Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: poplatky Odpovědět s citátem

Poplatkům se nevyhneme, bylo jen otázkou času, kdy se to protrhne. Simracing platí letos 400, VIP členi 800 (vip je dobrovolné). Loni se neplatilo a chyběo to, majitelé sdružení to táhli ze svého. Předloni (za dob F1.online.cz), kdy se jezdili pouze formule na hře F1 Challenge se platilo 800,- Ačko a 200,- Béčko. Tady bych neviděl problém s placením třeba jen po dvou stovkách od každého jednotlivce při tak široké základně registrovanýh uživatelů. Otázkou adminů je, jak to ošetřit, aby se černý pasažéři nevezli zadarmo a jak se k tomu postaví zahraniční uživatelé. Rozhodně zavřít a pak znovu vzkřísit plugin je mínus pro získání financí, chtělo na toto myslet trochu dříve...

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 13:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: poplatky Odpovědět s citátem

Metrik napsal:
Poplatkům se nevyhneme, bylo jen otázkou času, kdy se to protrhne. Simracing platí letos 400, VIP členi 800 (vip je dobrovolné). Loni se neplatilo a chyběo to, majitelé sdružení to táhli ze svého. Předloni (za dob F1.online.cz), kdy se jezdili pouze formule na hře F1 Challenge se platilo 800,- Ačko a 200,- Béčko. Tady bych neviděl problém s placením třeba jen po dvou stovkách od každého jednotlivce při tak široké základně registrovanýh uživatelů. Otázkou adminů je, jak to ošetřit, aby se černý pasažéři nevezli zadarmo a jak se k tomu postaví zahraniční uživatelé. Rozhodně zavřít a pak znovu vzkřísit plugin je mínus pro získání financí, chtělo na toto myslet trochu dříve...

plně souhlasím .. proto se budeme snažit provoz obnovit co nejdříve
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 13:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj jsem pro, je jedno, jestli peníze dám "za licenci" nebo jako "vstupní poplatek" pro přístup na placený server (tady by se daly regulovat přístupy různých podvádějících) nebo jako - nazvěte to jak chcete

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 13:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně se placení nebráním. Za RBR jsem dal 1.000,- klidně pošlu to samé, když budu vědět, že si zajezdím. Rovněž s Hroudou souhlasím, čistka by neuškodila. Se zahraničním mohou vznikout problémy, ale co mám zprávy třeba z Ruska, placení by snad i pochopili.
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 13:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: poplatky Odpovědět s citátem

Metrik napsal:
...Otázkou adminů je, jak to ošetřit, aby se černý pasažéři nevezli zadarmo a jak se k tomu postaví zahraniční uživatelé....

Placeny WEB. Zalozeni uctu bude muset schvalit ADMIN a udela to az po zaplaceni poplatku. A bez uctu se nikdo nesveze. To se tyka i zahranicniku. A po te cistce taky uz nekteri volali, tak proc nezacit znovu, pekne od nuly (mam na mysli samozrejme casy, ne zase jezdit off-line jak pred dvema lety Wink )
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 13:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Od nuly a s novejma fyzikama, ať už je v tom konečně pořádek, takhle to nejde.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 13:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to překopíroval, ať zde není milion vláken o tom stejném Cool


Dhrontal

Koukám na anketu : V případě, že se nenajde sponzor, čím jste ochotni přispět na provoz? ... 100Kč/rok ,200Kč/rok ,100Kč/rok ,dar <500 Kč ,dar <500 Kč ,dar 500-1000 Kč nebo 0 Kč ...
...Jsem kluk,kterýmu je 15 let a nevydělávám,jezdím to pro radost a rodiče mi toto určitě financovat nebudou!
Byl bych rád,kdyby to zůstalo tak,jak je to teď!
Je to jen můj názor a můj pohled na věc!

Dhrontal
Manager S1600 RALLY TEAMU


HAZE Jiri

Neříkej mi, že by jsi z rodičů nevymámil 200,- Kč na roční licenci Trošku omezíš telefonování z mobilu, nekoupíš si pytlík bombónů (krabku cigaret ) a máš na ježdění Nebo jdi na sběr železa či brigádu a našetříš i více. Jen neseď doma a koukej shánět penízky Když máš připojení na net,origo hru,volant.... tak 200 kila jsou NIC.


_________________

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 13:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasoval jsem pro stabilní příjem 200/rok, ale jsem klidně i pro částku vyšší.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A kolik si myslis ze je me? Je mi 15,vypadam jak trpaslik,nechodim do prace ,pripravuju se na prijmacky,no a co? Kdyz chces muzes si vydelat,chodim na mensi brigadky,sice nedostavam modne penez,ale staci to,takze nic neni nemozne,kdyz jsem si pres leto dokazal vydelat na volant,tak tento problem nebude nic,a to nejen to za mam neco nasetreny

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moje děcka vydyndají na babičkách nějakou tu kačku za vysvědčení. A to nejsou žádný hvězdy. Z toho plyne ponaučení... " Uč se vole, budeš pánem, budeš jezdit WRCčkem (patří tam Tatraplánem)" Laughing Laughing Laughing
Dvě kila nejsou pro dnešní mládež opravdu žádný peníze...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOCH Leos





Založen: 12. 02. 2006
Příspěvky: 51
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě 200Kč nikoho nezabije a jestli to má dát za licenci nebo na tohle tak to je jedno.Vlastně kdo chtěl jezdit MCR tak už musel být připravenej že nějakej peníz musí dát.
No rozumím tomu tak že když se nenajde sponzor tak kdo nezaplatí nebude mít na plugin přístup Question Aby to pár blbců nezaplatilo(včetně mě) Laughing a tisíc lidí nepřiživovalo.

_________________
KCM team
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Re: poplatky Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:

Placeny WEB. Zalozeni uctu bude muset schvalit ADMIN a udela to az po zaplaceni poplatku. A bez uctu se nikdo nesveze. To se tyka i zahranicniku. A po te cistce taky uz nekteri volali, tak proc nezacit znovu, pekne od nuly (mam na mysli samozrejme casy, ne zase jezdit off-line jak pred dvema lety Wink )


Plná podpora názoru a 200 - 300,-/ročně a jedem. Exclamation

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LAUKO Honza





Založen: 31. 01. 2007
Příspěvky: 12
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj lidi stim placeni si myslim ze nebude broblem tech 200kč neni zas tak moc i tech 500kč neni tak strasny (jeden vecer v hospone nebo prescas v praci) myslim si ze to za to stoji kde jinde mate takovou moznost si zajezdit Very Happy
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stejne jak Martin Bíca souhlasim s hroudou,od zacatku do konce,tecka

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Další
Strana 2 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme