Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. Kizz-me Rally 28.8.-3.9.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mně jde spíš o to, že jsem v některých zatáčkách vůbec neviděl, jak daleko jsem od břehu a nebo pokud se dostaneš do nějaké krizovky a auto se ti natočí do boku, tak už nevidíš prakticky vůbec nic, todle ti příjde v pořádku? Vím, že český plugin má nějaké omezení a že v jiném pluginu se ty světla podařilo udělat tak, jak mají být. Jen prostě nefandím těmto kompromisům, když už tmu, tak realistickou nebo žádnou Smile Každý na to máme holt jiný názor
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Japane, zásadně s Tebou nemohu souhlasit.

S kamerou jsem hýbal jak na manévrech a prd platný!

Můžete se podívat na mé screeny: Pekla a Mlynky .

Obě RZ totožné nastavení a totožný pohled z auta.
Přičemž je to z extrému do extrému, ale na Pekle se alespoň nechá seriozně závodit.

Věřím tomu, že to dokonce máme na stejné trati různí jezdci různé a to je teprve průšvih!!! Ale kdo by se k tomu přiznával, že ON tam vidí? Silně pochybuji že se někdo veřejně přizná.

Já mám tmu jako na Mlynkách vlastně na všech ostatních RZ. Jen to Peklo je hratelné.

A jak píše Honza Klimecký, tak přesně kvůli tomu jsem vloni skončil na Liptákově. Dostal jsem se do krizovky a stočil se v úzkém prostoru mimo stopu a rázem jsem měl černo totální! Nebylo vidět opravdu NIC! Pak padla rána a byť to bylo při popojíždění ve snaze se "někam" dostat, zastavilo mě do dnes nevím co!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O to je to horší, že se to každému zobrazuje jinak, nedá se tedy ani říct, že bychom měli všichni stejné podmínky.
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, vidíte, to jsem si ani nevšiml, že na Pekle je prostě jen tmavá obloha víceméně a auto je osvětlené celé a na Mlýnkoch je to klasicky. Mno... já to psal tak, že to není uplná katastrofa, že se to jet dá. Nicméně je fakt, že zrovna Mlýnky jsou opravdu o hubu. Já teda neměl problém tu trať vidět, spíš se na ní udržet...
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Všichni to mají stejně. Tu "tmu".
Je to nastavený v tracksettings.ini . FogEnd a FogStart . U Pekla je to 160m a 3m , u Mlýnků naopak 3m a 10m. U Foronu jsem zkoušel 0,1 a 3,5m - pak je vidět trať, i když jste přímo proti svahu jen je trochu tmavší. Je to docela těžký nastavit to nějak optimálně. Můžete si to sami zkoušet nastavení [550M_hazy_heavycloud] .

Miro to u Pekla hodně přesvítil, kvůli odezvě na tmu na Mlýnkách.

U starších tratí je to všude stejně, takže při najetí do svahu máte černo před autem.

Ti co jezdí z nárazníku si můžou kameru posunout trochu výš a blíž k oknu, pak není ten pruh před autem tolik vidět. To je jediný rozdíl v zobrazení u různých aut, protože nastavení kamery má každý auto trochu jinak.

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
No, zkusil bych prostě to jediné, co funguje. Novou instalaci RBR a novou instalaci tratí, které jsou pouze zde na pluginu. Včera jsem to udělal preventivně před startem nového ročníku a samozřejmě bez problémů. A hlavně nezkoušet použít jiné verze např. Mlýnků, které Miro už má hotové. Ty jdou jak on sám píše použít pouze offline.


Před dvěma týdny jsem formátoval PC. RBR jsem instaloval včera. Nic jiného jsem nezkoušel a prostě se mi tohle děje. Mrzí mě to o to víc, že dříve jsem nikdy neměl jedinej problém Sad Nevim, jestli by nová instalace RBR pomohla. Budu doufat, že se tohle opakovat nebude.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 22:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KREMEN Martin





Založen: 01. 05. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Klecany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík adminům nebo pořadatelům za vyřešení problému serveru - dnes to šlo jak z praku Very Happy
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

for LucOut:
Mě Mlýnky též padají, v závodě první O.K. na druhých pád u načítání a reset. Jinak docela mi pomáhá,před turnajem kde jsou Mlýnky,odjet jednu RZ v rychlé rally Confused

Jinak reklamace SR, jako všichni mám SR 15 sec.,ale od 11RZ mi to píše 2 sec. Exclamation Po 10RZ byl pád a dostal jsem reset,tak bude problém asi zde. Jinak na pořadí to vliv nemá,přede mnou i za mnou jsou velké rozestupy Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 8:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, tak potom Lukáši fakt nevím. Pokud je problém s padáním, tak to v naprosté většině bylo texturama, nebo nějakým modem. Po čisté instalaci mi to vždy funguje. Sad
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 8:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych tímto "poděkovat" všem podvodníkům z minulých sezón TR, kteří zapříčinili zakázání resetů při pádu hry na RZ... Evil or Very Mad
V mém případě, stejně jako Jiřímu Jarotkovi, to padlo na RZ5 za cílem u časoměřičů, než stihlo skočit načítání. Replaye se nevytvořil a musel jsem skončit s nepoškozeným autem a správně započítaným časem na RZ5...
Nelze nějak poznat poškození auta v případě "Nedorazil do časové kontroly na RZ.."? Plugin si to po SR pamatoval, nebo to poškození auta bere po RZ4?
OK, v rámci Superally chci odstartovat do druhé etapy. Naskočí servis 0 minut na opravu bez možnosti výměny pneu, takže to mám 35:00.00 SR + 04:10.00 penalizace za překročení času na opravu... Rolling Eyes

Škoda, první etapu jsem dojel ve vlastním turnaji a za sebe musím pochválit skladbu i podmínky, i ta noc z pohledu řidiče byla OK.
Takže díky Kizz-me Rally týme!

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 14:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DOTAZ NA POŘADATELE:

Tu penalizaci ze Sosnové si každej musí vyjednat sám, nebo se to bude odmazávat všem globálně? Aby jsme vás zbytečně nezahlcovali mailama.

Aha, tak prej globálně povídal krtek a ten to musí vědět.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZAHORA Martin napsal:
Chtěl bych tímto "poděkovat" všem podvodníkům z minulých sezón TR, kteří zapříčinili zakázání resetů při pádu hry na RZ... Evil or Very Mad
V mém případě, stejně jako Jiřímu Jarotkovi, to padlo na RZ5 za cílem u časoměřičů, než stihlo skočit načítání. Replaye se nevytvořil a musel jsem skončit s nepoškozeným autem a správně započítaným časem na RZ5...
Nelze nějak poznat poškození auta v případě "Nedorazil do časové kontroly na RZ.."? Plugin si to po SR pamatoval, nebo to poškození auta bere po RZ4?
OK, v rámci Superally chci odstartovat do druhé etapy. Naskočí servis 0 minut na opravu bez možnosti výměny pneu, takže to mám 35:00.00 SR + 04:10.00 penalizace za překročení času na opravu... Rolling Eyes

Škoda, první etapu jsem dojel ve vlastním turnaji a za sebe musím pochválit skladbu i podmínky, i ta noc z pohledu řidiče byla OK.
Takže díky Kizz-me Rally týme!

Taky jsem to psal do fóra......byl jsi rychlejší.
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Záhora Martin: Bohužel zůstalo uloženo poškození po RZ 4 a s tím i opotřebené pneu. Po dohodě s Vaškem Korálem, jsme provedli výmaz poškození z databáze a Ty i Jirka Jarotek můžete odstartovat do druhé etapy s novým vozem.

Bíca Martin: Jak jsem psal výše, penalizace se řešit nebudou, protože ji mají všichni.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRONZ Zoli





Založen: 29. 01. 2010
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

co sa tyka tej penalizacie zo sosnovej by som chcel upozornit, ze pravdepodobne v dosledku udelenia resetu sa penalizacia skracuje na 2sekundy, tak ako na to upozornil jiri haze
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 16:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem jeden z těch kterým to spadlo na RZ 11 Mlynky a i já mám po resetu ve výsledkové listině od RZ 11 penále 2s.

Jedná se ale jen o chybné zobrazení, výpočet je správný.


Naposledy upravil FAU Mira dne čt září 01, 2011 18:55, celkově upraveno 1 krát

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme