Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Díky Vaškovi za přísun nových tratí na plugin. Po vyzkoušení zvažuji, že by stálo za to vytvořit seznam tratí povolených pro TR. Kvalita některých tratí myslím nedosahuje výše použitelné pro pohárové závody. Díky za Vaše názory.



Ještě sem 1 příspěvek..

Nezvažuješ Michale o zavedení pravidel pro použití jednotlivých RZ v průběhu TR. (Je spousta tratí co se neobjeví jak je sezona dlouhá a některý se se tu melou dokola až je to trapný) Vim že každej tým co se snaží udělat podnik do toho dává maximum, ale jet 15x jednu a tu samou RZtu v sezoně? To by měl mít trochu v moci i promotér...
Příspěvek Zaslal: út srpen 13, 2013 21:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm ... teď se dívám, že IF nám sebrali "naši" rally .... Sad Confused Mad
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 11:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Oddělil jsem diskusi na téma Superally do jiného vlákna. Tady se to stávalo nepřehledné.

Na přání Waltera jsem posunul rozhodnutí o použití fyzik v TR do pondělí. Vzhledem k tomu že je středa a v této oblasti se nic podstatného nezměnilo, je myslím rozhodnuto. TR2013 odstartuje na starém vozovém parku s momentálně funkčními fyzikami.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo by možné uvažovat o nasazení fyzik, které budou nachystané (N4 Lancer, Impreza, Focus 03, Fiesta WRC, Fábia S2000), do online provozu a při nastavování podniku Team Rally nastavit tentýž, paralelní pro nové fyziky?? Do prvního podniku budou určitě auta do každé skupiny, která v TR bude a bylo by možné dělat srovnávání na ostrém podniku. Chápu, že málokdo pojede oba paralelní závody, ale je tu hodně lidí, kteří už TR se starými fyzikami nepojedou .... a pokud by bylo vše okej, mohlo by se uvažovat o přesunu na nové fyziky jak už zde bylo zmíněno od některého z dalších podníků.
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Do dneska nejsou vsechna auta s novyma fyzikama, a ty, ktera jsou, se stale potykaji s problemama atd

osobne jsem jeste novou fyziky nestahl ani jednu a ani zatim ani nehodlam

jsem pro, aby se tento rocnik celej odjel na starych fyzikach, ani drobet nepodporuju zmenu fyzik v rozjete sezone
spise by to mohlo TR uskodit, pokud nebudou fungovat

Proto poprosim Sneka, aby se vyjadril, jestli stara fyzika cely rok, nebo prechod na nova behem roku. Po tomhle rozhodnuti se bude odvijet ma prihlaska

dekuji
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 21:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně ( nic proti novým fyzikám ) líbí se mi to že budou nová auta , ale už od začátku co psal Walter s tím že by mohli být na startu nové sezony TR nové fyziky jsem si nemyslel že to bude moc realné , už z důvodu že za tak dlouhou dobu jsou na světě tři třídy ( WRC jedno auta S2000 jedno auta které ještě má dost chyb a N4 nezkouším ) chybí S1600 která se zkoušela dva roky zpět na vyhlášení když se prezentovali fyziky , kde je ta fyzika teď ? NIkde k testování není nikdo neví jak to jede , chybí fyzika A8 , nikdo neví ti co pojedou A8 jak to pojede a nejsem moc pro to aby se v půlce na ně přešlo , sám z S2000 na nové fyzice vím že je to něco nového ano je to snažší protože zatáčky jedete daleko pomaleji a je na všechno čas Smile ale nikdo neví jak se budou chovat auta které nejsou třída která není ani ke zkoušení , a pokud se fábie dělá nějakou dobu a pořád tomu něco chybí nevím jestli za půl roku stihnete dvě třídy a plno aut do nich i včetně aut co jsou v s2000 včetně RRC a pak R5

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zakázal by som vyjadrovať o nových fyzikach jazdcom ktorí skončili v TR od 1. do 10. miesta a vo všetkých sk. Oni na nových fyzikách už nemajú čo získať, ale môžu stratiť keď slabšie jazdci ich dobehnú..... eliti sa boja od toho a zato sú proti, ale ostatní by sa tešili...... 100%

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Někde s tebou souhlasím někde ne. Tady třeba jo..



Japane je to stále dokola že?
Nemáte "nic" (sežerte mě), ale cpeš se furt holt do TR..... Proč?
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou tady i TOP jezdci kteří jsou pro nové fyziky. A nevidím důvod proč by každý (včetně těch rychlých) nemohl říct svůj názor? Copak je to trest že je někdo rychlý a někdo ne? A taky jsou zde jezdci kteří jsou pomalejší a nejsou pro nové fyziky. Respektive nejsou pro zavedení nových fyzik teď před startem poháru nebo dokonce v polovině rozjetého poháru!!!

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Člověk by měl mít možnost seznámit s novým produktem. Tady se furt na nečem pracuje.... A8 nejsou... Paralelní závody proč ne.
Ale přesouvat něco na něco jinýho v půlce sezony? Človek si ladí svoje auto taky nějakou dobu.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 0:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Adame já proti nim nic nemám , já jen říkám že když nejsou hotové všechny auta a těch pět tříd tak proč to dávat do TR Smile , já klidně na nich pojedu abych dokázal že já o nic nepřišel , na fyziku se dá zvyknout , jasné na s2000 to bude vyrovnanější i pro ty slabší protože je to pomalejší dá se to skoro všude držet a dá se vše stíhat páč je pocitově vše pomalejší tak že to těm slabším pomůže ale nevím proč by se top lidi měli toho bát , já je zkouším , jezdím s Fiestou WRC a ta se mi líbí , Fábie pro mě není prostě doladěná ( převodovka , nemá to už tři převodovky ale dvě kdysi se to řešilo ) a pocitově je to strašně měkké ale tohle je na jiné forum a tam já to psal Smile , prostě si myslím že vše není hotové , a chybí ještě dvě třídy ( S1600 a A8 která se bude myslím také nějakou dobu vychytávat ) , a myslím že v půlce přejít na novou a úplně jinou fyziku ( ano je to snažší protože je to pomalejší ) ale i tak , v půlce sezony se taky nemění předpisy pro danou třídu aby se postavilo jiné auto Smile když to tak srovnáváme s reálem

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 0:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už ma to nebavý takže skrátka: keď nově fyziky nedostanú na plugin teraz, tak do ukončenie TR 13 už nedostanú ..... celý rok nič sa nedeje a o rok sa to začína od znova..... o dva roky sa to začína zase od znova.... o tri roky to samé atď. Dva dni som nové fyziky netestoval.... nemá to cenu, keď viem že ešte rok na plugin pravdepodobne nedostanú...... do štartu TR možno by stihli urobiť aspoň 2 autá S1600 a A8, a potom by sa doplnili ďalšie....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 0:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už to zase začíná. Proč se někteří musí hned ke všemu vyjadřovat, když to evidentně k ničemu nevede. Rolling Eyes

TR2013 se pojede na starých fyzikách, protože žádné nové nejsou připravené tak, aby bylo možné je použít. Start TR se blíží a já nebudu čekat do poslední chvíle, jestli něco bude nebo ne. Pokud se prosadí nějaká změna v rámci celého pluginu v průběhu TR, budeme se muset přizpůsobit. Jinak se pojede celý ročník na starých fyzikách.

Pokud někdo bude chtít nastavit paralerní podnik pro testování fyzik, já mu bránit nebudu. Já to ovšem dělat nebudu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 7:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím se smát, jak se tady hádáte o ničem!!! Razz Razz Razz Ten co to má najetý, bude pořád rychlejší i na nových fyzikách, o tom nepochybuju. Proto u mě debata o ničem. Ještě jsem je nejel a pojedu je až budou ofiko vydaný a schválený. Nechal bych to zcela na administrátorech a tvůrcích,určitě to bude dobře ošetřený. Navíc také nevidím důvod, proč by to mělo být podmiňovaný TR, není to jediný pohár zde a nejsme jidiní kdo to jezdí. Pokud to je krok dopředu, jako že asi podle nazorů většiny, jsem pro nové fyziky. Nahodit až bude připravená jedna celá sk. a potom další. Michalovi držím palce s trpělivostí jako každý rok Razz Razz Razz Razz Razz
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 13:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vsichni sedej a cekaj az nove fyziky budou komplet hotove a vyzkousene - to nechapete, ze na to je zapotrebi, aby fyziky vyzkouselo co nejvic lidi?
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 13:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 7 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme