Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

13. Eden Rally 6.4.-12.4.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pánové já sem fakt blbej, dělal jsem si rozpis na PirkuII v RBRDll a pak sem skočil do turnaje, akorát sem jaksi zapomněl, že normálně hraju přes profilera kde mám jinak nastavený osy i otáčky volantu. Furt si říkám, že to auto se chová nějak divně, nezatáčí, nebrzdí....tak sem to pro sichr jebnul do stromu. Vlezu na Chirdon a co nevidim, backup notes create. Že bych to jel přes dll ? No uznejte, nejsem blbej ?

PS: jenom sem se potřeboval vykecat Very Happy

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Mikulka
Ty bláho, tak už chápu proč máš občas takové pekelné časy. Jedeš brutální "colinovinu".
Chci Tvoje upomínkové foto s kladivem v ruce mlátíc do toho ubohého subara.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, ty si priprav na vyhlaseni TR nejake skoleni o bourani, prihlasim se. Laughing Ja vzdycky skoncim naprosto nevynnym dotekem na "vypinac" a pak se kouknu na akrobacii v tvem podani, nebo jinych ptaku a tise vam zavidim Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2 MIKULKA Jan: Jeli jsme stejný turnaj TR EDEN? Shocked Já udělám jednu chybu a škrábnu strom s opraveným autem a konec... No někdo asi má štěstí nebo co. Confused

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ja Ptýcu vazne neznam Laughing Laughing Laughing
Hroudiku hlavne zavri oci..fakt to pomaha Laughing
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 21:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je opravdu neuveritelne Shocked uplene cucim Very Happy ty tam masi asi specialni ram ze Smile

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 22:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To není možný...v tom jsou nějaký čáry a kouzla Laughing Laughing Wink

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

co to kdo to... jak to mohlo přežít?! Very Happy

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky se divím že jsi toto přežil,hlavně to trojté salto s pěti vruty na Cote II .Já jenom urvu zástěrku auto už je vážně poškozené a pak vidím tebe jak tam lítáš,to není možné Shocked Shocked

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 23:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUCERA Michal napsal:


Mam jeste dotaz asi na poradatele. Mohl by nekdo vysvetlit, proc se ta sotolina chova tak jak se chova? Kdyz je nastaven novy a suchy povrch? Doufam, ze to neni nejakej zamer, protoze pak to cejtim jako peknej nesmysl. O to vic, kdyz jde clovek na prvni zatacku na Chirdonu po 6rz na asfaltu a tam na nej ceka prekvapeni v podobe sotoliny ala mokry blato. Sad a ani bych se nedivil, ze se kazdymu chova trochu jinak, ale to snad ne...



Mohl by se někdo kompetentní k tomuto vyjádřit? Stačí mi, ano bylo to změněno a proč, nebo nebylo změněno. Faktem je, že jsem na Chirdonheadu měl obrovské problémy už v první zatáčce a následně to rozmlátil ve 4.

Za celý RBR Generation Team děkuji za odpověď.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 8:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Žádná změna povrchu nikde nastavena nebyla. Myslím si (pouze můj osobní dojem), že pokud jedu 6 RZ na suchým asfaltu kde auto sedí a neklouže a pak vletím na šotolinu je to pocitově mnohem horší, než kdybych na šotolině začal. Klouzalo to oproti asfaltu hodně, taky jsem musel především na RZ 7 a 8 hodně ubrat. Pak jsem si zvykl a jelo se mě dobře. Jak jsem psal, toto je můj osobní názor.

Oficielně prohlašuji, že nastaven byl nový a suchý povrch bez jakékoliv úpravy fyziky tratě (což by ani nešlo) a počasí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslím, že to bylo tím asfaltem Laughing, že to pak na šoto tak klouzalo... Twisted Evil

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 10:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, pak ale je problem na pluginu. Nejdriv jsem si myslel, ze to tak opravdu je jak pises ty, ale neni a tim jsem si na 100% jistej. Vzhledem k resetu po rz9 jsem jel az druhy den a tesne pred vyjetim jsem si v shaku a singlu vyzkousel Falstone a Pirku, vse bylo naprosto ok. Pak jsem ihned sel na TR a bylo to priserny! Auto absolutne nemelo trakci. Neco je tedy opravdu spatne!! Bud v nacitani setupu nebo spatne nastavene DB pluginu, kde je bordel ve stari povrchu nebo tak neco. A zacinam se jeste obavat, ze ne kazdymu se to tak chovalo, kdyz sam rikas, ze to bylo ok. Sad A ver mi, ze to nebyl jen malej nepatrnej rozdil...... Navrhuju se s tim obratit na Wallyho.

M.
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 12:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem stejného názoru jako Michal KUC. Já měl také reset po 9rz a v šejku si nastavil STEJNÉ podmínky na poslední 3 rz a dobré,když jsem však skočil do on-line a pokračoval v TR,auto bylo jako sáňky a dělalo si co chtělo Evil or Very Mad Takhle se rozhodně suchý a nový povrch na šotolině NECHOVÁ Crying or Very sad

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tento problem jsem měl i když sem zakladal turnaj eura nebo při jakékoliv delší rally. Domnívam se že jak se jede více jak 6 rz tak už vuz prostě tolik nesedí a ani nejede. Je to znat i když dostane někdo SR a nastoupí v zavěru rally s prakticky novym vozem tak naloží ostatním klidně 10 až 15 vteřin na rz a suvereně vítězí v rztach. Tak že si myslím že je to tím. Zrovna tak když se jede po vlhkych rz zadam do turnaje povrch suchy a nový nikdy se to už nechova jako při shakedownu ale klouže to až do konce rally. I když nevím čím to je ale vypozoroval sem to při jinych turnajích. Mam tedy dojem že to bude tím vozem.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 13:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 8 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme