Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: tr Odpovědět s citátem

jen takova mozna hloupa otazecka,musime posilat fotky vsichni znovu a nebo se daji pouzit ty lonske??diky jo a nejde se mi ani prihlasit na strankach TR,to musim taky registrovat znovu?? vzdyt by stacilo poslat jen penize a ID a je to,diky za odpoved
Příspěvek Zaslal: pá červenec 22, 2011 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,taky jsem se divil proč se nedají použít ty fota z minulé sezony,ale asi je to tak že je jednoduší,když si dá malou práci každý z nás,než velkou jeden pořadatel.No nic,zas se domluvím s fotografem jménem samospoušť a pošlu hurvínka Wink

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: so červenec 23, 2011 0:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: tr Odpovědět s citátem

no nevim,me prijde ze pro poradatele je to vice prace timto stylem,je prece jednodussi ze vsem co uz licenci meli z lonska a poslou penize letos,tak jen tu licenci prodlouzim a nemusim se prehrabovat ve 300 novych zadosti a fotek,ale samozrejme to je na nich,jinak pro me to neni problem udelat to znovu,tak zatim cau
Příspěvek Zaslal: so červenec 23, 2011 8:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MECHURA Lukas





Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pojedu TR poprvé a chci se zeptat a jednu maličkost,profil na TR stránkách si mi aktivuje až pošlu peníze?Díky za odpověd
Příspěvek Zaslal: so červenec 23, 2011 14:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěli byste vrátit bodovací systém zpět jak byl kdysi, např. v TR09? Prvních 20 z každé skupiny? Takhle jak to je teď tak boduje i jezdec který má SR... V jednom podniku jsem si všiml že jeden jezdec získal 1 bod za 30 místo a to měl 50min SR!!! Myslím si že by 20 jezdců z každé skupiny úplně stačilo.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: so červenec 23, 2011 17:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě mám poznámku co se týče těch několika polí se jménem... U každého fieldu je malé modré "íčko", které značí nápovědu, a po najetí kurzorem je zde vysvětleno co je třeba vyplnit. Zkuste je prosím číst a respektovat. Díky

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červenec 23, 2011 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HATLE Pavel





Založen: 23. 03. 2008
Příspěvky: 52

Příspěvek Předmět: PLUGIN Odpovědět s citátem

Ahoj,rád bych letos s vámi ostatnímy bojoval o body v TR,ale bohužel mám už dlouhou dobu velký problémy s pluginem.Mám antivir od O2 a ten my ho po instalaci blokuje a maže z důvodu trojskýho koně v pluginu.Zkoušel jsem se dívat do fora,ale radu nenašel.Řešil už někdo z vás tady podobný problém s posledním pluginem? Se starším pluginem jsem problém neměl.Díky za jakoukoli radu,jinak je pro mě rbr bohužel aut Confused
Příspěvek Zaslal: so červenec 23, 2011 22:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: tp Odpovědět s citátem

cau,resil jsem to uplne stejne a rada zni,musis si vypnout antivirus,nainstalovat si plugin a pak si ten plugin v ty hre otevrit(ve slozce rbr)a oznacit si ho jako trust program pro antiuirus,kliknes na to pravym tlacitkem mysi a v moznostech tam najdes urcite nejake spojeni s antivirem a tam to udelas,musis to zkouset,kazdej antivir toma asi trochu jinak ale takhle to nejak pujde?!
Příspěvek Zaslal: so červenec 23, 2011 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opět a stále někteří nechápou co znamená, že fotografie nahraná v profilu má mít rozměr 300x385b. Ti co tomu nerozumí, ať se před registrací poradí se svým manažerem, nebo s někým, co ví co znamená "počet obrazových bodů" u fotografie!
Například: Zeťák, Škrabal, Matějka, Otruba, Hoffmann, Petera...
...a to sem nepíšu drobné odchylky, které loni prošly...


Ještě reakce na některé předchozí příspěvky:
Petera: ano, pošli fotku mailem a já Ti ji vyměním¨

Měchura: Profil na webu TR schvaluji po zaplacení poplatku současně s přidělením licence

Rojek: nechtěli, bodovací systém se osvědčil a je zajímavější pro většinu účastníků.

Kučera, Čech: chtěl jsem nastavit systém prodlužování licencí, ale podle Davida Pistulky byl systém prodlužování licencí příliš složitý. Proto to musíme zvládnout celé znovu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po červenec 25, 2011 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proč konec? Pokud nejezdíš na ntb, kup si nějaký malý HDD, tam nainstaluj XP, RBR a další nezbytnosti a pak si při zapnutí nabootuješ, jestli chceš RBRsystém, nebo běžný uživatelský. Tahle varianta platí za předpokladu, že se nechceš zbavit Sedmiček Wink Podle mě nejpraktičtější řešení

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: čt červenec 28, 2011 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marku, tvé řešení je sice fajn, ale to už vyžaduje trošku větší znalosti obsluhy PC, nevím, jestli to je pro Pavla zrovna nej řešení Wink

Pavle, zkus napsat co přesně jsi nezvládl z toho postupu, jak ti napsal Standa (napsal ti to dobře). Zkusíme to pořešit, nerad bych přišel o fajn soupeře v předkolkách Wink
Klidně mi piš na PM, když tak bych ti dal ICQ a uvidíš, že to zmákneme - chce to jen postupovat s klidem a rozvahou
Příspěvek Zaslal: čt červenec 28, 2011 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ta detekce byla snad u všech antivirů, ale ty nejpoužívanější daly časem výjimku sami do aktualizací, tak teď už není problém. Třeba u Avasta Free je to bez problémů. U těch menšinových si to musí každý nastavit sám.

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HATLE Pavel





Založen: 23. 03. 2008
Příspěvky: 52

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík,už jsem to vyřešil.Antivir od ESSETU s tím taky problém nemá.Ještě by to chtělo pořádně výkonný pc a byla by to bomba Wink
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych poprosit organizátory, jestli by nemolhi vydat oficialní tabulky na skinování. Nám skinařům by jejich brzké vydání podstatně ulehčilo přípravu na sezonu. Děkuji.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: po srpen 01, 2011 15:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Loga můžete stahovat TADY

časem budou určitě i na stránkách.

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: út srpen 02, 2011 7:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
Strana 2 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme