Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano na start Tě to pustí i bez přispění na tyto tratě.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt srpen 05, 2010 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: RE: S.A.D.A.C. Rally Odpovědět s citátem

Michale dík za info.

Čéče, to byl fofr, než jsem našel test Šumburku a zeditoval svůj příspěvek, tak tu byla odpověď Wink

EDIT: teď ještě netrpělivě čekám na vyjádření zakladatele prvního pohárového závodu


Naposledy upravil FAU Mira dne so srpen 07, 2010 10:09, celkově upraveno 1 krát

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt srpen 05, 2010 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vidíš .... a na moji jasnou a důležitou připomínku a požadavek se tu vůbec zřetel nebere, ba ani za čárku jim to nestojí ... škandál... Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt srpen 05, 2010 23:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Důležitost příspěvků a dotazů je čistě subjektivní záležitost. Jednomu se při nesplnění hroutí svět a druhý si toho ani nevšimne. Razz Very Happy Laughing
(pochopitelně vtip a teď seriózně)
Samolepky, trička, čepice a další reklamní předměty je snaha řešit tak, aby prezentovaly probíhající ročník. To znamená, že nějaké kroky už proběhly a hned jak bude zbaven začátek nové sezóny porodních bolestí, dokončí se i záležitosti propagace. Prosíme strpení, bude to v co nekratším možném termínu.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 06, 2010 8:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vivat, heuréka, super, nádhera, perfekt, naprostá spokojenost... už se těšíme Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá srpen 06, 2010 9:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pár informací a upozornění k probíhajícím registracím!

Posím jezdce, aby dřív než odešlou poplatek za licenci provedli registraci na stránkách TR. Po obdržení platby schválím registraci a zároveň přidělím licenci. Nemůžu hlídat, kdo má zaplaceno a konečně se zaregistroval abych mohl přidělit licenci. Ti co si to pořadí obrátili, ať pošlou PM po své registraci, že už mají zaplaceno.

Pokud někdo při registraci nahrál místo fotky svého obličeje cokoliv jiného, tak po zaplacení bude mít schválený profil, ale licenci nedostane. Do mailu mě pošlete fotku dle pravidel a po té dostanete licenci.

Dále prosím všechny jezdce, kteří nahráli fotky, kde mají sluneční brýle (Arazím, Háze, Varga, Šindelka), aby poslali fotku bez brýlí!!! Fotky jsou tam proto, aby jsme se (až se potkáme) poznali. Sluneční brýle opravdu považuji za nepřípustné.

Taky bych rád, kdyby Ti kteří nahráli fotku ve špatném poměru stran a špatné velikosti (cca 12) poslali taktéž opravenou fotku. Jinak tam budete mít stále "protažený ksichty".

Jak psal David výše, TR Shop bude připraven a spuštěn až během sezóny TR. Budu se snažit to nachystat co nejdřív a Jardovi můžu slíbit, že samolepky budou.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá srpen 06, 2010 12:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TOMANEC Roman





Založen: 12. 03. 2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Mikulůvka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale a na jaký email ti to mám poslat a co do něj mám napsat ID a jméno?

Dík za odpověd.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 08, 2010 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Jo, mám tu jednu prosbu, kterou jsem už psal Davidovi Pistulkovi na ICQ, ale možná to zapadlo...

... bylo by možné seřadit jezdce v seznamu jezdců na stránce TR dle týmů ? Bylo by to přehlednější, takto se hodně těžko hledá, kdo z bývalé konkurence se již přihlásil a kdo tam ještě není.

Děkuju

Ahoj Jardo. Mel jsem to v planu, ale je to komplikovanejsi nez jsem myslel. Behem dovolene jsem o tom premyslel a neco jsem snad vymyslel. Jeste to projde drobnymi upravami.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne srpen 08, 2010 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Licencí nám přibývá každým dnem víc a víc. Bohužel, i když si myslím že jsme pro srozumitelnost udělali maximum, stále někteří jezdci nechápou co je velikost (rozlišení) fotografie a v jakém tvaru mají do které kolonky napsat svoje jméno. Tak znovu a už po několikáté.
Fotky si před registrací připravte, tak aby šířka fotky byla 300 pixelů (obrazových bodů) a výška 385 pixelů. Na fotce prosím nemějte sluneční brýle a snažte se aby na fotce byla dominantní hlava. Nepotřebujeme celou postavu. Kdo tomu nerozumí, ať si před registrací zajistí poradce, kterej mu fotku v patřičném provedení nachystá. Zatím to průběžně jezdcům po zaslání mailem vyměňuji, ale nerad bych to dělal takto skoro všem.
Ten komu po zaplacení schválím přístup na web ale neobdrží licenci, pravděpodobně to znamená, že jeho fotka není podle pravidel TR. Nebudu to všem pořád psát dokola. Kdo má zaplaceno a nedostal licenci, ať hladá sám kde je chyba.
No a do kolonky "Jméno (ve tvaru PŘÍJMENÍ Jméno s diakritikou):" pišté své jméno v požadovaném tvaru! To znamená, že pokud se jmenuji František Novák, tak tam napíšu NOVÁK František.

Děkuji za pozornost.

Aktuální stav: 187 přihlášených, 116 udělených licencí


Naposledy upravil SENK Michal dne po srpen 09, 2010 18:27, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po srpen 09, 2010 14:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na stránkách je uvedeno fotografie 300 * 385 pixelů.
Na hlavní straně stránek Team Rally je "Do položky Jméno prosím uvádějte svoje jméno v povinném tvaru dle pluginu RBR Czech.", kdežto při registraci je tam v infu "Vložte skutečné celé jméno s diakritikou ve formátu PŘÍJMENÍ Jméno." Tak jsem z toho jelen, měli byste tam ty informace ujednotit.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: po srpen 09, 2010 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V pravidlech je 385 a Michal napsal 380, ale těch pár pixelů nehraje roli.
U toho jména jsem vyplnil obě kolonky stejně. Asi to má být jedno s diakritikou a jedno bez, ale já ji nemám, tak mi to neva Very Happy .
Příspěvek Zaslal: po srpen 09, 2010 17:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILFAIT Petr





Založen: 07. 05. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Jihlava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

"Kdo má zaplaceno a nedostal licenci, ať hladá sám kde je chyba" opravdu vynikajici veta od poradatele...
Příspěvek Zaslal: po srpen 09, 2010 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vanik Jan: Omlouvám se za chybu, ano správně podle pravidel je 385 pixelů. Pravdou je, že tento rozdíl na fotce není ani poznat. Díky za upozornění. Ohledně jména je to bohužel složitější. Systém jsme dolaďovali za běhu. Na začátku tam byla pouze kolonka Jméno, tam patří jméno dle RBR (tzn. bez diakritiky) Protože jsme si ale uvědomili že pak v mediích dochází ke komolení jmen s diakritikou, dali jsme do infa změnu na jméno s diakritikou. Protože to ale nikdo zřejmě nečetl, přidali jsme do registračního formuláře kolonku Jméno s diakritikou. V seznamu jezdců se potom objevují jména s diakritikou z této přidané položky.

Milfait Petr: Nevím co se Ti na té větě nezdá? Kdybys měl cca 20x dokola někomu psát ať pošle správnou fotografii dle pravidel, asi by Tě to taky brzy přestalo bavit. Každý bohužel nepošle fotku dle pravidel třeba jako Ty. Myšleno je to samozřejmě tak, aby si každý kdo nedostane licenci zkontroloval data, která odeslal při registraci a pokud nenajde nikde chybu, aby mě poté kontaktoval.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po srpen 09, 2010 18:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sice jsem už přihlašený, ale ať jsem hledal jak jsem hledal nikde jsem nenašel že by bylo napsaný přihlásit se s diakritikou(Jméno). Protože jsem měl za to že v registračním formuláři je to nedotažený, když to bylo narychlo spuštěný, tak jsem se přihásil dle pluginu. Tím infem jsi myslel co? Ať teda vím kde se příště podívat. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po srpen 09, 2010 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MILFAIT Petr





Založen: 07. 05. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Jihlava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No chapu ze je to otravny ale pokud jde o tu velikost fotky tak ta by sla snad i nejak nastavit pri vkladani u registrace.. na hodne strankach ti to nenahraje fotku pokud je jinyho rozmeru ale to uz je jedno, ja tu vetu chapal jako vseobecnou a ne stahujici se k nejaky fotce.. me treba jen prekvapilo, ze na strankach je napsano po uspesne registraci a prihlaseni je treba udelat posledni krok a to poslat penize. Az tady jsem se docetl neco o tom, ze je to naopak, ze prvne platim.. penize jsem odeslal vcera chapu ze se to treba 2 dny zdrzi, a proto se mi nejde porad prihlasit. Ale pokud bych se drzel jen toho co je psano na strankach tak porad cekam na nejaky schvaleni meho uctu a Vy porad cekate na 300 .. chapu, ze je okolo toho moc starosti, ale mensi nejasnosti jsou i u informaci na strankach TR, proto jsem na tu vetu reagoval takhle
Příspěvek Zaslal: po srpen 09, 2010 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 38, 39, 40  Další
Strana 15 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme