Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally 10.-16.5.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroudis, tady máš mojí sestavu

Název Ovladač
Základní deska Asus P5W DH deluxe 2704
Procesor Intel Core 2 CPU 6400 2.13GHz 5.1.2600.0
RAM 2GB
Bios 7.13.05
Grafická karta Ati Radeon HD 4870 2048x1152 Catalyst 2008.1201.1504.27008
Fyzická karta Ageia PhysX Series 100 1.1.1.15
Zvuková karta Creative SB Audigy 2 ZS 6.0.1.1361
Volant Logitech G25 5.02.116
Ručka Saitek ST330
Řazení Velleman K8055


Pokud má někdo podobnou a šlape mu to v pohodě, pls napište jaký máte ovladače. Díkes

Edit: Martine kvůli tobě sem musel vyštrachat krabici abys měl radost Very Happy


Naposledy upravil MIKSOVSKY Jakub dne čt květen 14, 2009 17:29, celkově upraveno 2 krát

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: čt květen 14, 2009 17:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Len si Graficku kartu oprav, Ati 4800 neexistuje, je to len trieda, 4830/4850/4870/4890/

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: čt květen 14, 2009 17:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To si Kubo děláš srandu, že jo. Na tom se Ti to nemůže sekat. Až půjdu na záchod, tak nad tím usilovně zapřemýšlím. Wink

kolik máš v 3dmarku06. Hádám tak 12000

Creative SB Audigy 2 ZS 6.0.1.1370
Logitech G25 5.2.93.0
Ati Radeon HD 4850 Catalist 9.4 - 8.600.0.0


p.s. v pondělí založím témátko na chybičky, tak se tu moc nerozepisujme, ať se pan ředitel nezlobí Cool


Naposledy upravil KUCERA Martin dne čt květen 14, 2009 22:04, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt květen 14, 2009 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to ukončil ve 14té rz jako chlap,pořádnou ránou do stromu a kdyby jste tu nepsali že je to USA tak to ani nepoznám,páč jsem starší člověk a prd si pamatuju Very Happy ,pěkná práce, díky autorům a příště zdar

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: čt květen 14, 2009 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nic proti Kubo, ale mě to jede plynule na 4 roky staré A3000+, ati1950 a 2GB DDR Smile

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: čt květen 14, 2009 18:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neni to vzdy len v zostave a sile Wink Chyba je uplne niekde inde

Kubo: Dik, tak som to myslel Laughing Grafa pekna, len skoda ze od Radeon Wink

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: čt květen 14, 2009 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tož 3dmark06 hlásí 9694 bodů. Zkusím tvojí verzi ovladačů pro Catalyst a Sound Blaster.

Míro super, děkuju za radu Laughing Ne vážně, potřebuju na tom rozhejbat velký sestavy v Solid Edgi tak musím občas upgradovat ikdyž RBR trpí, na x1950pro mi Richard taky pěkně šlapával Confused

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: čt květen 14, 2009 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ve sjezdu na uzkotine se mi to v lese zacalo tak nehorazne sekat, ze jsem pristal v lese. Nevim co to bylo, kazdopadne stihaci jizda kvuli 4. mistu celkove v s1600 zmarena. Divnej pocit, kdyz za to clovek sam nemuze.

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: pá květen 15, 2009 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na Úzkotíně 2 jsem sekání žádné nezaznamenal, ale ve sjezdu za druhým splitem je buď neviditelnej kamen nebo větev která mne praštila do zadku a rozhodila auto. Když tak Hroudis pošlu replay když budeš chtít aby se přesně specifikovalo místo.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá květen 15, 2009 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KONARIK Vit





Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím jak se můžu podívat na replay ? Ani jeden mě nefunguje pokaždé padne RBR. Chtěl jsem se podívat na svůj neskutečně dlouhy let na hroudovanech II tuším to bylo Wink
Příspěvek Zaslal: so květen 16, 2009 10:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Osud mi moc nepral. Seznamovaci jizdy jsem si nemohl projet a misto patecni druhe etapy jsem lezel s horeckou a zimnici v posteli (bohuzel to nejsou prezdivky peknych holek). Dnes jsem vahal jestli vubec jet, ale rekl jsem si ze to zkusim pomalu. Nastesti prasky zabraly, jen to soustredeni bylo spatny. Taky z toho byla velika budka, ale nastesti ne mezi stromama. A souboj se Schumim z prvni etapy pokracoval i ve druhe a to me bavilo. A navic mam sanci byt slavny a bude se o me psat v TR magazinu a mozna i v televizi bych se mohl mihnout Smile

Vetsina asi rekne, ze to mam najete, ale neni tomu tak. Jezdil jsem jen pomalu a hledal chyby a ty otocene se vlastne jen otocily, ty jsem ani nesazel. A treba Lernovec jsem delal pred pulrokem. Faktem je, ze vim jak jsem ktery usek trate delal a vybavuji se mi vzpominky, kdy byly jake problemy s travou a stromama atd., coz je spis rusive. A kdo ma najetou ameriku ciste, tak se nemusel niceho bat. Snad jen Uzkotin je svina. A stromy podel trate chybku neodpusti. Ale nechci tady nikoho presvedcovat, myslete si co chcete. Wink

Kazdopadne doufam, ze se to vestsine libilo.

A ja doufam, ze novy volant a novy pocitac taky prispely ke zrychleni. Taky jsem si upravil setup a mam novy skin. Mozna jsem to mel udelat uz driv a ne az na posledni zavod TR

- Vasku posli to na Montekland@email.cz a nezapomen zminit, na jakym slotu mas auto

- Vito me replaye jedou (mam to nainstalovany uplne stejne jako vy). Poustis to pres plugin, opakovany zaznam ? A me jeste zlobi auto, jede ti jakykoli jiny replay s tvym autem ?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so květen 16, 2009 11:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KONARIK Vit





Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUCERA Martin napsal:

- Vito me replaye jedou (mam to nainstalovany uplne stejne jako vy). Poustis to pres plugin, opakovany zaznam ? A me jeste zlobi auto, jede ti jakykoli jiny replay s tvym autem ?

Tak se mě to teď podařilo pustit 1 ze 4 pokusu vyšel (přes plugin). Vím že se mě to občas stává i v jiných ale ne tak často. Možná jsem ale objevil příčinu proč tak často na Hroudovany II. Automaticky první načítaná kamera je s pohledu třetí osoby - průjezdová. Na HR II ale mám tuto kamera umístěnou cca 10 KM od trati ve volném prostoru někde uplně mimo Laughing To bude asi příčina toho že to spadne hned po tom co se na tuto kameru přepíná. Když zmením kameru tak se to chová v pořádku Wink
Ostatní replaye s RZ jsem zatím moc nezkoušel jen HR I z první etapy a tam dám ránu hned postartu takže je to krátke Very Happy

Jinak tratě velice chválím Martine Wink paradní rychlé adrenalinové svezení mezi stromy to mě přesně vyhovuje a když ktomu připočtu i to že soupeři nemůžou jet na oči tak to vypada na parádní výsledek i přesto že jsem dal v obou etapách ránu Very Happy
Příspěvek Zaslal: so květen 16, 2009 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroudovany II nemaji zadne kamery podel trati, ale vsechny ostatni fungujou, takze si prehodte na jiny pohled. Zkusil jsem to nekolikrat a nikdy to nepadlo. Ale vsichni vime, ze RBR se chova kazdemu trochu jinak.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so květen 16, 2009 12:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedostal jsem šanci na komentář po poslední erzetě kvůli pádu hry, tak se omlouvám ale vykecám se tady. Za prvé moc díky za montekland, dobře vím co obnáší práce v editoru a maxu. Hrouda má u mě zase flašku, o tom žádná. Za druhé díky moc teamu KCM za zázemí a podporu a hlavně soupeřům v N4, letos to bylo fakt furt na těsno. Gratuluji mikimu k titulu v enkách i když jsem ho přál víc davidovi, ale o ten ho připravili jednoznačně zdravotní komplikace. Těším se na další ročník a v Čeložnici to pořádně zapijem, ať sme hlavně zdraví. Kua to je román jak kráva:)

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: so květen 16, 2009 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROHLENA Martin





Založen: 11. 07. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Dobruška

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se chci pridat k Mírovi. V První řadě chci poděkovat tvůrcům textur, protože byly opravdu vydařené!!! Dále klukům z FIDA, za perfektní zázemí, kolektiv a dosažené výsledky. V Čeložnici zdar Smile
Příspěvek Zaslal: ne květen 17, 2009 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Strana 15 z 18

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme