Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vyhlášení TR 07 a Sraz RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Uskutečnit vyhlašení TR 07 na Kristyně?
Ano
56%
 56%  [ 60 ]
Ne
5%
 5%  [ 6 ]
Na vyhlášení nepojedu
29%
 29%  [ 31 ]
Jel bych ale jinam
8%
 8%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 106

Autor Zpráva
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono už velice není co dodat. Parádní akce, čas tam ubíhal až příliš rychle. Mrzí mně, že jsem s některýma nemohl pokecat více, já jsem strávil s mančaftem dost času na zahrádce a třeba takový Karel Kuncl furt drtil 301 a mně nechal nasávat. Laughing
Ještě bych chtěl na dálku poděkovat Davidovi a Soni (Relaxx) za neskutečnou trpělivost a neustálý úsměv na rtu. Muselo to být těžké zvládat konzumenty na baru a u stolů na zahrádce (zejména HSF, že Very Happy a Pavel Víta se taky činil velice zdatně). Jo a Vráťo, projednávání smlouvy na baru mělo taky svou úroveň.
Pevně doufám, že to nebyla poslední věc, kterou jsem díky RBR mohl prožít. Organizace ala bratři Šenkovi byla úžasná a díky všem zúčastněným za super víkend.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Pavel





Založen: 01. 05. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim že bych se činil ale asi ano ,podle zůstatku ve šrajtofli. Docela dost dobrý průvan ji navštívil, cca 2,500 km/h Laughing . To ale neva - hoši ještě jednou všem díky. Nikdy nezapomenu.

_________________
http://www.carlsbadrt.cz/
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 12:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle,musíš říct mladému at tolik nechlastá Laughing

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 12:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Pavel





Založen: 01. 05. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha to bude ta příčina, že mne to nenapadlo hned. Smile Laughing Smile
Možna to jsou ty cukrovinky Cool

_________________
http://www.carlsbadrt.cz/
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak tak koukam na fotečky, tak to byla opravdu velká jízda. Mrzí mne, že jsem se na poslední chvíli musel omluvit, ale vlezlo mi do toho něco jiného. Tak snad na příštím vyhlášení ve volnějším termínu nebudu chybět.

Dá se někde sehnat ta ofiko hymna? Případně bude někde k sehnání nějaké video z této akce?

Martin Brůder: Čoveče ty už máš pořádnou máničku. Bych tě ani nepoznal.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I když jsem letos nebyl na vyhlášení, to co vidím v různých "mediích" mě potvrzuje, že komunita RBR z větší části stále posiluje a lidé se touto virtuální rally stále baví. Bohužel (nebo bohudík) je pro mě RBR v části minulého roku a letošní rok jen a jen pracovní záležitostí. Prostě není čas na zábavu.

Je vidět, že oba bratranci Šenkové jsou mistři a je dobře, že takovíto sympatičtí lidé se ujímají důležitých pohárových turnajů. Hodně to přidává potom na důvěryhodnosti. Já doufám, až příští sezónu zase nastoupím jako účastník TR, bude to stále na takové úrovni, možná lepší.
Na závěr mám skromný dotaz - ty průjezdy na okruhu v poslední části Relaxx rally se dají někde objevit ?
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 12:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jo Vašku, dyž on dělá tu reklamu na Schwarzkopf Laughing - to vše vysvětluje. Very Happy
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 12:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pyros: Přiznám se že avizovanou soutěž o průjezdy na Sosnové jsme už nestihli dotáhnout do konce. Nikdo si na to ani při vyhlášení nevzpoměl, tam by se ještě možná i něco stihlo v tomto udělat. Teď jsem se podíval na turnaj a z celého startovního pole je na webu pouze 7 replayů. To ani na nějaké zpracování do soutěže není.

Lucifer: Je škoda, žes tam s náma nebyl. Co se týče "hymny" (pracovní název - Óda na TR) tak dneska jsme se domluvili s Davidem, že to zkusíme nahrát v nějaké přijatelné kvalitě do zvukové stopy. Posuneme si to do přijatelné tóniny, aby se to i dalo poslouchat. Termín neslibuji, uvidíme kdy to vyjde. Wink

A ještě přidám jedno poděkování.
Děkujeme Pavlu JANEBOVI za hromadu reklamních triček, košil, kšiltovek a samolepek Michelin, BF Goodrich a Škoda Motorsport.

A přidám i vzkaz od Davida z Relaxxu:

Čao

díky za odkazy, početli jsme si. Moc mě těší, že všichni byli spokojeni a
ještě jednou je všechny pozdravujeme!!!

Balíčky pošlu až ve čtvrtek, tak ať jsou trpěliví.

Ahoj D.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jarda





Založen: 19. 05. 2008
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdarek blazni,

musime se pripojit ke gratulacim organizacnimu teamu, akce patri k nejlepsim, ktere jsme s 301 zatim navstvili. Doufam ze jste si 301 uzili. Je nam lito ze komunikace masiny s RBR neni optimalni, ale bohuzel s tim nedokazeme nic udelat. Velmi nas potesilo, ze jste nepohrdli zajezit si LFS, ktere se strojem spolupracuje na jine urovni Smile

Radi se s vami zase uvidime.

Zaroven bychom chteli pozadat o souhlas k pouziti vybranych fotografii na nasem webu. Prolinkovani stanek je samozrejmost.

jarda & robert
301 s.r.o.

_________________
www.301.cz
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trocha volné zábavy ze srazu.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/13639/volna_zabava.zip_14MB.html
omlouvám se za kvalitu.
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 22:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi pekne Laughing Laughing Laughing ale ze nam slo Culdo, coz?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 20, 2008 23:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VACULIK Jaroslav





Založen: 16. 01. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ani mi nemluv, seděl jsem tam na židli dva dny a moje hlasivky se ještě pořád vrací k normálu Very Happy Ale jinak super víkend, je pravda že to uteklo jako voda ale stálo to stoprocentně za to.

Klobouk dolů před Šnekama jak to naplánovali a zmákli , před Honzou Dobešem a jeho kouzly s videem. Dalo by se pokračovat snad nekonečně dlouho a tak to zkrátím a poděkuji tomu kdo nám tohle vše umožnil. Wallymu děkuji za plugin, neb díky němu jsme se všichni mohli poznat a prožít báječné chvíle.
Těším se na shledání v dalším ročníku. Culda

_________________
# 26 CULDA
www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st květen 21, 2008 1:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když už se zde ozvali borci od 301, tak si nemůžu odpustit menší komentář....

ačkoli odezva 301 s RBR není tak optimální jako u LFS, tak jsem jel celkově s RBR několik jízd (LFS mně prostě tolik nebaví, je to pořád dokolečka) a poslední jízdy jsem si naprosto užíval. Např. takový Noiker, či East West, kde se člověk bojí každé chyby, protože pád ze srázu či nárazy do stromu jsou opravdu nepříjemné, jsou prostě parádní RZty a sledy zatáček na šotolině jsou prostě jedna báseň.

Proto říkám, že i když není RBR pro 301 dělané, tak je to super požitek.
Příspěvek Zaslal: st květen 21, 2008 8:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem jel sice jenom jednou, protože fronty nemusím, ale je fakt, že i když je RBR+301 docela divoká kombinace, asi se na to dá jakžtakž zvyknout. Sice jsem po pár metrech skončil mezi stromy, ale o několik kilometrů dál jsem se už cítil o něco jistější. Pár dní tréningu a myslím, že by si člověk zvyknul. I když rekordní časy by z toho asi nebyly Smile

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: st květen 21, 2008 14:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, mě se při první jízdě na 301 zamotala hlava a rozhodilo se mi vidění. Když jsem jel podruhé bylo už to lepší, no a po půlnoci už jsem si jízdu náležitě užíval. Řekl bych, že si na to člověk musí zvyknout, ale zážitek je to super Laughing Díky klukům za trpělivost, kterou s námi měli.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 21, 2008 15:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další
Strana 24 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme