Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Okáčko, sorry Wink
Příspěvek Zaslal: čt září 27, 2012 15:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MASTRLA Martin





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Varnsdorf

Příspěvek Předmět: Prosba Odpovědět s citátem

Ahoj Kluci, nebudu se dlouho rozepisovat , ale odešel mi starý komp léta páně 2005 tak jsem koupil zcela nový včetně monitoru. Vše už jsem nějak rozchodil i 16:9 nastavil a plugin0.88 také dal ale do turnajů ne a né se dostat - myslím že to tady někde na začátku TR sezóny bylo jak něco upravit ručně jen nevím kde. Prosím o radu. Crying or Very sad Laughing Martin
Příspěvek Zaslal: út říjen 02, 2012 22:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HORESOVSKY Jakub





Založen: 03. 06. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Milovice nad Labem

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine zkus dát v richardburnsrally.ini secure login na false, mělo by to pomoct.
Příspěvek Zaslal: st říjen 03, 2012 7:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MASTRLA Martin





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Varnsdorf

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakube díky moc, už fungujeme Cool Laughing
Příspěvek Zaslal: st říjen 03, 2012 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPILKA Frantisek





Založen: 17. 03. 2011
Příspěvky: 10
Bydliště: Sedlčany

Příspěvek Předmět: Padá mi hra Odpovědět s citátem

Trochu zjiné mísy při hře když nastupuju na RZ Sweet Land tak mi spadne celá hra nespadne za předpokladu že je standartní poškození jak mile dám realistické tak spadne na realistické jde za předpokladu že odinstaluji a osdstranim soubory z registru a nainstaluji znova. Poraď te prosím nabo se zblázním už nevím kudy kam
Příspěvek Zaslal: ne říjen 21, 2012 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukám na tu masivní odpadovost díky druhé sekci bez SR. A napadá mě jedna otázka... Není to pro celou soutěž kontraproduktivní? Včetně pak snížení počtu bodovaných jezdců? Když opomenu spičku trerá je víceméně stabilní, tak mi v tom všem chybí motivace pro mladé a lidi kteří jedou jen pro radost.... Když dojede ve skupině 18 jezdců ze 40, tak to je pro odstoupené opravdu "skvělá" motivace nejen do dalších závodů, ale potažmo pak do dalších ročníků... Je škoda že se na tohle nemyslí...
Příspěvek Zaslal: po říjen 22, 2012 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pane Kala, dle mého se mýlíte, právě tohle by měla být ta motivace pro mladé a pro ty, co jezdí jen pro radost, že stačí "jen" projet a dojet(jak to dělám já) a získáte body Wink
To je ta nejlepší možná motivace dle mého Exclamation
Tohle je ta správná rally...jako dřív...člověk musí přemýšlet kde přidat a kde je naopak lepší raději prodat několik míst...
Příspěvek Zaslal: út říjen 23, 2012 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ludvíku,ale ta vysoká odpadovost není kvůli vynechání SR ve 2.etapě,ale protože většina lidí jezdí na svojí hraně,podobně,jako letos třeba i já.Já bych body při SR zrušil úplně,bylo by to asi spravedlivější,než co je teď.ALe to by se zase člověk,co vypadne v 1.etapě už nesvezl,což je taky škoda.Musel by to umět plugin vyřešit,aby šlo jet,ale nebodovat.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 23, 2012 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já ten příspěvek nepsal jako útok na stávající pravidla. Popravdě řečeno je mi jedno kolik kdo pobere bodů, všichni mají stejné podmínky. Jen jsem se na to podíval očima nováčka. Na začátku sezony padla otázka jestli se přihlásí dost týmů a v týmech dost jezdců aby se celá soutěž vůbec vyplatila. Nějací jezdci odešli do závodního důchodu, jiní se rozhodli vynechat... Moje myšlenka však směrovala k oněm nováčkům. Dát jim nějaký motivační náboj, aby měli chuť přihlásit se do TR. Proto ten muj zdánlivě negativní pohled na bodování, nebo SR v 2 sekci. Ale takhle to nebylo myšleno.

PS: Snižující se stav závodníků je přece škoda. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st říjen 24, 2012 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím se Ludvy zastat... Když se změnilo bodování kvůli toho, že berou body jezdci, kteří dojedou třeba s 60min. SR a berou body, tak se nemělo na SR šahat. Ono třeba vyhrát první etapu a pak to zahodit na poslední RZ a nic z toho snažení nemít... tak volant letí z okna Very Happy Vím, že se na tom teďka nic nezmění a že sem todle mohl psát před začátkme sezony, ale takhle to vidím zas já Smile

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: čt říjen 25, 2012 8:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nepíšu sem moc často, ale vaše diskuze mě docela zaujala. Systém bodování a SR nemá moc logiku. Jezdec havarující na 1 RZ se s obrovskou ztrátou dostane na start druhé etapy, kterou provrká a přesto, že odjede jen prakticky polovinu RZ celého závodu, bere, někdy moc pěkné, body. Kdežto jezdec, který odjede skoro celý závod, stráví u toho zhruba 2 hodiny času a bourá v poslední RZ, nemá ani jeden bod.
Úbytek jezdců je taky velmi zajímavé téma kterým by se mělo vedení TR zabývat, pokud je to teda zajímá a chtějí v tom pokračovat. Byla by škoda takový prestižní šampionát nechat umřít.
Příspěvek Zaslal: čt říjen 25, 2012 8:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče úbytku jezdců...už dlouho mám plán, jak přitáhnout hafo nových tváří...prodávám aplikace a vytvářím na míru marketing pro firmy na Facebooku...stačí vhodně zacílená prokliková reklama, případně nějaká soutěž třeba o volant G27 ... a uvidíte, jak rychle přibudou noví členové Wink rád se s někým zodpovědným sejdu a udělám gratis prezentaci. Cena takové kampaně se pak pohybuje kolem cca 10tis. a reklama se zobrazí min. 500 000 uživatelů FB se zájmem o rally, onlinehry, či jiný zájem. Kritérií zacílení je víc. Facebook je nejzacílenější a nejnavštěvovanější medium na světě. Před Vánoci to není, myslím si, vůbec špatný. Pokud by byla i soutěž, pak se cena může vyšplhat na dvoj až trojnásobek, ale zase to osloví víc fanoušků. Nechci si tu sobě ani naší společnosti dělat reklamu (záměrně proto společnost nejmenuji), ale rád bych pomohl pluginu a RBR závodění všeobecně...pokud je můj příspěvek pro Vás přínosem, prosím o reakci klidně i přes PM nebo mailem

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: čt říjen 25, 2012 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevím, já bych řekl, že největším problémem je spíš to, že se jezdí stále stejné tratě a prostě po určitém čase vám nemá plugin co dát. To by mohly trochu zvrátit nové fyziky, ale třeba loni jsem asi 2x vypadl kvůli chybě fyziky, že se auto zachovalo tak, jak by nikdo nečekal a to osobně mě štve mnohem víc než nějaké SR. Jinak dle mě by bylo lepší řešení SR dopočítávat těm, co vypadli po pádu hry ve druhé etapě než ji zrušit úplně. Ale podmínky mají všichni stejné...

Všimněte si prosím, že lidi neodchází z RBR, ale hlavně z tohoto pluginu na ty, které mají větší výběr tratí. To, co by sem podle mě nejvíc nalákalo lidi zpět jsou nové kvalitní fyziky. A také další RZ. Proč tu nemáme třeba Mlýnky II, Loch Ard, Sweet lamb II, Foron I a II či třeba Swiss I a II. Já vím, že mnohé z těchto tratí nedosahují takových kvalit, jako je třeba velmi kvalitně zpracovaný Semetín, ale podle mě je lepší jedna průměrně zpracovaná RZ než jezdit to samé pořád dokola... To už mě nebaví a popravdě, kdyby se mi v TR tak dobře nepovedl vstup, tak je možné, že už se na to taky vyprdnu.

Chápu, že Wally nemusí mít na všechno čas, ale třeba Montek svou novou RZ dokáže prosadit v určitém datu, tak si říkám, jestli prostě spíš než čas není problém chuť... Ale v tom případě bych pak rád slyšel, že prostě nové RZ nebudou a já pak třeba dokážu zvážit, jestli tady taky neudělat pápá a jít jezdit někam, kde je na čem jezdit. Kdybych chtěl jezdit okruhy tak už jezdím LFS či rFactor a tady už znám každou RZ tak, že si připadám jako na okruhu.

Je sice pěkné, že tu máme takové perly jako je Šumburk, Semetín či třeba nové tratě Monteku, ale vznikají i další tratě, které jsou dle mě hratelné a pak je škoda, že ty se tu z nějakého důvodu ne a ne objevit...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá říjen 26, 2012 11:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už o autách škoda hovoriť... dôvod: neni car admin.... .., keď už nové trate nie sú, tak aspoň tie pôvodné by mohli byť s inými povrchmi.. ( Finland - šoto +asfalt, France - šoto, a všetké šotoliny na asfalte a na snehu ) ako napr: na maďarskom plugine....
Příspěvek Zaslal: pá říjen 26, 2012 22:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: trate, SR Odpovědět s citátem

No, ja osobne ve "starych" tratich nemam problem. Vzhledem k tomu, ze prakticky netrenuju, jel jsem nektere trate pri Anvel Rally prakticky po pul roce a netrpel pocitem, ze uz me to nebavi. Kockopsa ohledne SupeRally jsem uz nekolikrat kritizoval, ale pokud vim, byl to (dle meho nepromysleny) kompromis mezi SR ano a SR ne. Udelalo se to napul, coz je podle me blbost, protoze se kazdemu meri jinym metrem. Odpadnuti je proste odpadnuti bez ohledu na to, jestli je to v prvni nebo ve druhe etape.
Příspěvek Zaslal: so říjen 27, 2012 2:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Další
Strana 7 z 14

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme