Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. Montek Rally 13.-19.6.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakub: Ne nechtěl Smile

All: Děkujeme všem co poslali screen do galerie, 11 stránek je opravdu slušný počet a je radost se dívat na všechny ty textury, je vidět že od dob MČR se spousta věcí změnila a téměř každý používá vlastní polep, paráda.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po červen 25, 2007 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Faktem je ,že by to potřebovalo udělat nějaký soupis kdy se jaký admin objeví u netu .Pak se bude vědět čas možných resetů .Čekání na resety je hrozně zdlouhavý a nepříjemný.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 25, 2007 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Taky mám malýho ... , s manželkou je občas problém Laughing

Tak tohle tady asi vážně nevyřešíme, Bobo Twisted Evil

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: po červen 25, 2007 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin: To se povedlo.

Karlovarák: Very Happy No, jako abych ti napsal rozvrh, že od 14:00 do 18:00 jsem v občerstvovně, od 18:20 do 22:00 jsem u kompu a pak je to různý? Tak taky by jsme Vám mohli začít podstrojovat ne? Nevim jak to máš zařízený doma ty, jestli ti manželka píše rozvrh, ale u mne to tak nefunguje, prostě jsem u kompu když mam čas a náladu, když se prostě večer rozhodnu zajít se osvěžit, tak to abych sem napsal jestli můžu jít? Aby náhodou někdo nepotřeboval reset? Blbé je, že resety může povolovat jen Michal Šenk, já k tomu nemam pravomoc, nebo v případě, že je Michal mimo může zaskočit někdo z adminů, ale to je věc momentální situace. To že reset trvá někdy dýl a někdy kratší dobu asi změnit nepůjde, smiř se s tím.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po červen 25, 2007 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To není až tak o mém problému ,ale o těch co mají problém s padáním hry.
A namysli bylo - objevím se kolem 19:00 a každej bude vědět že v tomto čase plus minus bude reset a ne jak u většiny ,žádost o reset a poslední den půl hodky před koncem to někdo řeší.
když pořádám A8 Cup tak je to sice nemilé ,ale trávím u compu od cca 16 do cca 23 hod .Prostě jsem se na to dal tak bojuji.
Ale jinak si dělejte co chcete a jak chcete - já to myslel dobře a ty se hned ďurdíš jak stará pana
Evil or Very Mad (teď si se zachoval jak Olson) Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 25, 2007 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Lucifer: Já restarty povolovat můžu, tak kdybyste chtěli pomoct tak není problém, já tu jsem téměř furt...

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: po červen 25, 2007 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome, díky za nabídku. Určitě to někdy využijeme.

Honza Bittner: Taky se snažím pro to udělat maximum. Ale nemůžu slíbit že se v určitej čas objevím u počítače a budu dělat resety. Já se mimo RBR snažím každej den taky sportovat. To je v různé časy. Takže nemůžu říc že budu pravideně dělat resety. Opět se vrátím k doporučení nejezdit závod na poslední chvíli a pak většinou je i víc času na reset.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po červen 25, 2007 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja k tem padum RBR a resetum pristupuju jako k "technicky zavade", proste nahoda je blbec a budto se to opravi, nebo ne, holt osud... Kdyby clovek jel autem a praskla mu hadice, tak to na miste taky tezko opravi (i kdyz je fakt ze u S 120 se to vetsinou dalo Very Happy ) a rozhodne se nebude vztekat ze mu tu hadici nekdo neresetnul Very Happy

Cimz teda nechci rict ze je mi jedno jestli mi resetnou turnaj nebo ne, ale kdyz se nazadari, tak se holt nezadari, chleba levnejsi nebude Smile

Ale je fakt ze jestli mi to bude padat pravidelne (na coz to zatim bohuzel vypada a pruser je ze jen kdyz jedu online) tak svuj nazor asi prehodnotim a vyhodim komp z okna Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono se spousta lidi bohuzel naucilo, ze automaticky dostane reset. To je z principu spatne, z principu si lidi maji vychytat nastaveni, aby jim RBR nepadalo! A pokud spadne, je to jako v rally, technicka zavada na aute - smula. Muj nazor je, ze resetu je straslive moc.

Na druhou stranu, souhlasim s tim, ze kdyz uz nekdo porada vetsi turnaj, mel by vyhlasit "ordinacni hodiny" kdy urcite bude u pocitace a bude moct resit problemy, vcetne resetu.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 9:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakub: Musím to zaklepat, ale mě hra nepadá vůbec. Kdysi se mi párkrát stalo, že na mě bafnul firewall s nějaký dotazem a díky tomu se RBR shodilo na lištu (takže konec), ale to už je vyladěné. Jinak k těmhle událostem přistupuju podobně jako ty. Na Monteku jsem měl na Prospect Ridge II takovou zvláštní nehodu, reset neprošel, ale beru to jako zásah vyšší moci. Válka je horší Wink

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Martin napsal:
Jakub: Musím to zaklepat, ale mě hra nepadá vůbec. Kdysi se mi párkrát stalo, že na mě bafnul firewall s nějaký dotazem a díky tomu se RBR shodilo na lištu (takže konec), ale to už je vyladěné. Jinak k těmhle událostem přistupuju podobně jako ty. Na Monteku jsem měl na Prospect Ridge II takovou zvláštní nehodu, reset neprošel, ale beru to jako zásah vyšší moci. Válka je horší Wink


Me to taky nikdy nepadalo.. az ted Sad

Na Ridge II? Ten debilni kanal na konci tesne za cilem? Na ten ja si davam majzla a vzdycky se modlim at ho prejedu v pohode... Trochu se to zlepsilo kdyz sem zvednul vysku auta (mel sem ho hooodne nizko)... ale stejne mi to o nej vzdycky nadskoci ze se nestacim divit a to i v minimalni rychlosti...
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 9:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Ono se spousta lidi bohuzel naucilo, ze automaticky dostane reset. To je z principu spatne, z principu si lidi maji vychytat nastaveni, aby jim RBR nepadalo! A pokud spadne, je to jako v rally, technicka zavada na aute - smula. Muj nazor je, ze resetu je straslive moc.

Na druhou stranu, souhlasim s tim, ze kdyz uz nekdo porada vetsi turnaj, mel by vyhlasit "ordinacni hodiny" kdy urcite bude u pocitace a bude moct resit problemy, vcetne resetu.


S tim naprostej souhlas, jen s tim "vychytavanim nastaveni" moc nesouhlasim... Rad bych to vychytal, ale kdyz to pada jen v online a to jeste nedefinovatelne (tzn nejsem schopnej to spadnuti s rozumnou uspesnosti nasimulovat) tak to neni "vychytavani" ale "nahodny zkouseni jestli to nahodou nebude lepsi kdyz udelam treba tohle..." a to jeste s tezko overitelnym vysledkem... z DMP souboru jsem toho bohuzel taky moc nevykoukal a abych jezdil s RBR spustenym pod debuggerem a cekal az to spadne, na to fakt nemam nervy Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 9:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Resety mě moc netrápí ,ale u Brůdi byla jasná ukázka problému s padáním a resety.
Smůla je i to ,že nikdo není schopen říct proč to padá ,pokud by existoval nějaký návod co vše si ohlídat tak je to taky o něčem jiným.
Ale faktem je ,že spousta lidí má zabugovaný PCdla a diví se že něco padne.
Můj rituál je před vypnutím PC projet CCleaner (freewer) ,RegCure (crack) a jednou za 14 dní důkladný úklid disků (defregmentace - Systemmechanik,umí i registry). Já nemám problém s padáním až na vzácné vyjímky ,ale většinou způsobené zkoušením nějakých modifikací.
Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 10:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:


Na Ridge II? Ten debilni kanal na konci tesne za cilem? Na ten ja si davam majzla a vzdycky se modlim at ho prejedu v pohode... Trochu se to zlepsilo kdyz sem zvednul vysku auta (mel sem ho hooodne nizko)... ale stejne mi to o nej vzdycky nadskoci ze se nestacim divit a to i v minimalni rychlosti...


Já vždycky narazil předkem, ptz jsem se bál a trochu si přibrzdil (chyba), teď vždycky přidám pořádně plyn a prosvištim to jako fík, sice to pak rovnám až do časový kontroly, ale auto je celý Wink

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 10:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SULAN Martin napsal:

Já vždycky narazil předkem, ptz jsem se bál a trochu si přibrzdil (chyba), teď vždycky přidám pořádně plyn a prosvištim to jako fík, sice to pak rovnám až do časový kontroly, ale auto je celý Wink


jojo, delam to podobne... trochu pribrzdim a pak na to slapnu aby se ten predek zvednul, ale i tak to skace jak blazen... mel by tam zaskocit nekdo s lopatou a trochu to tam postelovat Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: út červen 26, 2007 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 9 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme