Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 22. - 28.11.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
Ta kontrola se zapnout dá a na některých Rally zapnutá byla. Třeba na KCM kvůli tmě, ale není to pravidlem



já kvůli děravý hlavě odjel E1 bez textur... a prošlo to

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: po listopad 16, 2009 21:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V KCM Rally nebyla nastavena kontrola textur, ale kontrola počasí. Pár lidem to neprošlo a museli si stáhnout jiné tracksetings.ini. V HSF Rally to ale bez textur určitě neprojde. Tady bude kontrola nastavena. Jen co to nastavíme a otestujeme, založím pro HSF Rally i testovací shakedown, kde si budou moci všichni balíček textur otestovat.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po listopad 16, 2009 23:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nastavil jsem pro tento závod shakedown. Je to kvůli použité kontrole textur.
Balíček textur je ke stažení ZDE.

Doplňuji informaci, po upozornění tvůrce textur Martina Kučery:
Tentokrát se při instalaci provádí několik úkonů navíc, takže instalace balíčku může trvat i několik minut. Nepropadejte tedy hned panice.


Naposledy upravil SENK Michal dne st listopad 18, 2009 18:51, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň Michale,ale to,"že to pár lidem neprošlo",mě hluboce uráží,zvlášť ve chvíli,kdy to nešlo odjet ani s originálním tracksetings.ini Confused
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cože? Co Tě uráží? Nic nemělo nikoho urážet. Tím, že to neprošlo, jsem nemyslel že by někdo chtěl úmyslně podvádět. Pokud jsi měl originální tracksetings.ini, tak rozhodně problém nebyl s nastavenou kontrolou počasí.

PS: Nechceš si zbalit tu otřesnou zlatou plachtu? Zabírá tady hodně zbytečného místa ve fóru. Několikrát se tady už psalo, že by rozhodně byl vhodnější tenký proužek.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň,Krel už mi všechno vysvětlil. Omlouvám se
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroudo, kam až to chceš hnát? Původně jsem neměl moc chuti do rally startovat a dát si chvilku oraz, ale toto si ujít nenechám. Díky za tu spoustu práce, i když některým se to samozřejmě líbit nebude, protože se ztratí Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDRAK Vojtech





Založen: 26. 03. 2008
Příspěvky: 44

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Tak šel sem skusit nové textury....nemám slov.... Shocked .....pomalu sem nepoznal co jedu za RZ... Laughing

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/1277/rbr447kopiei.jpg
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a jsme bez Arazima Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak k tomu kdo jezdí s jakýma texturama.V KCM Rally jsem byl jedním s těch kterým to "neprošlo" Wink ani s tím originálním ini souborem.Ale textury jsem samozřejmě měl a jezdil jsem s nima ještě včera protože jsou naprosto luxusní.Nevím jestli se ten správný tracksetting.ini soubor instaloval automaticky s texturama,ale já už od jisté doby velice nerad používám jakékoliv automatické instalátory,takže můj postup při TR je takový že si balíček rozbalím na plochu,a místo následné instalace co se objeví si všechny textury přetáhnu do hry ručně,vím co jsem si tam dával a pak si je zase smažu,nebo spíš s těma co se mi líbí jezdím většinu dalších závodů až do dalšího TR.Takže textury jsou pro mě hodně vítaným spestřením na těch milionkrát očuměnejch a pro mě už občas hnusnejch originálních tratích,takže dík za ně a za super práci.
Ovšem teď když jsem použil stejnej postup jako vždy,textury jsem si do hry nakopíroval ručně,tak mě to do shakedownu nepustilo Crying or Very sad .A proč vlastně jsou textury pro tuhle rally ve složkách maps 1 a maps 2?To když je tam dám v těchto složkách ručně a k tomu tam zkopíruju ty soubory ze složky "bin" tak to pošlape?A kam vlastně tu složku "bin" mám dát?Sorry za blbej příspěvek,možná jsem jedinej kdo to dělá takhle Laughing A ty instalátory,i když se do mě teď pustíte že instalátory do TR jsou určitě stoprocentí a bezpečný,tak automaticky instalovat to ze zásady prostě nebudu,mám s nima dost blbý zkušenosti.

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tady je bohužel jediná možnost jak startovat v HSF Rally, použít automatický instalátor. Při nastavené kontrole Tě to jinak do závodu nepustí. Pokud nemáš důvěru v instalátor, udělej si zálohu celého RBR.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

opet hlasim nefunkcni instalator..

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si zkontroluj svůj systém, většina má instalátor funkční. Tudíž chyba bude na Vašem přijímači.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MATUSU Jaromir





Založen: 11. 02. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Všemina (ČÍNA)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mi všechno funguje jak má a je to super, jen je mi líto těch co dojedou v top 10 Very Happy a komisařů!!!
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se při instalaci kously jádra na 100%tech a větrák mi málem uletěl o teplotě ani nemluvím,trvalo to asi 10 min. ,po instalaci se to neuklidnilo tak jsem to resetnul.Teď mi neukazuje větrák na desce,tak nevím co se stalo.Jdu to zkusit ve hře.

Jede to,to jsem rád


Naposledy upravil KUBICIK Josef dne st listopad 18, 2009 21:18, celkově upraveno 1 krát

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: st listopad 18, 2009 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Další
Strana 4 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme