Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Co vám tu chybí? Nové tratě!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K tratím, je mi celkem jedno co zde na pluginu je, ale jak píšou kluci předemnou, nešel bych za každou cenu cestou kvantity ale kvality... Nechci teď srovnávat něčí tratě, nebo poukazovat přímo na nějakou, ale některé bych si osobně nepustil ani v shaku natož je jet ještě někde v nějakém turnaji, případně poháru. Klidně ať tu jsou a lidi si je jezdí, pro plug to je jenom dobře, ale všeho s mírou a věřím, že Vašek pečlivě vybírá co tady bude a co ne Wink


BTW:
ADAM Tomáš> Z toho jednoznačně vyplývá, že máš chybu v setupu, neumíš si nastavit auto a máš olšové ruce, tak tu laskavě nepiš hovna o tom, jak je fyzika na Semetíně špatně a že nejdou vyrovnávat smyky... Jestli chceš jezdit jako po kolejích, brzdit na fleku apod. tak sis asi vybral špatný titul...

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 8:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

odstránený autorom


Naposledy upravil ADAM Tomas dne út říjen 15, 2013 13:39, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takze panove, obema zluta za flame. Pak to tady promazu, az najdu chvilku casu.

A jinak, dalsi RZta je na svete - Karowa. Vecer ji sosnu a udelam instalak, tak se teste Smile http://rallyguru-tracks.blogspot.com/

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 13:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A já myslel, že počkám jen na RZ Maton Very Happy

Jinak Vlasta mě přivedl na další nápad. Teď si nejsem jistý, zda to už tady funguje. Pokud jo tak tenhle příspěvek smažte. Wink Taky se mi nelíbí turnaje typu 10x Šumburk, atd... Co dát při tvorbě turnaje omezení na libovolný počet stejných RZ. Kdyby se to nastavilo třeba na počet 3 tak by to ve výsledku vypadalo tak že by byl v jednom turnaji maximálně 3x Šumburk. Trať jsem vybral náhodně, platilo by to u každé RZ. Možná bych nastal problém třeba v TR, kde by jedna RZ mohla objevit 4x. Takže bych dal výjimku adminům, kteří vytvářejí pohárové závody. Tam by snad nemělo hrozit, že by někdo vytvořil zmíněný turnaj 10x Šumburk. Very Happy

A ještě jedna věc mě napadla, ale to by bylo už složitější a ne každému by se to líbilo. Co dát omezený počet RZ na celém pluginu? Že by třeba ve všech vytvořených turnajích mohlo být maximálně 30x Hrádek. Udělala by se tabulka kde by byl seznam všech tratí a vedle číslo kolikrát už ve daná trať použitá. To by pak možná pomohlo i RZ které nejsou tak často v turnajích. A na druhou stranu by se nejezdilo pořád stejné RZ (ano každý si to může udělat podle sebe, ale někteří nejsou tak zruční a jsou rádi, že si najdou nějaký turnaj).

Ale i zde by se muselo udělat omezení a to časové. Aby někdo toho nevyužil a nevybral pár RZ do turnaje který by se jel třeba až za rok a tak by byli RZ zbytečně zablokovány. Takže by se tam dalo omezení třeba měsíc. A zase admini, kteří vytvářejí pohárové podniky by měli výjimku a mohli by ten omezený počet RZ překročit, pokud by museli.

Jsou to další návrhy co mě napadli. Někdy jsou lepší a někdy jsou horší. Zkuste pouvažovat a říct svůj názor nebo přijít ještě s lepším řešením. Až mě něco napadne, znovu se ozvu.
To není vyhrožování, to je prostě fakt. Very Happy

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

There is no stupid question and there is no silly idea Smile Tohle se mi sice ani jedno moc nelibi, ale pochopitelne by to takhle ohlidat slo. Ale treba nekdo dostane jeste lepsi napad.

Respektive... to pravidlo 1 RZta maximalne 3x za turnaj neni az tak od veci. Ja to predhodim spravcum poharu a uvidime.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 14:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Však jo Very Happy Ať padají nápady, lepší, horší... Čím více tím plugin více posuneme dál! Smile Musíme zlepšovat na všech frontách. Třeba nový web by taky hodně pomohl, nebo aspoň nový vzhled. Smile Časem i nové fyziky, nové tratě, otevření fóra, atd... a zase bude český plugin patřit mezi nejlepší. Ale jak každý ví je to běh na hodně dlouhou trať. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak novy web by to chtelo, minimalne nektere pasaze (treba zakladani turnaju) jsou opravdu velci kandidai na prepsani. Jenze jestli jsem si necim jisty, tak tim, ze ja ho psat rozhodne nebudu Sad Jo, kdyz jsem bejval mladej, svobodnej a bez deti... ale to je jina kapitola Razz

P.S. No, i ja jsem ted OT. Proctete si, vecer tohle forum promazu.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 14:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

rýchlo dodám niečo kÿm nevymažeš príspevky.

ten nápad že stejný Rz v turnaji max. 3x by sa páči, ale zase 3x 3 rz to nie je závod.... kto chce jazdiť stejné Rz ty nech pôjde do shakedown......
u pohároch by mohla byť samozrejme výnimka, ale ja by som to navrhoval tak že v závode do 6 rz by mohla byť každý Rz iba raz..... do 12 Rz max. 2x stejný Rz, do 18 Rz 3x, do 24 Rz 4x a tak ďalej...... a takto by to ani nemalo vplyv napr. na TR kde takmer vždy je 24 rz ......

čo vy na to ?

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 15:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nápad to není špatný ale spíše bych od začátku povolil max 2 stejné RZ. Pak až od 13RZ výš 3 stejné RZ, atd... jak si psal Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 15:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

alebo tak.... do 12Rz 2x

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som na nervy z odborníkov, čo dávajú na asfaltové trate snehové alebo šotolinové gumy... Toto by som zablokoval podľa typu trate.
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no nevím, nejezdí se shakedown 3x na té samé trati? Myslím že jo a i Bujda to tak má před sprintem.
A stejně, já nemám rád takový boj proti "bláznům" co dávají 10x hrádek za sebou, zbytečně se tím omezují normální turnaje, které by se musely ošéfovat nějakou vyjímkou. Stojí to čas a stejně to ti blázni budou obcházet jinak, takže zase budeme vymýšlet další kraviny jak jim v tom zabránit.

Osobně mi takové turnaje vůbec nevadí, protože si jich prostě nevšímám a pokud má potřebu někdo jednu trať jet 10x za sebou, tak ať si ji jede - mi je to fuk a ani mu to nezávidím.

Spíš bych vymýšlel věci které nás posunou dopředu, než něco co nás zacyklí na místě.
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEDŘICH Josef





Založen: 02. 01. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: MANUAL Odpovědět s citátem

Příjemný večer moc si vážím vaší práce . Občas zakládám nějaký turnaj mám rád simulace skutečných závodů včetně změn počasí v jednotlivých sekcích a umístění servisů. Upřednostňuji výměny gum a změny nastavení pouze v servisu jak ve skutečnosti. Uvítal bych nějaký manuál RZ tj. povolené kombinace -počasí- povrch -kontrolu zkracování -denní dobu hlavně pro přidané RZ třeba v PDF . Prostě k vytisknutí předešlo by se pádu turnajů. Některé RZ jsou v pohodě jiné ne. Zdarec na VSACANSKU.
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 19:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně tratí bych to nechal na tvůrcích turnajů - je to jejich zodpovědnost, jak, co a kolik rz nastaví.
Jen to omezení 2x stejná rz na turnaj, to by šlo Very Happy

Tak a teď to hlavní.
Tady můžete vyzkoušet nový rozpis na Foron I a II a Foron Snow I a II (udělejte si radši zálohu) - za pomoc moc děkuji Jirkovi Frištenskému :
http://ulozto.cz/xMDk4b51/new-pacenotes-foron-i-and-ii-a-foron-snow-i-and-ii-zip

EDIT:
Taky nový rozpis na Maton I a II od Jirky Fr. :
http://ulozto.cz/xSTcsyU8/pacenotes-maton-i-a-ii-zip

Napište mi někdo, jestli je to OK. Všechno standartní rozpis.
Dík

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: út říjen 15, 2013 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

-----------------------------------------

GVRC-Lamdovi se nelíbí některá fyzika povrchů na Foronu, tak to upřesním:

na pluginu nejsou povoleny všechny kombinace, tj. povrchy Normal a Worn, což je trochu škoda (všechny kombinace jsou v tom zipu s rozpisem).
Povoleny jsou jen New, tak o těch něco napíšu:

dobré počasí - track_M:

sucho/dry
nový/new sucho 100% dry
--------
vlhko/damp
nový/new
sucho 23% dry ( po dešti trať osychá )
vlhko 77% damp ( tyres intermedia or slik)
---------
mokro/wet
nový/new
sucho 1% dry ( po dešti trať osychá )
vlhko 27% damp (tyres wet or intermedia)
mokro 72% wet
-------------------------------------------------------------

špatné počasí - track_O:

sucho/dry
nový/new
sucho 53% dry ( prší, trať vlhne )
vlhko 47% damp ( tyres slik or intermedia)
-------------
vlhko/damp
nový/new
sucho 1% dry
vlhko 99% damp
-------------
mokro/wet
nový/new
sucho 1% dry
mokro 99% wet

Samozřejmě povrch na trati poznáte podle jiné textury povrchu.

Lamda píše, že je to hloupé - hlavně kombinace v track_O povrch dry-new, že jezdec nepozná, jaké má dát gumy, když je to půl na půl. Mimochodem tuhle kombinaci jste si mohli nedávno vyzkoušet v mém Asfalt cupu, jelo se na sliku a nikomu to nevadilo Smile

Já myslím, že je to spíš zajímavé zpestření pro jezdce, jak si s tím poradí a hloupé je, když jsou mraky , prší a trať je úplně suchá, ale to je na tvůrcích turnajů, aby si s tím trochu pohráli. Snadno si to v shaku vyzkouší ne?

Mimochodem za dobrého počasí může také pršet a za špatného třeba ne.

Tak se k tomu můžete klidně vyjádřit.
Díky

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: st říjen 16, 2013 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 43, 44, 45  Další
Strana 25 z 45

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme