Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Generation Rally 9.-15.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pro Jardu - dobře si to pročti:

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=30900#30900
Příspěvek Zaslal: út listopad 27, 2007 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT, ale to by jsme se taky mohli dostat do stádia, že někdo nemá na internet a chtěl by posílat výsledky emailem z práce Wink

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út listopad 27, 2007 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podívejte pánové, včera jsem možná asi neměl svůj den. Ale když mi napíše někdo něco o bezdomovcích a podobně, tak se naštvu a je to přirozené. Romana Bártu jsem do této doby uznával a na Sosnovou jsem se těšil. Nicméně opravdu není košér k uživatelům, kteří zrovna nemají poslední výkřik počítačové módy psát něco o bezdomovcích, co že to pohledávám v hráčské komunitě, že si mám jít hrát hry do DOSu a podobně. Takové arogantní řeči by nasraly každého, kdo je rád, že mu za normálních podmínek RBR jede slušně a váží každou korunu.

Celé RBR, včetně okruhu Strýčkovy mně funguje bezproblémů v 1024 x 768 a za sucha i 1280x1024. Jak prší, tak se to někde trošku cuká. Nicméně, když zapnu částice na High, tak je to v pytli a nedá se jet při žádném rozlišení.

A jak už jsem psal výše, toto znamená, že buďto rally, kde je Sosnová pojedu se sakrováním na každé RZtě, anebo pojedu Sosnovou poslepu a pak se v replayi možná teprve podívám, kde jsem to vlastně jel.

A ohledně techniky - již Mirek Fric tady o pár stránek dříve psal, že pokud se pojede Sosnová, tak to pro něj bude také asi problém.

A to Karel Kuncl - nevím co máš za mašinu, že ji v dnešní době můžeš ještě rozšiřovat pokud ji máš 10 roků starou. Já mám MB 815 EP Pro pro PIII800/133, kde je max. RAM 512, což mám. Dále HD Maxtor 40GB 7200rpm, grafika ASUS ATI 9600XT. Grafiku jsem dokupoval právě kvůli RBR a víc z tohoto počítače nevymáčknu. Pokud bych měl cokoli rozšiřovat, tak to znamená koupit vlastně všechno nové. (kromě kastle a CD apod.)
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 9:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co ti brání Jezdit jenom Příbram a orig tratě ? Však tě nikdo nenutí jezdi v Sosnové...už jednou sem psal že kritiku beru ale od tebe mě to už teď přijde jako nemoc.
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 9:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za prvé - nenapsal jsi, co přesně je třeba mít nastaveno na vysoké, zda jen mód, nebo zároveň i částice. Škoda. Možná mi to takto jde v 800x600 slušně bez zapnutých částic a zbytečně se tu hádáme.

A co mi brání jezdit jen ostatní tratě - Team rally. Jezdím celý podnik a v N4 si spolu s týmem nevedu špatně. A jakmile se tam objeví Sosnová, tak prostě uvidíme co to udělá s výsledky.... ale jak jsem již výše napsal, tak nevím co to udělá, když zapnu jen vysoké detaily a nezapnu částice.


A ohledně nemoci - to ses trefil Very Happy , už jsem bohužel třetí týden na neschopence. Ale to není ten problém - kritizuju pouze způsob, jakým jsi to opravdu konfliktně podal (nepodporovat nějaké ty lowendy, bezdomovci, hry v Dosu a podobně). Kdybys napsal normální příspěvek, že kvůli tomu a tomu, tak jak jsi to až později vysvětlil, je nutné mít zapnuté vysoké detaily, tak bych si řekl, jo měl k tomu své důvody a nerýpal bych do toho. Ale jestliže jsi to napsal, tak jak jsi napsal, tak bohužel... nemohlo to dopadnout jinak.
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak uz jsem psal nekde jinde, potreba je mit na high pouze detaily, castice klidne vypnout. Pak to jede uplne v pohode.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 10:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak musím to trošku přibrzdit. Pojďme to nejdřív technicky dořešit a pak budeme dělat závěry. Je pravda, že pokud by měla Sosnová omezit větší počet lidí startujících v TR budu (se slzou v oku) zvažovat její zakázání v podniku TR. Pokud existuje řešení (nastavení) aby to mohl odjet každý (i za cenu nízkého rozlišení) nebude v tom problém. Včera jsem řešil nastavení počítače týmovému kolegovi, který má stejný problém a zatím to nejede.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel se zdá , že mám taky dva členy teamu mimo hru pokud se pustí Sosnová .
Byť nerad bych zatím doporučil Sosnovou do TR nepouštět , ale rozhodnutí je na Vás pořadatelých .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kolik tedy mame lidi 4...5.. 10? Z celkoveho poctu to je opravdu mala cast. Pokud se ukaze, ze s tim ma problem DALEKO vice lidi, tak je jasne, ze se to musi na TR poresit, ale takhle.......??? A tim , ze to nekomu nejde, tak pocitam s tim, ze bude mit jak psal Michal Senk nastaveno vsechno na minimum... tedy rozliseni.... zvuky(zadny EAX ...atd) ... vypnute castice....a detaily na high.... kdyz ani po tom vsem to nebude sjizdne, tak se muzeme bavit o tom, ze se to neda jet.

Tohle cele me docela dost mrzi hlavne kvuli Romanovi a Wallymu. Nic co oni delaji neni na zakazku,ale pro dobry slovo a odstrceni jejich prace nadruhou kolej se mi vubec nelibi. Doufam, ze v budoucnu budem moct jezdit dalsi paradni kousky a ze to bude vypadat lepe a lepe i za cenu upgradu. Kurna lidi, tohle je prece normalni prirozenej vyvoj ! A prosim reste vecne PROC vam to nejde a pokuste se to vyresit a ne.... me to nejde, je to spatne udelany a ja nevim co....
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že již brzy začnu přemýšlet o tom, proč sme to vlastně dělali ? Proč ten rok práce, proč wallyho práce na zkvalitnění pluginu a umožnění jezdit exklusivně tratě jenom na tomto pluginu a odměnit se tak lidem, kteří platili ?
Má to cenu za ty řeči co tady čtu od některých lidí ? NEMÁ.
Pokud se Sosnová zakáže v podniku beru to. Ale nečekejte ode mne další práci...protože další RZ kterou dělám (zatím) bude opět krok kupředu. Jinak to prostě neumím.
A ten komp Karlose (K. Kuncla) sem viděl na našem týmovém srazu a je to pravda - stará mašina a RBR šlape skvěle. Není to o tom.
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 11:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pyrosi, zdržím se radši dalšího komentáře, protože jsem zkoušel včera RBR pouze s vysokými detaily i s vysokými částicemi. V takovém případě to opravdu nešlo. Nicméně problém zde nebyl v Sosnové, ta šlapala celkem slušně i tak. Problém byl v klasických RBR tratích.

Nicméně je škoda, že to bereš takto. Spousta lidí začala jezdit Team Rally bez toho aby věděla, že v půlce přijde parádní Sosnová (myšleno jen nejlíp) a že jim potom nebude stačit počítač. Pokud by to věděli předem, tak si řeknou - risknem to, anebo pak budeme mít smůlu, ale byl by to už jejich problém.

Pokud to tak ale nebylo a nyní v půlce rozjetého poháru přijde něco, co jim znemožní jet, tak je to na druhou stranu vůči nim nefér. To jistě snad uznáš. Nicméně - já osobně bych se s tím třeba vypořádal tak, že pojedu Sosnovou někde naslepo. I tak to jde.

A dále - mohli byste sem uvést parametry kompu Karla Kuncla, když je to stará mašina a RBR na něm šlape skvěle ?? Docela by mně to zajímalo.


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne st listopad 28, 2007 11:17, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 11:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry za OT, ale k tomu mému počítači

Deska je Epox 8 RDA+, procesor Athlon XP 2800+, RAM 1 GB v dual channelu a grafika 7600 GT, HDD 40 GB, zvuk SB Audigy 2ZS.

Arrow S grafikou jsem začínal na GeForce 2 MX, potom 5400, 6600 GT a následneě 7600 GT. Ale i na 6600 GT to běhá naprosto ok.

Evil or Very Mad Grafiky si samozřejmě neskladuji doma ale prodávám, takže jsem si vždycky trochu připlatil a je to ok.

Ale mně už je to jedno. Klidně zamrazíme RBR ve stavu v jakém bylo při vydání a modlit se, aby ty naše starý kraksny vydržely co nejdéle a nemuseli upgradovat. Budem jezdit do zblbnutí RZ, které celá česká špička jezdí podle paměti a říkat si jak pěkně jsme to vyřešili. Dle mého názoru je to slepá ulička, která prostě vede k jedinému a tj. konec RBR.


Naposledy upravil KUNCL Karel dne st listopad 28, 2007 11:23, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A teď babo raď, že jak to že ono to na tom jede Smile a karta mohla být i horší - klidne geforce 7300GS = cena 1000,-
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 11:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už mi to nedá a taky jse vyžvejknu.mě osobně jede vše ok. taky jsem měl chvilky kdy jsem zuřil ale vše jsem vyřešil třeba jen tím že jsem přein win nebo jiné kraviny rbr nesčetně krát.co se Sosnové týče je pravda kdyby mi nejela mluvil bych asi jinak ale možná by šel udělat na premieru Sosnové v TR nějaký kompromis.tak mě napadlo že by jse mohla jet jako opravdová SS tz. před samou soutěží (pak by ale asi nastal problém v přičítání času nevim no) ale pak by mohli jet i ti co by jim to šlapalo pouze(plácnu600na...) a 1 i 2hou etapu by už jeli v obvyklém rozlišení. Idea je to jen nápad pls nekamenovat Rolling Eyes ted me napadlo co tak dát hlasovat a hned každy bude vědět jak je na tom a už jse to tu nemusí rozšiřovat.


Naposledy upravil BRABLEC Jan dne st listopad 28, 2007 11:35, celkově upraveno 1 krát

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 11:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A tomu říkáš stará šunka ??? Lidi ježiš kde berete ty peníze ?? (Sorry za reakci na OT)

Já osobně mám MB MSI 815 EP Pro, proc. P III 800 MHz, Ram 512 GB, Grafiku jsem měl ELSA GeForce 2 GTS (koupena v roce 2000 za 770 DM), tu jsem kvůli RBR musel vyměnit za novou ASUS ATI 9600XT Pro. Audio SB Live Platinum (v. roce 2000 za 550 DM)

A jistě uznáte, že takový počítač již v dnešní době rozšiřovat nelze. A samozřejmě, že asi jde sestavit počítač za 10.000 odpovídájící Karlovi Kunclovi. Jenže ten je již starý dnes, takže by to byly vyhozené peníze.

Ale opravdu nerad bych zaflákal toto vlákno debatou na téma HW.

A ještě znova zde chci zdůraznit, že opravdu velice oceňuji práci Romana Bárty a jeho kolegů na Sosnové. Je to opravdu krásné dílo. Nicméně musím znova podotknout, že Team Rally je o závodění a pokud by to mělo některé jezdce znamenat problém, tak je to třeba zvážit a Sosnovou zařadit třeba do Eura, kde při přihlašování bude jasně napsána min. HW konfigurace a každý by musel zvážit zda na to má.
Příspěvek Zaslal: st listopad 28, 2007 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Další
Strana 4 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme