Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. S.A.D.A.C. Rally 21.9.-27.9.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem za odpoveď. Pravidlá sú určené, tak sa podľa nich aj riadim ....

Išiel som WRC 08 - španielsku rally a tam sa mi to stalo tiež a dokonca na tej istej trati a napísalo mi po prvej etape DNF. No na druhú etapu ma to pustilo s tým, že mi tie nedokončené RZ z 1. etapy so SR dopočítalo a mohol som štarovať aj v 2. etape. O reset som nežiadal.
Otázka nie je to tým, že vo WRC 08 turnaji, je po každej etape a aj na konci záchytná SR a v SADAC na konci nebola ?


Naposledy upravil KUREK Miro dne so říjen 04, 2008 22:09, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st říjen 01, 2008 13:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dokončil jsem kontrolu replayů ze SADAC Rally. Všechny záznamy v pořádku, sem tam lehce přivřené oko, na asfaltu se nějaký velký cut ani očekávat nedal. Všem kontrolovaným tímto gratuluju Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá říjen 03, 2008 8:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
POSPISIL Jiri





Založen: 22. 05. 2007
Příspěvky: 40

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jestli jsi vsech tech 100 replayu kontroloval uplne sam,tak to teda klobouk dolu!!!
Příspěvek Zaslal: pá říjen 03, 2008 12:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za klobouk dolů, průběžně se to dá stihnout, většina byla uploadlá už v úterý, což mi ulehčilo situaci. Dalšími výraznými pomocníky je možnost provádět tuto činnost v práci Laughing a za pomoci geniálního RBRdll, kde si můžu záznam zrychlovat na "nudných" rovinatých místech. Sledovat to v realtimu by bylo zralé na Chocholouška.
Jinak Jirko, co bych ti k tomu ještě sdělil...celkem už je to rutina a mám k tomu pouhých 5 instalací RBR Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá říjen 03, 2008 16:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
POSPISIL Jiri





Založen: 22. 05. 2007
Příspěvky: 40

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty nedekuj,my dekujem tobe...
Zavisti se propadam ohledne tvych pracovnich podminek...
Příspěvek Zaslal: pá říjen 03, 2008 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kontrola zkracování dopadla dobře. Bohužel jsme byli nuceni řešit ještě jiný problém. Hned v prvním podniku došlo k poslání upraveného dmp souboru. Provinilcem je Martin Pivoňka. Ze Sadac Rally byl diskvalifikován. Pro začátek sezóny jsme se rozhodli odebrat licenci na čtyři následující podniky. Potom může jezdec znovu požádat o licenci TR.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so říjen 04, 2008 22:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je smutné Crying or Very sad Je k tomu nějaké vysvětlení ze strany Martina??? ( je mu 10 let atd? ) Nebo omluva ?

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: ne říjen 05, 2008 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine taky mě dost překvapuje, že na tuto závažnou zprávu není za takovou dobu žádná reakce. Confused

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 05, 2008 15:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se přiznám, že jsem rád že tady nejsou reakce. Berte to jako fakt. Nechtěl bych, aby jsme to museli řešit zase na deset stran fóra.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne říjen 05, 2008 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne ne ne abychom si špatně nerozuměli. Nechtěl sem rozvířit nějakou odsuzující diskusi to v žadném případě. Jen mě zajímala Martinova reakce. Ok beru to jako uzavřenou a vyřešenou záležitost. Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: ne říjen 05, 2008 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tu je další tiskovka CRF Laughing http://rallyfans.info/content/crf-rbr-pred-startem-0
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 0:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PIVONKA Martin





Založen: 23. 08. 2007
Příspěvky: 55

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny fandy RBR akord ty co me znaj: pisu posledni vyjadreni z tymove diskuze, kde jsem reagoval na Chrastuv post. 2 Chrast: ja sem jen pro Fair Play, ale celej svet RBR se na me diva jak kdybych byl nejakej podvodnik a muzu bejt rad za stop na 4 podniky, nejsem ale takovej k*eten abych si vykoledoval trvalej stop na TR, je to porad dokola a dokola Confused taky me cela vec stve a chci uz tohle tema uzavrit.
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 15:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

´´post. 2 Chrast: ja sem jen pro Fair Play, ale celej svet RBR se na me diva jak kdybych byl nejakej podvodnik a muzu bejt rad za stop na 4 podniky, ´´


Neblazni, za falosny DMP nikto neni anjelik, stop 4 podniky je docela malo Wink a este sa citis byt ukrivdeny zato? clovece spamätaj sa Exclamation

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 17:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

fairplay je jedna vec ale stále je to len hra..
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNDLAK Jan:Tvůj poslední příspěvek nějak nechápu.Nevidím do toho,jak to bylo v tomto případě,ale pokud někdo podvádí,je úplně jedno,jestli to je jen ve hře a nebo ne,trest je ale určitě na místě.Pokud jak ty říkáš jen hra má za něco stát,tak se pravidla musejí dodržovat Wink .
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 18:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
Strana 13 z 16

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme