Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

@Walter

Tady je to video:

http://www.youtube.com/watch?v=pTSRFQTAqbc

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: út srpen 13, 2013 18:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci psát do fóra TR, protože tam je již otázka vyřešena. Každopádně se mi hodně líbí myšlenka založit paralelní podnik s novýma fyzikami. A rozhodně si myslím, že je čas chystat nějaký import těchto fyzik na plugin, protože je dle mě třeba komplexnější testování. Nevím jak vy, ale já nikdy nejel víc jak jednu RZ a myslím si, že dalším klíčovým faktorem bude také opotřebení pneu.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 10:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslim, že ani nemusí být paralelní podnik. Důležité je dostat fyziky na plugin, umožnit s nimi zakládat turnaje a ONLINE testovat, testova, testovat. Postupně budou přibývat fyziky na další auta a vozový park se bude rozšiřovat. Já na TR prdím, ani mě to nezajímá, jezdit proti HotLaperům mne nebaví.
U RBR mne drží jen NAPA Cup a právě ty nové fyziky. Jinak bych to nezapl jak je rok dlouhý.

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 10:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud nám KONEČNĚ admini umožní nahodit fyziky online, tak ty paralelní turnaje zakládat určitě budu, zejména kvůli tomu, abysme třeba srovnali skutečnou časovou délku takového turnaje a v neposlední řadě normálně porovnali časy na RZtách. Dokonce mne napadá, že by to mohla být oficiální seznamovačka. V závodě by pak jezdec jel stejně se starou fyzikou, tedy vlastně s jiným autem a splňovalo by to zhruba regule pro reálnou seznamovačku Smile
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zeptám se...
Lancera IX a Fabii S2000 jezdim bez setupu, jen s defaultem. Fungují až na pár drobností k mé spokojenosti.
Focuse 03, Imprezy sk. N, je nutné nastavovat? Je tam jen nějaký "default set"? Protože oproti dvěma výše zmíněným se podvozkově chovají strašně.

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: pá srpen 16, 2013 9:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Impreza N14 se pri testovani chovala normalne, chyba je nejspis u tebe. Focus zatim neni moc vyladeny, ale vylozene strasne by se to chovat nemelo.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 16, 2013 16:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Reinstal fyziky vše vyřešil. Co bylo příčinou jsem zjistit nedokázal. "Strašně" bylo nevhodně použité slovo Smile
Fikus mi chodi po rypaku ven ze zatáček, což si myslím vyřeší geometrie a vůbec nastavení podvozku.

Můj dotaz tedy směřoval k tomu, zda-li už je možné si dělat uživatelské sety a nebo jezdit pořád defaulty.

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: so srpen 17, 2013 13:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v prvé řadě, při testování je třeba testovat ty defaulty, protože hlavně ty by měly být principielně správně, a hlavně - je nutno sepsat manuál pro nastavování diferenciálů a tlumičů, protože to je zásadně jinak než u starých fyzik. Bez toho manuálu je zbytečné se o cokoli snažit kromě geometrie.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 18, 2013 0:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Počkej, jako nastavování se nějak výrazně liší od reálu?

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: ne srpen 18, 2013 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Abych vyzkoušel Focuse musel jsem ho trošku více poladit aby se s tím dalo jet Smile , časové je to + - jako Fiesta WRC , jestli to má být takto rychlé tak to splňuje , a jako Filip se ptám i já JaPane proč manual ? To se to liší od real nastavení ? Či chcete dělat manual i pro ty co to neumí naladit aby věděli jak co funguje ?

Asf setup jsem nechával sice je dost trvdej ale jede to , šotolinovej setup jsem překopal abych s tím něco mohl projet Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne srpen 18, 2013 13:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proč manuál ? Protože je zde zcela jiné nastavování tlumičů a zejména diferenciálů jak s originální fyzikou. A protože tam Walter dělá dost značný posun z hlediska využití hacku, tak ani já momentálně nevím z hlavy, co veškeré parametry třeba v mapách znamenají. Je tam nastavování dorazů, rampy u diferenciálu atd. atd. atd. Vše je samozřejmě co nejvíc dle reálu, ale protože origoš RBR je pouze zjednodušený reál, tak ty další parametry bylo potřeba nacpat na nějaké pozice setupu, které jsou s hackem nevyužité a k tomu je třeba popis samozřejmě.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 18, 2013 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ooooo, tak to zní super. Wink To ho budu asi taky potřebovat. Very Happy

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: ne srpen 18, 2013 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Testování Odpovědět s citátem

Ahoj jsou nějaké novinky ohledně online testování.Předem děkuji za info Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 21, 2013 18:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se právě vrátil z krátké projížďky s Evo VIII a rovnou jsem šel otestovat poslední fyziku Evo IX v RBR. Před časem jsme totéž udělali s Imprezou a byl to dost zásadní rozdíl. Podle toho se pak postupně v průběhu celého roku měnila fyzika. V současné chvíli, když si domyslím přetížení při zrychlení a brzdách atd. tak musím celkem zodpovědně říci, že v rámci toho, co lze na počítači a v RBR samotném dosáhnout se to opravdu velmi, velmi blíží realitě.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 23, 2013 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Tak v prvé řadě, při testování je třeba testovat ty defaulty, protože hlavně ty by měly být principielně správně, a hlavně - je nutno sepsat manuál pro nastavování diferenciálů a tlumičů, protože to je zásadně jinak než u starých fyzik. Bez toho manuálu je zbytečné se o cokoli snažit kromě geometrie.

Nebylo by lepší, kdyby jste si udělali vlastní rally hru, vlastní online server (plugin) a dělali regulerní konkurenci ??????
To, co tu předvádíte, smrdí ze všech stran. Pokud vím, tak Waltr chtěl dělat novou hru, tak ať jí NEdělá z RBR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Čus
Příspěvek Zaslal: ne srpen 25, 2013 13:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 82, 83, 84  Další
Strana 78 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme