Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to bych asi neriskoval. Myslím si, že ve volantu bude nízkootáčkový motor disponující silou, ale v RC je to jaksio naopak. Síly tolik není, ale otáčky obrovské. Laughing spíš bych zkusil někoho podobný volant vydražit na aukru, ebay ap.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 8:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se s vámi podělit o promo video našeho týmu, snad se bude líbit Smile

http://www.youtube.com/watch?v=h2AQZZB3JnM
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 10:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc hezký Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 10:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

anvelaci mohli by sme napisat navod ako pracovat s cam hackom? krasne video aj fotky robite
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 10:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DRABEK Vita





Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: UH

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

stačí si v ovladačích grafiky dát vše na maximum. Potom v nějakém graf.editoru upravíš a máš to. Wink

_________________
Val to!!!
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Luxusní videjko Shocked Troufam si říct že jedno z nejhezčích tymovejch promo co sem viděl.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 13:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

inac, je v camhacku nieco take ako Zoom in a Zoom out?
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je, ale pro kazdou osu rozdelene, takze je to naprd,
v konfigu je to jako FOV horizontal a FOV vertical

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 13:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já si ten zoom ať už při focení nebo natáčení dělám tak, že si v replayi počkám na nějakou nazoomovanou "tv kameru" a pak si ten pohled přesunu kam chci. Je to ale zdlouhavé, protože mi pak záběr nemusí vyjít na první pokus, ale o lepším řešení zatím nevím.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2011 15:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se konečně podařilo nastavit na webu TR fotogalerie pro Generation Rally a taky už i pro HSF Rally. Vkládejte prosím své screeny standardním způsobem. Omlouváme se za zdržení se zprovozněním galerií.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2011 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, mám menší problém se stahováním souborů z těchto stránek.
Ze sekce Download nejsem schopný stáhnout žádný soubor. Standardně funguje, že když si kliknete na daný soubor, začne vám automatické stahování a nebo můžete kliknout na jiný odkaz a začnete stahovat. Mně to automaticky stahovat nezačne, když kliknu na nějaký odkaz souboru, který je umístěn tady na serveru, tak mi to skočí o stránku zpět a nic se nestáhne.
Tento problém se objevuje jen v prohlížeči Firefox, verze 7.0.1 Zkoušel jsem ostatní prohlížeče a vše funguje jak má. Firefox jsem nastartoval v "safe módu" (bez rozšíření) a problém přetrvává. Na druhém PC mám Firefox ve verzi 3.6.x a tam je vše bez problémů.
Setkal se s tím někdo? Tohle vypadá na nějakou kolizi mezi prohlížečem a těmito stránkami. Byl bych rád za radu, jak tento problém vyřešit.
- zabezpečení internetu jsem taky snížil, nepomohlo.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2011 8:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus promazat profil Firefoxu. Smažou se tím žáložky, historie a uživatelské nastavení, takže si je případně zazálohuj.

Postup:
Je nutné zobrazit skryté soubory a složky v Průzkumníkovi:
Nástroje > Možnosti složky > záložka Zobrazení > Upřesnit nastavení > Skryté soubory a složky > zaškrtněte Zobrazovat skryté soubory a složky
Potvrďte OK
V levé části "Složky" vybrat:
Pro Windows XP:
Tento počítač > Místní disk C: > Documents and Settings > Složka uživatele, kde „Složka uživatele“ nahraďte uživatelským jménem uživatele.
1. Data aplikací > Mozilla: Vymazat složku Firefox (složka Mozilla zůstane prázdná)
2. Local Settings > Data aplikací > Mozilla: Vymazat složku Firefox (složka Mozilla zůstane prázdná)
Pro Windows Vista a 7:
Tento počítač > Místní disk C: > Users > Složka uživatele, kde „Složka uživatele“ nahraďte uživatelským jménem uživatele.
1. Appdata > Roaming > Mozilla: Vymazat složku Firefox (složka Mozilla zůstane prázdná)
2. Appdata > Local > Mozilla: Vymazat složku Firefox (složka Mozilla zůstane prázdná)
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2011 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, předně díky za vyčerpávající návod.
Vymazat profil mě taky napadlo, ale přiznám se, že se tomu vyhýbám jak čert kříži. Ale udělal jsem to, zazálohoval, promazal a na novém profilu už vše funguje jak má - problém tedy na mém příjmači.

Problém ale je, že svůj profil mám vymazlený za několik let, nerad bych o něj přišel. Máš nějaký tip, co by to mohlo způsobovat a jak případně odstranit jen tento problém, aniž bych přišel o nastavení, záložky atd.?
Teoreticky bych to mohl zkoušet přes MozillaBackup - postupně ládovat vše a zjistit tak, co mi to dělá, ale pokud by jsi měl lepší tip, byl bych rád.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2011 9:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsme už hodně OT, nicméně záložky můžeš zálohovat ve správci záložek. Tj. jak záložky na liště, tak oblíbené stránky. No a nevím co dále jsi tam měl "vymazlené", ale kromě tohoto lze vše myslím nainstalovat v pohodě znova ne ?
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2011 10:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, OT mimo téma vlákna ano (ale bohužel, pořád je LOCK všude jinde), mimo RBR si myslím, že ani ne (tento problém jsem zaznamenal jen na těchto stránkách), dá se předpokládat, že se může objevit i jiným, a proto nemusí být na škodu tady ten "problémek" vyřešit a nechat viset.
A "vymazlené" tu mám samozřejmě nastavení FF + doplňky. Věř mi, že to radši budu reinstalovat celé RBR i se stahováním všech map, než nastavovat znovu vše v prohlížeči a jeho doplňcích.
Ale pokud to obtěžuje, pořeším si to sám, nechám si to pro sebe a Hoznovi jen poděkuji za ukázání správné cesty.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2011 10:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Další
Strana 10 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme