Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Účet na PayPal je zprovozněn. email: teamrally(zavináč)mail.onlineracing.cz

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá červenec 16, 2010 13:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Množí se dotazy, jestli je možné platit i bankovním převodem a ne jenom přes PayPal.

Samozřejmě! PayPal je hlavně pro slovenské jezdce, kvůli vysokým bankovním poplatkům při platbě na účet.

Informace o účtu najdete v pravidlech!

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne červenec 18, 2010 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Upravil jsem pro tvůrce skladby jednotlivých podniků formulář. Ten je možné stahovat ZDE.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt červenec 29, 2010 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Většina jezdců pochopila o co u povinnosti dodat fotografii jde a staví se k tomu pozitivně. Bohužel někteří nechápou, že nahrát fotografii se slunečními brýlemi se nehodí. Nemám problém u fotek s týmovou a jinou kšiltovkou, ale ty brejle... Crying or Very sad

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt červenec 29, 2010 23:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení příznivci TR 2010,

byla mi přidělena funkce tiskového mluvčího ředitelství TR a spolumoderátora fóra TR.
Než se odemkne fórum pro všechny, tak bych jen velice stručně zrekapituloval současný stav:
1. Pravidla TR 2010 jsou vydána (může dojít k drobným kosmetickým změnám bez zásadního významu) a k dispozici všem
2. Kalendář podniků je dokončen a schválen
3. Webové stránky TR 2010 jsou přístupné, do některých sekcí se dostanou pouze držitelé licence TR 2010
4. Jistotu přidělení licence a tím i možnost startu na prvním podniku TR 2010 bude mít pouze ten, který odešle žádost o přidělení licence v souladu s pravidly a uhradí licenční poplatek do 18.8.2010 (bere se datum připsání na účet TR)
5. Zevrubný přehled toku financí byl v předchozích příspěvcích nastíněn a jeho detailnější rozpis není nezbytné zveřejňovat (předem jej lze pouze odhadnout). Obecně budou finanční prostředky použity na chod TR 2010, odměnu lidem, kteří zajišťují chod TR, TR magazín, videa apod. Svůj díl prostředků vyčerpá i Vyhlášení v Čeložnici a jeho technické zabezpečení.
6. Otázka omezení přestupů jezdců je vyřešena, přestupy se omezovat nebudou minimálně v první polovině sezóny. Toto rozhodnutí je zdůvodněno ochranou samotných jezdců v nefunkčních týmech, nejen ochranou týmů samotných.

Výše uvedené je nutné brát jako skutečnost, není vhodné zapřádat nekonečné diskuze k již x-krát uzavřenému tématu.
Těším se na diskuze vedoucí ke zlepšení a zkvalitnění prostředí kolem TR celkově, na další zajímavý ročník nejprestižnějšího seriálu v prostředí pluginu RBR Czech a rád budu odpovídat i diskutovat se všemi. Naopak příspěvky s obsahem invektiv a osočování kohokoliv budou okamžitě mazámy, příspěvky nevhodné (posoudí moderátoři) zůstanou buď bez odezvy nebo budou rovněž vymazány.

Tímto je fórum odemčeno. !!! Go TR 2010 Go !!!
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OTRUBA Pavel





Založen: 23. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Neradice 2311, 688 01 Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím vás, kolik je objem stahovaných a odesílaných dat během jednoho podniku Team rally? Budu to hrávat připojený přes mobil v zahraničí, tak jen abych orientačně věděl, kolik mě to bude stát. Předem děkuji.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na to Ti bohužel nedokážu odpovědět. Jednou jsem to s nejpomalejším připojením přes T-mobil zkoušel a bez problémů to fungovalo. Nedíval jsem se ale k jakému přenosu dat docházelo. Myslím si ale že to není moc. Přenáší se pouze informace o časech, poškození a pod.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 13:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OTRUBA Pavel





Založen: 23. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Neradice 2311, 688 01 Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík. Tak to by nemuselo vyjít moc draze.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 14:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou jsem tady psal návrh,jestli by nešlo zavést pravidlo,že by se z odjetých 13 podniků počítalo jenom 10 nejlepších výsledků.Je to jenom návrh který by někdy mohl jezdcům pomoct Wink Smile
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V bodě 6 musím s Davidem nesouhlasit. Tato otázka byla zodpovězena vedením TR direktivně, bez ohledu na zúčastněné týmy. Ačkoli TR nyní v podstatě pořádá výhradně Montek Motorsport (a nutno říci, že dobře), původně to byla soutěž mezi týmy a každý manažer měl co říci k pravidlům. To zde ale řešit nechci.

Před časem jsem oslovil všechny manažery, jejichž týmy jely závěrečnou soutěž TR 2009 - Montek Rally s anketou ohledně přestupů. Vzápětí bylo ovšem kvůli zcela neúnosné diskuzi fórum uzamčeno, nebyla tedy možnost výsledky ankety zveřejnit.

Anketa se týkala omezení přestupů mezi týmy počas sezony TR. Otázky byly:
1. Jste pro zákaz přestupů mezi týmy v průběhu celé sezóny Team Rally Question (kromě přestupů z důvodu zrušení týmu, či z důvodu neaktivity týmu a jiné přesně vymezené výjimky)
2. Jste jinou variantu zákazu přestupu mezi týmy v průběhu sezóny Team Rally Question ((dva přestupové termíny, či zákaz přestupu x podniků do konce sezony)
(3. proti)

Zde jsou výsledky:

Osloveno bylo celkem 52 manažerů, z toho
- 13 neodpovědělo ............(25%)

- 8 bylo proti......................(15%) (21% z obržených odpovědí)
- 18 bylo pro variantu 1 ....(31%) (41% z obržených odpovědí)
- 15 bylo pro variantu 2 ....(29%) (39% z obržených odpovědí)

Celkem pro nějakou variantu omezení bylo 31 manažerů (60%) (79% z obržených odpovědí)

Domnívám se, že pokud se takto velký počet manažerů (což nejsou řadoví jezdci, ale lidi, kteří by něco měli vědět a znát) takto shodne, mělo by tomu vedení TR v pravidlech přihlédnout.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 14:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

v Tuning.sk Rally Teamu sa nazov tymu menit nebude
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 15:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď nějak nevím,na co Dennis odpovídá Shocked Rolling Eyes

For JaPan:
Též jsem pro zavedení termínů na přestupy a jak píšeš při nečinnosti apod.,ale bylo mi vysvětleno, že i v reálné rally (kterou se zde často různí lidé ohánějí) je přestup na jeden či pár závodů (spec. povrch) úplně normální. Tož teď nevím ... chcete být blíže realitě,či omezit přestupy a hostování Question Wink
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 16:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych se chtěl zeptat kolik lidí se zaregistrovalo na webu TR a kolik již zaplatilo?
A těch 30 bodovaných platí? Díky

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Teď nějak nevím,na co Dennis odpovídá Shocked Rolling Eyes

For JaPan:
Též jsem pro zavedení termínů na přestupy a jak píšeš při nečinnosti apod.,ale bylo mi vysvětleno, že i v reálné rally (kterou se zde často různí lidé ohánějí) je přestup na jeden či pár závodů (spec. povrch) úplně normální. Tož teď nevím ... chcete být blíže realitě,či omezit přestupy a hostování Question Wink


Normální je, že si na Německo pozvou Duvala, kterej jinak nejezdí. Ještě jsem neviděl, že by si Ford pučil třeba na asfalt Sorda nebo Citroën Latvalu. Neřekl bych, že jednorázové přestupy jsou ve světě moc k vidění. Když se mě JaPan ptal na muj názor, tak jsem mu napsal, že bych nechal povolený přijímání do týmu v případě, že tým nemá naplněnou ani soupisku potřebných deseti jezdců pro všechny skupiny. A odchody z nefungujícího týmu bych taky klidně nechal povolený. Ale Jarda mě ujistil, že by vše musel kontrolovat ručně což by bylo časově náročný, takže je to asi bezpředmětný. Ale kdyby si to rozebralo pár lidí a každej si vzal na starost jednu skupinu.......

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 17:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Otázka asi na KCM. Pojede se letos Memoriál?

SORRY. Už jsem to zjistil Wink

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: pá červenec 30, 2010 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 38, 39, 40  Další
Strana 12 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme