Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 12.10.-18.10.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja blbec som to trenoval v shakedovne a tam tie textury neboli. 1 RZ Tanner a skoro som spadol zo stoličky. Ved som nevedel ani kadiaľ ide cesta. Tak ma to rozhodilo , že som aj zabudol prezúť po servise a to bolo potom točo. Ešte ma vystrašil Noiker a potom som to skončil, lebo ďalši servis a znova na suchych a to bolo už priveľa na moje nervy. Že ja blbec nerobím také turnaje, aby sa každý druhý oglbal a zabudol si vymeniť v tom zhone gumy Very Happy
Příspěvek Zaslal: po říjen 13, 2008 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2 UHLIR Vojtech To se prostě stává,pokud stojí na trati nemělo by ti to udělat problém,krom leknutí,normálně skrz něj projedeš.Horší to je když je to na hranici silnice,tam už hrozí červená obrazovka.To samé nevěnuj pozornost zvěři na trati.
Příspěvek Zaslal: po říjen 13, 2008 21:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jo... tak me po delsi dobe potkalo takovy to haluz odstoupeni... celou dobu si jedu v klidku a pak v posledni sekci prvni etapy prijde mala chybka a v 5km/h jsem se oprel o strom... na aute ani skrabnuti ale olejova pumpa uplne v hajzlu... da se rict, ze jsem odstoupil pro technickou zavadu Crying or Very sad

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: po říjen 13, 2008 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SVITEK Jan





Založen: 09. 02. 2007
Příspěvky: 8

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj....
Mám problém a neviem čo ho sposobuje.Včera večer som sadol za počítač a po týždni si chcel zajazdiť a nainštaloval som si poslednu verziu pluginu a zaroveň aj textury na TR .A od vtedy mi mrzne počítač pri hraní RBR. Vypadá to ako keby som spravil PrintScrean Prišiel som na to že mi to mrzne asi len v RZ Japonsko, stalo sa mi to už trikrát. Predtým sa mi stalo, že mi spadla hra do Windowsu /pár krát /ale nie že mi zamrzne obrazovka a tzv CHROUSTACIA dioda na počítači ostane svietiť , pomáha len tvrdy reset. Zmrzlo mi to aj hneď v TR pri odstartovaní ,keď som stlačil plný kotol. Prosím poradte čím to može byť .Texturami abo pluginom.
Ďakujem.
Příspěvek Zaslal: po říjen 13, 2008 22:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: Reset Odpovědět s citátem

Žádal jsem reset po pádu při načítání RZ Sipirkakim II. Zkoušel jsem i jiné turnaje - Japan test (Nechanický) a Test wet Japan (Vodička) a všude je to stejné - hra funguje jen do načítání Sipirkakim II a dělá to jen s texturami pro TR, bez nich je to v pořádku. V TR to udělalo 2x po sobě, tak nevím, jestli by nebylo lepší dát reset od 3RZ a na druhé mi dát třeba nějakou penalizaci (i když za to nemohu).
Příspěvek Zaslal: út říjen 14, 2008 12:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

máš v pořádku ZFix?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 14, 2008 13:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROHLENA Martin





Založen: 11. 07. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Dobruška

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Kubini Vladimit:

Cauec..... S tim SIPIRKAKIM II jsem mel vcera problem v 2 turnajich i v shakedownu. Odinstaloval jsem otocene tratem, a znova je nainstaloval, a uz je to v pohode Cool
Tak jsem byl z toho vypleskany a ted uz je to v poho. Zkus to
Příspěvek Zaslal: út říjen 14, 2008 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZFix mám, jestli je v pořádku nevím. Ty otočené tratě tedy zkusím, když je znovu nainstaluji, tak musím znovu instalovat ty textury na TR ?
Příspěvek Zaslal: út říjen 14, 2008 15:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc. Odinstaloval a znovu naistaloval jsem otočenky a už to funguje. Nevím sice proč, ale už je to dobrý. Teď ještě jestli dostanu ten reset. Toť otázka?
Příspěvek Zaslal: út říjen 14, 2008 15:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Kubini: reset povolen Smile

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út říjen 14, 2008 16:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík, ale není mi to nic platný. V TR to prostě nefunguje. Jinde je to v pořádku. (Stejný problém jako já má zatím dalších 8 lidí).
Příspěvek Zaslal: út říjen 14, 2008 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHAMBERGER Karel





Založen: 27. 11. 2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Luštěnice-MB

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vazne nadhera !super prace!az na ranu v2rz.do stromu ale nepada jehlici ale listi a to je super!dik za tu namahu Karlos RTS! Wink
Příspěvek Zaslal: st říjen 15, 2008 16:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VAREKA Patrik





Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 146
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Vareka Patrik: protože Ti to spadlo po RZ a ne na RZ, můžeš si zažádat i bez dmp. Resetnu Ti to. Nezapomeň na mail.

Ahoj poslal jsem mail tak jak sem snad mel ale nic nemam povolen reset tak nevim v cem je problem diky
Příspěvek Zaslal: st říjen 15, 2008 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROHLENA Martin





Založen: 11. 07. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Dobruška

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel bych pochvalit textury. Moc s emi to japan libilo, ale bohuzel sklamala me jina vec Sad
Mohl jsem jet 5km/hod, asi jako by me nekdo tlacil pokud uz jsem nestal a oprel se o strom, chladic 100% a elektrika 100% Fakt je to smutne. Sice je to rally, nemel jsme do toho stromu ano takto pomalu najet, ale zamrzi to. Jenze s tim se asi neda nic delat ze? Kolikrat jsem to totiz rzsekal ve vetsi rychlosti a jel jsem dal a tohle... Sad
Příspěvek Zaslal: čt říjen 16, 2008 17:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ROHLENA Martin:Taky jsem naboural v malé rychlosti a byl naštvanej,ale to bych byl stejně Smile .Ber to tak,že jindy auto zase vydrží rány,při kterých by bylo normálně na dvě půlky,v sestřizích ze Sadacu to nakonec bylo vidět taky Very Happy ,takže se s tím člověk prostě musí smířit.
Příspěvek Zaslal: čt říjen 16, 2008 17:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Strana 4 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme