Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. Kizz me Rally 29.3.-4.4.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Schválně jsem napsal dotaz ohledně funkčnosti PTD do fóra už jen proto, že vím, že to některým lidem nejede. O Solbym sem to věděl 100% a taky vim, že je to jezdec z TOP10 a že teda bude dost znevýhodněn. Jen chci říct, že když přišly otočené tratě, tak pokud některá někomu nešlapala, takse to řešilo. Bohužel se to nedá říct o PTD, protože to že někomu funguje a někomu ne se ví v podstatě od začátku, ale nějaké řešení nikdo ještě nepřinesl. Jen By mne zajímal důvod, proč teda dávat do závodu trať, která všem nefunguje? Otočené tratě se taky nepoužívaly dokud se neodladily, takže?

Jen naokraj, mně PTD funguje bez jakéhokoli seknutí, je to pěkná a technická trať, ale funguje každému? Nebo heslo příštího TR bude, nick ve tvaru XXXXXXX Xxxxxxx, CZ/SK a PC postavené pro RBR? Občas se mi zdá, že se tady někteří lidé pořád staví za org. Rally a někdy ani moc nepřemejšlej nad tím jak to je. Osobně se na Kizz.me Rally těšim, asfalt mam rád, takže si odjedu obě etapy. Konečně asfalt. Ať už tam PTD bude nebo ne, je mi celkem jedno, ale jsou tu tací, kteří si to díky tomu neodjedou a těm to asi jedno nebude.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a co takhle skusit to pořešit s tvůrcem tratě? proš strčkovy, sosnová jde všem a ptd ne? mě tak osobně ptd jede bez problémů. Ale v čem je háček že ptd nejde všem, to je to tak rozdílně tvořeno od sosnové třeba?nějaké řešení musí být aby to jelo alespon 95% jezdců.
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 17:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sosnova vsem rozhodne nejde a troufam si tvrdit ze s ni jsou vetsi problemy. Ona je jeste vetsi extrem ne PTD, vic vseho na mensim miste. Dalsi veci je jak to bylo staveno a pristup autoru. Ackoli necemu se podle me zabranit neda, aby to behalo 100% lidem, autor ti pak ani moc nepomuze, kdyz je na te trati udelana vsechna optimalizace a ruzne figle,aby to bylo co nejmene narocne. To jsou pak jednotlive pripady Confused

Byt mezi temi co to dela problemy tak se taky samozrejme ozvu,uplne rovne podminky vsak nelze udelat, co se da delat...

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 18:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jako mě stačilo zapnout Kvalitu částic na Vysokou. Na jízdu jinde mi příjde to nemá skoro vliv, ale Sosnová pak jede normálně. Alespoň teda myslím, že to je ono. Laughing

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 18:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Plně souhlasím z luciferem. A kuby je mi upřimě líto (pokud se PTD pojede) Crying or Very sad

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nastavil jsem test PTD a mokré Sosnové - TR 2008 - Kizz me Rally - Shakedown

Otestujte a odlaďte své stroje! Je to jenom na Vás. Myslím že to funguje dostatečnému počtu jezdců, aby se dalo říct že je to použitelné. Např. již zmiňovaný RBR Cup odjelo cca 190 jezdců.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
a co takhle skusit to pořešit s tvůrcem tratě? proš strčkovy, sosnová jde všem a ptd ne? mě tak osobně ptd jede bez problémů. Ale v čem je háček že ptd nejde všem, to je to tak rozdílně tvořeno od sosnové třeba?nějaké řešení musí být aby to jelo alespon 95% jezdců.
A proč se to má řešit až teď? PTD je v ostré verzi venku skoro půl roku, ale všichni se opět ozvali až teď, když o něco jde...

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: út březen 24, 2009 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To není pravda, podívej se do vlákna k této trati kdy sem tam psal Evil or Very Mad

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 9:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A psal si to i autorovi? Plakání do fóra moc nepomůže...
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 9:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jel jsem shakedown a sosnová mi při načítání zpadla. Nevíte v čem je problém?? Díky.

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 12:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SNAIDAUF Jan





Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Beroun

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mě jede PTD i Sosnová bez problémů. Také jsem měl dřív hodně problémy s otočenkami a Sosnovou, ale jako hlavní důvody se ukázalo to co tu psal Karel Nový (zbytky balíčků instalací atd.), bohužel jsem taky spoustu závodů vynechal. Takže pánové neztrácejte hlavu a zkuste vše nainstalovat a nastahovat odznova do čisté hry, já a ještě občas se najde někdo takovej, kdo je jen línej to přeinstalovat a zkouší vše vracet ze zálohy, která je buhvíjak stará. Dále mám např. grafiku ATI Radeon 1950 GT a na nových ovladačích se všechno sekalo, teď mám cca 1,5 roku staré, z doby kdy jsem grafiku kupoval a šlape to. Neni to náhodou tim, že se PTD nenačítá po dílech, ale celé najednou? Tudíš by pomohlo zvětšit vyrovnávací paměť. Confused

Jinak věřím, že někdo to opravdu nepustí, to je pak smůla a asi by se mělo diskutovat dřív než bude skladba tratí na pluginu nastavena. Wink
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Balicky TMR 2008 Odpovědět s citátem

malý dotaz pro zasvěcené. Pokud mám nainstalovaný balíček Teamrallye , konkretne textury REVO, a budu instalovat další -který bude patrně v brzké době k KIZZ rallye vydán, je nutné předchozí odebrat?
mohu jej nechat?

Nemluvím o SNOW ci SnowFrance modu - pouze balicky textur.

diky
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 14:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš je nechat. Instalátor na Kizz me bude obsahovat textury na jiné traťě, než na jakých se jelo na REVO Rally. Navíc instalátor si vždy maže sám vše potřebné.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 15:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No heledte, trat PDT je jednou povolená na pluginu, to znamená, že by měla fungovat. Bylo jen otázkou času kdy se oběví i v TR, už se ukázala RBR cupu, euru, tak proč ne i v TR? S každou novou tratí se oběvují problémy, ale nedá se to řešit spoléháním nato, že se to prostě jezdit nebude.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 17:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem byl trochu potrenovat a je to paráda,je vidět že ten slavný skladatel tratě neviděl v životě mokrou a suchou gumu,protože jestli pojedu mokrou na suchu tak s ní nezbudou ani dráty a na slikách jet mokré strýčky tak je to jen přejezd z nouze a ne rz,to je bezva zábava,to už tam mohl nechat ty šotolinové a pak už to nebude top závod ale gulášový. No co,taky můžu napsat svůj názor Wink

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: st březen 25, 2009 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Strana 4 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme