Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stačí vyříznout část "ksichtu" otevřít čistej list tam si nastavit parametry a pak a je to na pohodu. Snad to mám v pohodě Smile
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko Háze - když to takto někdo udělá, tak to sice bude mít 300x385, ale zřejmě nějak spláclé, protože těžko má někdo fotku přesně v poměru 300x385, proto je nutný výřez.

A ad Honza Vondra - zbytečně komplikované. Jak píšu výše, stačí udělat ořez.

A to Jirka Frištenský - doporučuji si nachystanou fotku někde uložit, abys to příští rok nemusel řešit znova. EDIT: - tak pak doporučuji funkci CTRL+F nebo hledat nebo tak něco ve tvaru *.jpg a třeba to najdeš.


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne čt srpen 04, 2011 22:21, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Jako kluci,na co proboha Photoshop Question Shocked Máte Windows Question Zde je program malování, nebo v Offisech program Microsoft Office Picture Manager, zde dám načíst foto,nebo kliknu na fotku a dám otevřít v programu (Mic.Off.Pic.Man),zde nahoře na liště upravit obrázky, změnit velikost, zde zaškrtnu vlastní šířka a výška a do okének napíši požadované rozměry 300 * 385, dám OK a je to hotové Exclamation Záležitost na MINUTU i pro mojí 8 letou dceru Wink Vše je v češtině a číst snad umíte všichni,ne Laughing

Jirko, bez urážky, ale tvůj návod je přesně to, co ty kteří to neumí akorát zmate. Když to dle něj udělám, tak samozřejmě mi vyjde fotka v jiném poměru (pokud je zaškrtnuto "zachovat poměr") a nebo se ksicht zdeformuje - takže přesně to, co pořadatelé TR nechtějí a na co nadávají. Takže návod na ...
Ale o tom nebyl můj dotaz, myslím že už tu návod jak to udělat ořezem je (a díky za něj).
Jo a Photoshop jsem instaloval samozřejmě na "lehké" úpravy na autě (jméno, tabulky, cíšlo apod.)

PANCOCHA Jaroslav napsal:
A to Jirka Frištenský - a ty jsi snad loni nepředpokládal, že letos pojedeš ? Stačilo si tu fotku co jsi loni posílal někde uložit ne ? Smile

Si piš že jsem s tím počítal, taky jsem si ji někde uložil, ale babo raď kde Very Happy Proto můj "nesmělý" dotaz na michala, jestli by on nám nezpřístupnil jejich archiv - samozřejmě, jestli ho ještě mají a není to nic proti jejich záměru nás naučit ořezávat fotky Smile
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ořízneš fotku třeba z boků. Pak ji zmenšíš na 300*něco - druhá strana se při zachování poměru změní sama na něco neurčitého. Pak vezmeš tu fotku 300*něco a ořízneš to zezhora a zespoda, abys dostal na výšku 385. Pak máš fotku 300*385. To je vysvětlování jak pro prvňáčky tuhleto Laughing

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co to udělat takhle hoši? Na TR webu v pravidlech je fotka s rozměrama... Minulej rok sem si jí stáhnul, oříznul sem jenom tu fotku bez rozměrů... Hodil do Photoshop a vložil sem si tam svojí fotku a podle toho sem to upravovil. Laughing

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: pá srpen 05, 2011 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím vás, už tu debatu ukončete. Přece se tu snad nebudem bavit na x stránkách o takové jednoduché věci. V každém týmu by snad měl být člověk, který takovou věc ovládá. Tak než pošlete registraci, pokud Vám nestačí tady x stránek různých návodů, si to s ním projděte a bude to ok.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 05, 2011 10:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych se ale vrátil k původnímu mému dotazu a vytáhnul to hlavní, na co jsem se vlastně ptal:

FRISTENSKY Jiri napsal:
Možná by Michale stálo za zvážení, jestli by jste nemohli zpřístupnit ty fotky, co jsme posílali loni - pak by si ji stačilo stáhnout a obratem poslat na další ročník Smile Sice to není úplně košér, ale asi by to ušetřilo mraky práce nám a vám určitě taky Wink


Sry za opakování, ale bohužel podstata mého dotazu byla opomenuta a debata se zvrhla jiným směrem.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 05, 2011 10:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Jirka Fristensky: Loňské účty jsou smazány, tudíž to již není technicky možné...zvolili jsme to takto. Nikdy by mě nenapadlo, že s tím bude tolik problémů... Rolling Eyes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 05, 2011 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Davide, díky za odpověď. To kvantum lidí co jezdí TR, vždy přináší nějaké problémy, ale to jako pořadatelé asi víte nejvíc.
Tak ať nový ročník vyjde dle představ pořadatelů i jezdců a uvidíme se na trati.
Příspěvek Zaslal: so srpen 06, 2011 17:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PREROVSKY Martin





Založen: 02. 02. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím zasvěcené, aby mi vysvětlili k čemu je dobré, abychom se museli přihlašovat do závodu pro každý podnik ? Z mého pohledu je to nesmyslný úřad a případné riziko, že na přihlášení zapomenu. Díky
Příspěvek Zaslal: ne srpen 07, 2011 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíš registraci do turnaje? Co takhle kvůli nominacím, bodování apod.?

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne srpen 07, 2011 18:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PREROVSKY Martin





Založen: 02. 02. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK Smile
Příspěvek Zaslal: ne srpen 07, 2011 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V realu musíš taky poslat přihlášku i když si přihlášený už do šampionátu Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne srpen 07, 2011 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ve spolupráci s rally závodníkem V. Barvíkem jsem udělal novou fyziku pro auto Toyota Celica ST205, která výrazně mění jízdní vlastnosti pro větší realizmus.

Stahujte a taky napište co té fyzice říkáte:
...
Tak Forum je vtipné a nenechá mě dát normálně odkaz - dostanete se tam když kliknete na "WWW" tlačítko pod příspěvkem.
Příspěvek Zaslal: út srpen 09, 2011 2:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak je to běs, je to běs. Loni mě několik špatných fotek, které byli přibližně OK, uniklo. Letos to kontroluju pořádně a např dnes ze sedmi došlých plateb jsem přidělil dvě licence. Už jsem dostal i mail, jak to že se za těch 300Kč neobtěžuju aspoň napsat, že někdo udělal chybu. Nebudu to nikomu psát! Kontrolujte si to sami!

Děkuji za pochopení (alespoň u těch chápavých)


Naposledy upravil SENK Michal dne po srpen 15, 2011 8:59, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt srpen 11, 2011 9:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Další
Strana 4 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme