Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FUXA Jarda





Založen: 30. 10. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Újezd, Jestřebí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4au, mám prosbu. Jsem z týmu ve kterým nikdo nechce TR jet, je možnost jako jedinej z týmu jet za svůj tým a tím mít možnost i případně získat nějakej bod?? jde mi o to jestli si můžu při registraci zapsat i tým. Vím jakož to jedinec a ne tak dobrej jezdec moc bodu nezískám, ale aspon nějak trošku prezentovat tým Wink

V pravidlech v sekci 2.2 mi to není uplně jasný, tak proto se radši ptám
(upravil: SENK Michal)
Příspěvek Zaslal: út srpen 02, 2011 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nejdřív Tě zdrbu a pak Ti odpovím!
Za A nequoutuj poslední příspěvek a za B je-li to Tvůj příspěvek použij tlačítko "edit" a nepiš další.

V pravidlech se toto neřeší, tudíž startovat za tým může libovolný počet jezdců. To znamená že i jeden. Nominaci Ti ale bude muset přidělit manažer, pokud to nejsi Ty sám.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út srpen 02, 2011 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: Ucast v TR 2011 Odpovědět s citátem

Ahoj. Otazka je ohladne moznosti startu v TR 2011 bez prislusnosti k nejakemu timu. Je to mozne alebo nie (samozrejme len ako independent driver bez naroku na timove body)? Podla pravidiel by to malo byt mozne - povinnost byt clenom timu nikde nevidim. Dakujem za odpoved.


Naposledy upravil PREISINGER Peter dne st srpen 10, 2011 16:17, celkově upraveno 1 krát

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: út srpen 02, 2011 21:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Start v TR není podmíněn příslušností k týmu. V Team Rally můžou startovat i soukromníci bez týmu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út srpen 02, 2011 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj...poslal jsem registraci i peníze cca před týdnem, myslím, že je v pořádku, tedy až na to foto...hodinu se snažím to v Corellu upravit a buď mám správný rozměr obr., ale ksicht mám jak kuna (zúženej) nebo mám xicht v pohodě, ale v jiném rozlišení, minulý rok mi ta fotka na registraci stačila, snad bude i letos...zřejmě bude problém u mě, ale nikdo mi nějak nedovede poradit, co s tím, tak prosím pořadatele o shovívavost ... díky, ... P.S.: Fotoshop nemám Sad


děkuju za rady foto upraveno a odesláno.


Naposledy upravil SUDICKY Mira dne st srpen 03, 2011 21:58, celkově upraveno 1 krát

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: st srpen 03, 2011 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten obrázek musíš mít prvně ve správném poměru x a y bodů, i když je větší. Tj. udělej si výřez v poměru 300x385 nebo kolik to tam je a pak když si to zmenšíš budeš to mít dobře. Prostě jen funkce ořez... a ta je i v Photopaintu.

A to Honza Dobeš - bylo by možné postnout s logem i ten font Boycott ? Ne že by to byla věc na které to stojí či padá, ale jen tak pro úplnost. Děkuji
Příspěvek Zaslal: st srpen 03, 2011 19:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na stránkách TR je již možno v sekci Download stahovat logo a tabulky na startovní čísla pro sezonu 2011.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 03, 2011 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opět k registracím:

Pánové, je to bída. Zkuste prosím při registraci zapojit mozek. Všichni si prosím před registrací povinně přečtěte úvodní článek na webu TR.
Pak u registrace postupujte dle instrukcí popsaných v článku.
Dnes jsem třem jezdcům nedal licenci po zaplacení, protože nemají v pořádku registraci. Respektive fotky. Chyby ve jméně opravuji sám. Několik fotek, bylo-li to možné, jsem taky upravil sám na požadovaný rozměr 300x385b.

Komu po zaplacení nebude udělena licence, zkontrolujte si fotku jakou jste poslali a v případě nesrovnalostí pošlete opravenou na mail TR. Do zprávy napište svoje jméno, ID a hlavně jestli jste zaplatili poplatek a KDY. Abych to mohl zpětně dohledat.

Děkuji za spolupráci. Doufám že už nebudu muset každou třetí registraci opravovat.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st srpen 03, 2011 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K těm fotkám - na úpravu jakékoli vaší fotky na požadovaný rozměr nepotřebujete žádný Photoshop, Gimp, nebo Photopaint atd. Stačí vám obyčejné Malování z Windows.

Vezmete si vaši fotku, uděláte hrubý výběr oknem, oříznete. Pak obrázek zmenšíte tak, aby jeden rozměr byl 300 nebo 385 a druhý větší než 300 nebo 385 (podle toho jak jste výběr udělali). Pak vezmete výběr znova a budete dole ve stavovém řádku sledovat počet bodů ve směrech X a Y, až se dostanete na požadovaných 300x385. Dáte oříznout, uložit a hotovo.

I v dalších programech - prostě potřebujete použít funkci ořez. Lepší programy vám nabídnou hned při ořezu to ořezat ve správném poměru stran tj. 300x385 (ať už bez jednotek, nebo px, nebo cm, to je fuk)
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 9:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, bohužel to je asi marný. V 9:58 tady napíšeš podrobnej návod jak upravit fotku a o hodinu později se registruje Tomáš Jarolímek a fotka opět špatně. Buď to nikdo nečte, nebo jsou tyto drobné úkony nad možnosti většiny z nás.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec, tak jsem si chtěl vytisknout novou licenci pěkně a ono je to zase rok 2010. Wink

EDIT:

Sorry, tak mě cash ve Firefoxu zase dostala. Stačilo dát obnovit v okně pro tisk. Cool


Naposledy upravil BARTA Roman dne čt srpen 04, 2011 21:19, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, to už nelze nazvat jinak než ignorance. Takový úkon zvládne i šestileté děcko. Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo připadá mi, že současná komunita RBR potřebuje vodit za ručičku. Pak se nelze divit tolika nářkům na vše možné, když i takováto trivialita je pro některé nad jejich chápání Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
...nebo jsou tyto drobné úkony nad možnosti většiny z nás.

Přiznávám se bez mučení, že grafice jsem se vždy vyhýbal jak čert kříži a Photoshop jsem nainstaloval jen kvůli RBR. Upravit pro mě fotku dle předepsaných rozměrů je práce skoro nemožná - svoji fotku jsem upravoval víc jak hodinu, ty nervy u toho Confused
Možná by Michale stálo za zvážení, jestli by jste nemohli zpřístupnit ty fotky, co jsme posílali loni - pak by si ji stačilo stáhnout a obratem poslat na další ročník Smile Sice to není úplně košér, ale asi by to ušetřilo mraky práce nám a vám určitě taky Wink
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako kluci,na co proboha Photoshop Question Shocked Máte Windows Question Zde je program malování, nebo v Offisech program Microsoft Office Picture Manager, zde dám načíst foto,nebo kliknu na fotku a dám otevřít v programu (Mic.Off.Pic.Man),zde nahoře na liště upravit obrázky, změnit velikost, zde zaškrtnu vlastní šířka a výška a do okének napíši požadované rozměry 300 * 385, dám OK a je to hotové Exclamation Záležitost na MINUTU i pro mojí 8 letou dceru Wink Vše je v češtině a číst snad umíte všichni,ne Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 04, 2011 21:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
Strana 3 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme