Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Tuning SK Rally 14. - 20.2.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašek Kocourek: V pravidlech je napsáno, že replay se posíla na meil TR Wink

Nicméně čekám na reakci Michala Šenka, všechny ostatní keci tady stejně prd znamenají, ať už jsou pravdivé nebo ne Sad

Bohužel poslední dobou se tu stává podobných situací víc a víc.

EDIT: Petr Bajgar: Bohužel už to tak vypadá, což mne mrzí.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku odpověd ti můžu říct už ted: Promazáno, držte se tématu a reset byl oprávněný Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: pá únor 19, 2010 23:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku v pravidlech je-Po pádu hry si jezdec zkontroluje na webu pluginu svůj status odstoupení. V případě že bude mít status „havárie na RZ xx“ nebude žádat o reset. Toto odstoupení bude považováno jako technická závada. Pouze v případě přerušení spojení, může jezdec žádat o reset i v případě statusu „Havárie na RZxx“. V tomto případě jezdec nahraje na webu replay z dokončené RZ a zažádá o reset dle pravidel TR. Je tu na že se nahrává na web,ne na mejl,ale v podstatě je to jedno,to je jako při pádu hry na rz se taky nezaobíraj dmp souborem,je to chyba u mně v počítači a to mi na něm běží na plný rozlišení dirt2,crysis,wolfenstein,CoD6 bez problému,ale nainstaluju TR textury a RBR padá a padá
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 0:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, ale Jakubovi hra nespadla. A v pravidlech je: "Po pádu hry...bla bla" Wink
Nastala situace, která není uvedena v pravidlech a musí se řešit individuálně. Nechápu teda o co vám jde? Chcete se tu pořád hádat?
Vsadím se, že by každý z vás jednal úplně stejně. Čus...
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 0:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BACENKO Radoslav





Založen: 31. 01. 2009
Příspěvky: 57
Bydliště: Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam návrh do budúcnosti.Ak mi spadne hra akokoľvek pri načítaní alebo pri hre som ochotny za každy reset zaplatiť 1 EUR.Ale nech mám šancu to isť ďalej lebo keď 5 dní testujem požičiam si volant (svoj mam v oprave)a nakoniec mi hra spadne a ja nemám nárok pokračovať tak o čom to je a koli PC mi to nepada mám také delo stroj že utiahne aj 65 RBR naraz.Pekný deň alebo ráno.

_________________
Lepšie je 2 dni nič nerobiť a potom si oddýchnúť.

TUNING.SK RALLYE TEAM
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 0:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Je tu spíš jedno lepší řešení. Uplne zrusit povoleni resetu na jine situace nez Nenastoupil na RZ a pak by se tomuhle predeslo. Kdyz mu to jednou napsalo DNF, tak snad by mel skoncit a zadny reset. Toto se mi opravdu nelibi, nic proti Jakube...

edit: měl bych tu i jedno přirovnání, vemte si sjezd nebo slalom na lyžích, závodník mine branku a do cíle dojede, ale neni klasifikovan, zadny reset ovsem nedostane Smile netrefeni cile na PTD je to same jak uz tu padlo, nemam co k tomu vic dodat...
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 3:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po shlédnutí replaye si myslim, že to moh Kuba vyřešit líp, a to tak, že si měl zavolat diváky než to vzít takhle dolu. Vůbec by mě nenapadlo, kdybych se do takový situace dostal, to vzít takhle. Zavolal bych diváky a bylo by. Fakt s TR končim a budu jezdit jen dance cup. Fakt ste mi tohle závodění znechutili. Crying or Very sad

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 8:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GABOR Stefan





Založen: 28. 05. 2008
Příspěvky: 157

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil GABOR Stefan dne ne květen 16, 2010 15:25, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 8:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne asi, žádnej reset by neměl dostat, ať sme si všichni rovni. A ne že ty lepší mají přednost. Nezlobte se na mě ale je to pravda

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 8:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jezis to jsou zase prispevky... 4 stranky plku uplne o nicem... Sneku a spol. nenechte si kazit naladu, vetsina normalnich lidi vi, ze to delate pro nas... Ze bude vzdycky par rejpavejch kecalu je normalni... Ostatni vedi, ze vyjimecne situace se resi dle vaseho nejlepsiho vedomi a svedomi, a proto je respektuji... Exclamation

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je to horší než někde mezi babama. Nechápu co máte za problém. Situaci jakuba myslím už popsal Chrást. Za zkrácení trati dostal penalizaci. To že mu RBR nahodilo DNF byla chyba pluginu. Narozdíl od pádů na trati i při vytvoření dmp to bylo díky replay naprosto prokazatelné. Ty kecy o tom, že někdo reset dostane a někdo ne už mě vážně nebaví. Ani ty předešlé nesmyslné bláboly z nevědomosti nemíním celé číst.
Stop udělování resetu i při vytvoření dmp na trati, je jednak díky některým, co se to pokusili sfalšovat, ale hlavně z toho důvodu, že jsem přišel na velmi jednoduchý způsob jak vytvořit i po havárii dmp, z kterého já nic nepoznám.
Co se týče Jakuba, tak si buďte jisti, že patří do skupiny důkladně kontrolovaných jezdců, protože už má taky jeden vroubek. To že je teď v SADACu by mu v případě podvádění rozhodně nepomohlo. Jeho situaci bohužel pravidla neřeší, proto tady nemusíte citovat pravidla udělování resetů.

Začněte se radši věnovat zase závodění. Bude to lepší, než tady "plnit" fórum nesmyslnýma příspěvkama.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 9:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je zase zaneřáděné forum nářkem a pláčem a o ničem Rolling Eyes Navíc, pokud vím, team a jezdec nežádali o RESET, ale podali PROTEST Exclamation Exclamation Exclamation Což je povolené KAŽDÉMU jedinci Twisted Evil S pluginem se děje něco divného...našemu jezdci, jak už bylo před X stránky zmíněno, se přihodilo též něco podivného (né jeho vinou)... hned v uvodní rz (II. etapy),kdy sem tedy jel na hraně sem v jednom z vracaku ve sjezdu nedobrzdil a cca 10m před ním sklouzl mezi stromy na silnici pode mnou .. čekal sem že vyskočí pentle nebo něco ale nic se nedělo pelašíííím do cíle a časomíra pořad běží ... čekam ...nadavám si ....a najednou mě čapnou divaci a hodí na druhy mezičas co to dělate ?? nechte mě bejt řvu na ně jak to?? no nic jedu teda znovu do cíle... tolik z úst Bučka... Jak je možné, že plugin nechá jezdce dojet do cíle a pak jej, po projetí cílem hodí zpět na 2. mezičas a on jede znovu do cíle Question Shocked

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 9:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,potřeboval bych poradit....nevím,jaké pneumatiky si vzít na mokrý asfalt,poradí prosím někdo? Shocked po mokrém asfaltu následuje sníh a tam jsem v pasti úplně,takže budu rád za každou radu Cool

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 10:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já bych volil na mokrý asfalt mokré pneu,ale chtělo by se to zeptat někoho kdo má více najeto Very Happy

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michal Šenk: opět se ukazuje tvoje arognce vůči ostatním, citujui takové ostatní bláboly ani nebudu číst. Opravdu jako pořadatel toho máš asi hodně, ale pokud to chci dělat tak se snažím řešit věci a ne že to odseknu tak jak všechno např. ode dneška nikdo nedostane licenci atd a mohl bych pokračovat až resetům udělovaným přes telefon, to byla určitě správně poslaná žádost o reset. Opravdu mi je z toho na blití. A co víc nemůžu si vyjádřit ani svůj názor nad pochybením udělování nějakých výjímek. A že tady brečím jak nějaká baba, asi ne jen mě mrzí že to jde s TR prudkým pádek s kopce co se týče rovnosti. Tak ted jsem si ulevil a mám čisté a klidné svědomí že jsem ted ve vašich očích ubrečená ženská
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 11:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Strana 10 z 13

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme