Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spojení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Spojeni Odpovědět s citátem

Jsem zoufalej Sad Sad . Vzdy po prvni RZ me to napise "spojeni preruseno", kdyz dam "ano", tak se mi objevi znovu seznam turnaju, ale ten co jsem jel je samozrejme DNF. Myslel jsem, ze to muze byt novym ovladacem desky (nForce), ale i po nainstalovani toho puvodniho to dela porad. Nevite nekdo prosim jak to vyresit?? Nejsem schopnej odjet dve RZ po sobe.
Diky

jo a jeste se mi v hlavnim adresari RBR vytvoril soubor "!rt_dataerror", kam se zapisujou vsechna ta vyskoceni

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: čt listopad 30, 2006 22:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Uz to slape Odpovědět s citátem

Uff, tak je to spraveno. Teda chci rict, ze jsem idiot. Vcera jak jsem hledal cosi v adresari na pristi tyden, tak jsem si v PC zmenil datum na 30.12.2006 a v tom byla ta chyba. Diky Martinovi Michalovi, ktery me privedl na cestu hledat problem uplne na opacne strane nez bych cekal a zacit od uplnych prkotin. Dik

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: so prosinec 02, 2006 0:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim... Nevím proč, ale nemůžu se dostat ze hry na plugin..Vůbec se mě nenačtou turnaje, při načítání jména při přihlašování to vyplivne hlášku:"Connection failed. Try again?" ..Když dam ano, tak se objeví to samý..takhle jsem to zkoušel asi 30x za sebou a nic se nezměnilo Crying or Very sad Divný na tom je, že ještě v pátek jsem normálně jezdil na pluginu...Když jsem si chtěl zajezdit včera, tak mě to tam nepustilo..Smutné je to, že i dneska se pořád nemůžu dostat k turnajům..Opravdu to nechápu... Nedělá to ted taky někomu? Neví někdo, kde by mohla být chyba?? Jsem fakt zoufalej, páč nevim kde začít...jestli třeba znovu nainstalovat plugin, nebo já nevim, co by mohlo pomoct Sad Díky za rady... Wink

EDIT: nevím jak to, ale už se přihlásim normálně...takže je to OK..každopádně to bylo ale divný..Jsem happy Cool

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 17, 2006 10:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V poslední době se mě několikrát stalo něco podobného. Po libovolné RZ mě to napíše spojení vypršelo. Když dám ano, pro opakované připojení, tak mě to rovnou vyhodí do menu pluginu. Bez problémů se hned dostanu na výpis turnajů. Na monitoringu servrů ale žádnej výpadek není zaznamenán, tak bude asi problém u mě. Datum v PC mám v pořádku. Díky za radu...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne leden 28, 2007 11:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to nadivoko ,předchvílí jsme zakládal turnaj Carlsbad A8 CUPu a co zápis RZ tak nápis no connect. Po znovu načtení v poho.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 28, 2007 12:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, dneska to fórum vůbec nefunguje, nejdřív sem se sem snažil snad 15 minut dostat, furt naběhával error, pak napíšu příspěvek a dalších pět minut se probojovávam aby se vložil. Pořád nabíhaji nějaký chyby Sad

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne leden 28, 2007 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KVETON Zdenek





Založen: 24. 02. 2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Rožmitál pod Tř.

Příspěvek Předmět: Spojení Odpovědět s citátem

tak pánové asi nás bude víc, mě se to včera stalo 2x při turnaji a i několika mým kolegům....je možné , že nějaké problémi na webu pluginu
Příspěvek Zaslal: ne leden 28, 2007 17:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
V poslední době se mě několikrát stalo něco podobného. Po libovolné RZ mě to napíše spojení vypršelo. Když dám ano, pro opakované připojení, tak mě to rovnou vyhodí do menu pluginu. Bez problémů se hned dostanu na výpis turnajů. Na monitoringu servrů ale žádnej výpadek není zaznamenán, tak bude asi problém u mě. Datum v PC mám v pořádku. Díky za radu...
tohle se mi dneska přesně stávalo když jsem chtěl hrát přes plugin...

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: ne leden 28, 2007 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOCI Kamil





Založen: 13. 09. 2006
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už to nekdo vyřešil nebo ne
mě to udělalo pri IRC rally a dost mě to nasr... a jak jsem najel na stranky tak to napsalo Could not connect to the database
Příspěvek Zaslal: st únor 14, 2007 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem taky lehce v koncích. V online hře dostanu hlášku připojení se zdařilo, špatné jméno nebo heslo, přitom v tom problém není, na forum se normálně přihlásím. Čas mám správný. Jo akdyž dám replaj příbram, tak mi to napíše že jsem offline.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út září 23, 2008 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl podobný problém včera, jen hra spadla skoro po každém načítání RZ. Musel jsem pak použít jiný exe soubor a hra se načatla, aby max po dvou RZ opět při načítání spadla. Odstoupil jsem proto z TR Crying or Very sad .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út září 23, 2008 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsem na to přišel, posraný IE měl po reinstalu z nepochopitelných důvodů nastaven offline režim. Mno a já jedu jen na mozille, tak jsem na to přišel za tři hodiny :-/

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út září 23, 2008 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KYSELY Jiri





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: Třinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hele poradte mi ..... ja mám stejný problém - 1rz a - chyba spojeni opakovat ? ... ano .... bum menu pluginu a DNF .... nechápu to .... Prosíím poradte Smile
Příspěvek Zaslal: čt září 25, 2008 10:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KYSELY Jiri





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: Třinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vyřešeno, špatné datum Embarassed Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: čt září 25, 2008 13:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LAPSANSKY Robert





Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Spišska Nová Ves-Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak ja mam ten sami problem,po odjazdeni rz mi to pise PRIPOJENIE ZLIHALO,pyta sa ma to opakovat ano alebo nie,dam ano a stale to iste.Datum a cas mam v poriadku,uz som v koncoch,prosim poradte
Příspěvek Zaslal: út říjen 14, 2008 22:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme