Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

že by bola chyba v tom? zajtra vyskúšam.....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 16:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a fakt bola chyba v tom.... s hackom verze 15 už funguje dobre a neprevráti sa, ale prevodovka nefunguje dobre na automate.... v jedicke taha do nekonecna a keď sa už podarí zaradiť 2- ku tak hneď leťí späť do jedničky...... takže na Cote som jazdil maximálne s trojkou, i to dole kopcom s rychlostou max 140 km/h.... na manuálke son už nestíhal vyskúšať, ale ráno budem ďalej testovať......

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

@Waltr

Mohl bys sem postnout odkaz i na ty ostatní fyziky co máš přichystané? Psal jsi o nich do TR fóra. S2000, WRC 1,6?

Rád bych je pořádně ozkoušel. Nové fyziky jezdím od první zmínky o jejich vzniku.

Dík

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám jeden problém. Mám doma více instalací hry. Včera jsem to zkoušel v jedné kterou spouštím v okně kvůli změně textur a tam to fungovalo. Pak jsem to chtěl spustit ve druhé, která se otvírá klasicky na celou stránku a nešlo mi to. Vždy na startu otáčky max na 3.000 a auto se nerozjede. Dal jsem to otevřít v okně a Hack mi nenašel RBR. Po více pokusech spustit a vypnout si jej našlo a i po přepsání v ini na plnou obrazovku jelo. Teď jsem si k tomu znovu sedl a stejný problém (ve verzi spouštěné v okně jede)! Nechci pokaždé když si chci zajezdit půl hodiny maturovat jak to spustit! Co dělám špatně? Hack mám úplně mimo kterékoliv instalace hry. Mám jej dát do konkrétní instalace? Ještě doplním, že jsem zkoušel verzi uvedenou včera ve vláknu o TR a auto URT. Díky za odpověď.
Zajímá mě jestli je chyba u mě, nebo je chyba v Hacku?

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SPURNY Milan





Založen: 23. 03. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Varnsdorf

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam HACK nakopirovanej ve hre a musim ho spustit jako spravce jinak mi to taky nejde zkus a uvidis
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 22:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já hack nemám ve hře mám ho ne ploše vedle spouštění rbr ikony a ani nespouštím jako správce a mě to jede Smile , asi jak kterej pc no , zkus to Míro spustit jako správce Smile nehraju to v okně Smile ale norm ve full

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Milane pomohlo.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 23:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odpověď pro Ludvu Kalu, pokud si to tady najde:

1.) Loňský start TR - ten jsme odpískali daleko dřív, než se začal vůbec připravovat. Na loňském srazu TR jsme díky postřehům uživatelů přišli na více problémů a bylo nutné předělat zejména pneumatiky. Tehdy se ještě vůbec nepoužíval hack např. Takže o tom, že se do TR fyziky nenasadí bylo rozhodnuto ještě na konci minulého ročníku. Od té doby jsme prvně společně pracovali intenzivně na pneumatikách a pak Walter udělal obrovský skok ve vývoji hacku, kde jsou implementované funkce, které dříve v RBR vůbec nebyly. Proto ten roční odklad.

2.) Převracení auta - podívej se na rally. Tam se auta také převrací. Nemám ten dojem, že by se kterékoli naše auto převracelo více než má. Pokud si myslíte že ano, dodejte video, replay, fotku, označte místo, kde se to stalo atd.
Příspěvek Zaslal: st srpen 07, 2013 8:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil jsem tu Fábii na nejnovější fyzice a už se to nehoupe nekolíbe Smile , ale pořád si myslím že ta fábie má strašně dlouhéééé kvalty , navíc jsem koukal že tam máte tři převodovky , ale přitom S2000 mají už jenom dvě převodovky Smile , jinak stala se mi taková divná věc , odjel jsem s Fábii hrádek 1 , potom jsem přehodil profil pro WRC a načetl znova hrádek 1 tentokrát s fiestou WRC a načetla se mi rz a auto jsem měl někde ve vzduchu snad ve stánku potom spadlo někam ke startu a hra spadla Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 07, 2013 10:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prevodove pomery Fabie S2000 jsou podle tymovych informaci. Volba prevodovky se doladi.

Chyba kterou popisujes mi neprijde jako zavinena hackem. Hack pozici auta nijak nemeni.
Příspěvek Zaslal: st srpen 07, 2013 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kubo, to co píšeš je věc, kdy RBR prostě nenačte nový setup a bere setup předchozí. Tj. pokud změníš povrch z asfaltu na šoto, anebo prostě jiné auto, někdy se stane, že to nechá staré. Pak je tu tento problém. Nicméně to nesouvisí ani s hackem, ani naší fyzikou. Stávalo se mi to občas i u starých fyzik. Prostě nějaký RBR bug ...
Příspěvek Zaslal: st srpen 07, 2013 10:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neřeknu kdybych tu trat nechal , ale já z vybrané tratě odešel , změnil jsem profil , šel zpět shakedown navolil tu samou trat jiné auto jiný profil a udělalo to tohle , nikdy před tím se mi to nestalo Smile tak se jen napsal co se mi stalo Smile , no nezdá se mi z onboardu ta převodovka tak dlouhá jako tady Smile ani na chirdonheadu jsem se nedostal do omezovače a to jsem měl krákou převodovku Smile , jen testuju jak chcete a píšu svoje postřehy Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 07, 2013 10:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jedna poznámka čo mi nepáči že s hackom sa nedá jazdiť na automate..... s novými fyzikami ťahá v jedničke až moc dlho a hore kopcom ani nemá šancu zaradiť dvojku ( Impeza N4 )...... a ďalšia vec že hack nesmie byť zapnutý s terajšími fyzikami lebo automat vôbec nefunguje... hore treba radiť ručne, ale dole už funguje na automate, ale pri brzdení zdohne motor dosť často + na aute sa zmenila fyzika totálne ( Ford Fiesta S1600 ).... nové fyziky mám v inom hre ako tie doterajšie a nemyslel som že zapnutý hack má taký vplyv na staré fyziky.....
Příspěvek Zaslal: st srpen 07, 2013 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hack je samozřejmě dělaný pouze pro nové fyziky. Není určen pro hraní se starými. To provozujete na vlastní riziko. Ohledně automatického řazení - ok, snažíme se o realitu, tudíž jsme se možná této věci tolik nevěnovali. Mělo by stačit jen upravit meze, kdy automat řadí nahoru a dolu. Zkontrolujeme to.
Příspěvek Zaslal: st srpen 07, 2013 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Japana:
Na loňském srazu jsem byl. Přijeli jste s tím že máte konečně změnu fyziky která udělá revoluci. A co si budeme povídat byl to z vaší strany debakl. Na zahájení TR na nových fyzikách to nebylo ani omylem.

Někdy loni na pdzim jsi mě kontaktoval abych jakožto věčnej rejpal do vašich fyzik zkusil něco zajet. Stalo se. Příjemné překvapení. Ale auto se v zatáčkách převracelo na boudu (ne vždy a nebylo to nějaký hackem nebo co psal Walter) ale určitě to nebylo normální.... Od té doby uběhlo hodně času. Věřím že to máte už vychytaný.

Teť o co mi jde: Už tenkrát jsem ti psal že vašemu projektu chybí kopletnost. Stále je něco v rozpracování, stále se něco upravuje, řeší. Když už chcete mermocí do prestižní TR tak by jte měli mít přesvědčivý podklady. Dostatečnej počet aut do všech kategorií. Ať už utvoříte nový auta a kategorie, nebo předěláte starý auta. O to víc mi vadlo (než se to začalo řešit ve fóru TR) začít s A8. V půce sezony se změní fyzika ale dojet už nebude možný, protože v A8 nemáte na všich fyzikách ani jedno auto.

Vadí mi taky fakt že si berete TR jako rukojmí. Proč se nedohodnete s Michalem aby vám založil "paralelní kvázi TR" na nových fyzikách. Kdo bude mít licenci může zkusit turnaj na novejch.... Nikdo se nebude bát že v půlce sezony bude nějakej průser. Vyhoví se lidem kteří maj odpor ke stávajícím podmínkám. Vyhoví se lidem kteří maj výtky k vám... Můžete začít sezonu kdy jen chcete, udělat si vlastní bodování atd. Když se ukáže že to za něco stojí, to všichni časem uvidíme podle počtu lidí co vyrazí na trať a jaké budou ohlasy... (nevíte jak se auta budou chovat na pluginu po páté - desáté rz bez oprav. v šejku si dám jen jednu)... Já si rád nové fyziky vyzkoším... Ale ne tak jak se snažíte drasticky vnutit do TR.

A ještě jedna věc. A vsadim se že ten tvuj příspěvěk už nenajdeš ani ty. V jedný slabý chvilce jsi sem napsal, že celej projekt hodláte zpoplatnit. Chceš nový fyziky? Zaplať... Můžeš nám osvětlit o co jde? Jak si to do budocna představujete? Jak si vaši práci ceníte? Bude to v rámci dobrovolných příspěvků, nebo vám budu muset zalpatit, abych se tu na pluginu vůbec svezl. (pokud se změní fyzika na vaší). Nebude ta tvoje vysněná změna komunity v tom, že ti budem platit?
Příspěvek Zaslal: st srpen 07, 2013 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 82, 83, 84  Další
Strana 76 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme