Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Generation Rally 9.-15.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak. To je taky můj názor.

A ať se na mně nikdo nezlobí, ale pokud říznu vracák trošku víc (v rámci možností tratě - někde to přece není vhodné kvůli příkopu apod.), tak 45 s je prostě moc.

To už jsem kdysi vzpomínal třeba SR 5 min. To je v MS, ale tady máme 5 min. taky ačkoli jsou tratě několikrát kratší. Prostě pořádný nepoměr vůči reálu.

A pokud se přibližujeme reálu ve fyzikách, tak bysme neměli mít nějaké excesy v této oblasti.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče kontroly textur, tentokrát zavedena není. Změny textur jsme nedělali tak razantní, že by bylo butné nastavovat kontrolu. Naopak dle mého názoru je trať výraznější a jízda po ní radostnější. Laughing Pokud budou v následujících podnicích zmeny zásadní (Vykácené stromy, vysázené stromy atd.) bude kontorla textur zavedena. Plugin pozná, jsou-li textury nainstalovány a jestli ne, do turnaje Tě nepustí. Předpokládám že tentokrát pojedou všichni s instalovanými texturami i bez kontroly.

Téma délky penalizace bych rád utnul. S tím se přesuňte do jiného vlákna. Pokud je penalizace automatická a jezdec podá proti tomu protest, po prozkoumání replaye traťovým komisařem, buď penalizaci smažeme, nebo snížíme. Je-li oprávněná (jak psal Chrást viditelně úmyslná) tak ji necháme. Penalizace co se přidávají dle kontrol po závodě jsou většinou pouze 20s. Snad jenom známý zkracovací recidivista Pták jednou dostal 40s. Ale to už fakt řezal moc.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 16:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pancocha Jaroslav: Stejne me to vypada, ale po preinstalovani pluginu uz to nedre.Driv totiz bylo horsi v tom ze jsem mel zarazeny uplne kola do podbehu ted to neni jen jsou pod zemi

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 16:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na ty textury jsem se ptal, protože je v turnaji napásno, že jsou NUTNÉ.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

"nutné" je napsané proto, aby se na to nikdo nevykašlal a nainstaloval to Laughing Laughing Laughing

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K ubírání servisů: No nevím když se zmenšuje počet servisů v TR co je na tom blízko k realitě. Teď je to podle mně akorát, 30m servisu po 3-4RZ je naprosto ideální, přece tak nějak je to i v reálu. Tak proč to ještě zmenšovat Question Exclamation . Jeden fakt je že se ukáže kdo umí "krotit auto" a druhá kdo jede "hyena styl". Já když jedu rally tak ji jedu srdcem a na 95% a to je pro mě skutečný zážitek. Jasně většinou to nedopadne... teda hodně často Smile . Já mám prostě větší požitek z toho když vyhraju třeba 4 RZty a né z toho že pojedu 10-15 místa ale díky odpadu soupeřů dokončím 4tý Idea . Tím samozřejmě nikoho nenapadám a nemyslím to nijak zle....

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

30 minut servisu myslím v reálu není běžné. Spíš těch 20. A na kilometry by vycházelo tak na 8RZ v RBR. Nezapoměň že v reálu se jezdí mnohem delší zkoušky. A jsem rád že se nenavážíš do mého hyena stylu Laughing

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 18:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, ono to podle reálu vůbec není. Pokud se podíváš na délku RZ dané sekce v MS.

Např. ve Walesu se jela první sekce o délce 70 km, další 50 km a další 56 km. No a RZty Anglie v RBR jsou HF 6,1 km, Falstone 6,6 km, Chirdon 7,0 km, SS 4,8 km což dělá asi 6,3 km průměrně.

To znamená, že na sekci 1 MS ve Walesu by bylo potřeba 11 RZ a na další sekce zhruba 8-9 RZ.

Takový podnik álá MS v RBR by pak vypadal

1. Etapa 10 RZ servis 10 RZ
2. Etapa 8 RZ servis 8 RZ + SS
3. Etapa 8 RZ servis 8 RZ


Už mně několikrát napadlo, zkusit takový podnik udělat. Problém je v tom, že model poškození v RBR není naprogramován na takové délky a i běžné opotřebení je větší než v reálu. Zajímalo by mně, kdo by takový masox turnaj dojel Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 18:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nakonec ta realita dopadne tak,že si dám PC ven před barák,natáhnu kabel a budu jezdit venku v dešti i sněhu.Pane joo,to bude zážitek Very Happy

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 19:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ten servis bych klidne daval i pozdeji, to to dle me by se k realu mohlo priblizit prece jen tam jsou RZ delsi.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, tak tyto argumenty beru, jenom nevím jestli se normálně auto opotřebovává stejně rychle jako v RBR (těsnení hlavy, převodovka)

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Freizer Odpovědět s citátem

Cau, nemate nekdo problem rozebehnout Freizer 2 ? Me to tuhne a tuhne a nejak se toho nemuzu zbavit Sad

Tak je to jak psal Wally problem rbrdll. Musi se proste akorat cekat az se to rozjede, tak kdo bude mit stejnej problem, tak vydrzte a rz se spusti. Smile Shocked
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně:)Servisů míň Arrow aspoň se přestanu honit za těma na ktery nemam a budu moct jet udržbu Laughing
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem píšu kvůli tomu setupu na asfalt. Sosnová mi jela po břiše, nicméně Jeux Plane také. Tím se omlouvám těm, které jsem vyplašil. Shake pro mě byl tedy OK, drhnutí podvozku bylo setupem a projevovalo se i na Francii.

A co se týká servisu, jsem pro současný stav, i když vlatně už nejezdím, takže spíše než "pocitově" mluvím "z většiny". Je to dobře, když má člověk při závodě nějakou obavu a nestřílí to s pocitem, že v servisu to opravím. Částečně to kompenzuje "promiňte tu morbidnost" strach o život. Protože v RBR se nemůžete zabít. Napálím to do stromu a nic. Ale když takhle v první RZ škrtnu a oddělám si řízení, nebo chladič, je hotovo...
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SIMCIK Petr





Založen: 16. 10. 2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už se těším na TR GR, se zkracovanim servisu souhlasim
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 06, 2007 23:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Další
Strana 10 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme