Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. Fusion Rally 1.1.-7.1.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

My se bavíme o Peklu II Smile

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Mno, jinak to je pěkné ... pořadatel sám nemůže vytvořit turnaj s tratí, kterou má v rally a manažer jiného týmu to může. Škandálll


Ale on neni manazer!!!! O to je to horsi
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, Laďa Barvík je pořadatel Anvel Old Challenge. Z toho titulu má právo zakládat turnaje se Sosnou a dalšími těmito tratěmi. Spíše je škoda, že když už se udělal test se Sosnou 2010, tak se mohl dohodnout se mnou a dát tam podmínky jako v závodě.

Já teď chtěl udělat oficiální test se stejnými podmínkami, kvůli testu padání a textur a bohužel ... nemůžu, protože Sosnu tam dát nemůžu a bez toho to zase nemá moc smysl.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 17:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEDEK Mira





Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Drnovice (u Vyškova)

Příspěvek Předmět: Textury Odpovědět s citátem

Zdravím kluci, jen tak otázka na okraj, kdy bude ke stažení balíček s texturama? Rád bych testoval už s tím Very Happy
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, tak mohl bych zde dát link na ruční instalaci, jenže to by zase bylo spoustu dotazů, proč to a ono nefunguje, stížnosti na pořadatele, že zařazují blbé tratě a podobně. Počítám že textury budou klasicky v pátek k dispozici. Oficiální test založí dle domluvy Pyros a bude trvat až do neděle. Budete mít tedy možnost ozkoušet si to s podmínkami jako v závodě, i s texturami.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 18:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Pyrosovi je zde oficiální shakedown:

Fusion Rally shakedown

Kdo chce otestovat jen funkčnost RZt, může už nyní, ostatní si počkejte do oficiálního vydání textur.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si se zájmem pročetl celou zajímavou diskuzi a mám taky nějaký dotaz, ale nejdřív se musím omluvit, pokud jsem založil něco co jsem neměl. Na mou omluvu ale musím říct, že když už se nám po docela dlouhém snažení podařilo zajistit všechny potřebné oprávnění k pořádání Anvel Old Challenge na pluginu tak mi k tomu nikdo nedal návod, co můžu a nemůžu a jak se vůbec všechno dělá. Ještě v průběhu prvního závodu jsem neměl třeba oprávnění mazat neoprávněné pentle, nebo je naopak přidělovat, byl problém s pohárkama, protože jsem netušil, že je můžu navolit jiné, atd. A když jsem teď zakládal ten turnaj, tak jsem prostě okopíroval začátek závodu a vůbec mě nenapadlo, že tu Sosnovou mám v nabídce jen já a pár dalších lidí. Tak asi tolik.
A teď k závodu samotnému. Možná se pletu, ale myslím, že Peklo se jezdí s asfaltovým setupem, na SF se jen drobně změní některé hodnoty. A pak se jedou šotolinové RZ. Nešlo by tam dát možnost změny nastavení, ať si nemusíme všichni dělat nějaké kompromisní nastavení?
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Peklo a Peklo II je asfaltové, a je samozřejmě v asfaltové sekci. Peklo Snow je sněhová trať, jako základ (by měla) má sněhový či šotolinový default setup. Šotolinové a sněhové podvozky jsou stejné (oproti asfaltovému), tudíž není problém vzít šotolinový nebo sněhový setup a jet s tím celou sekci Peklo S, Pirka a Sipirkakim.

Tj. druhá sekce v závodě s asfaltovým setupem upraveným na podmínky SF, první a druhá sekce druhé etapy se sněhovým setupem, či šotolinovým upraveným na podmínky SF.

A ještě jedno upozornění pro různé experimentátory. Ačkoli se jede podnik Fusion Rally se snow france modem, není naší zodpovědností, pokud někdo použije celý balík Snow France verze tuším 1.0, který možná ještě někde koluje. Nevím co ten instalátor dělá, ale zřejmě dělá pouze paseku. Podstatou Snow France modu je změna parametrů v souboru physics.lsp v souboru fyziky. Podobně jako se Snow Modem. Zbytek jsou pouze textury a nějaké aktivní mazání či co.

Takže pokud jste nedočkaví a chcete testovat, sežeňte si pouze soubor physics.lsp pro Snow France Mod anebo prostě počkejte na balíček Fusion Rally, ve kterém jsou nejen textury pro tuto rally, ale i úprava fyziky pro Snow France mod + malý bonus, viz. moje screeny z loňské Carlsbad.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 22:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Balíček textur je ke stažení ZDE.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych upozornit, že předložený balíček neobsahuje celé textury na Sipirkakim I, II. Někde se to v instalátoru zatoulalo....
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To znamená co?

Bude se TR balíček opravovat, nebo mě to nepustí na trať, nebo budeme mít půlku na sněhu půlku normálně?


Naposledy upravil KALA Ludvik dne čt prosinec 29, 2011 0:05, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 0:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To znamená, že s největší pravděpodobností se bude muset udělat nějaký patch. Další problém v instalátoru je s PS. V naprosté většině případů jsou základní PS_Montblanc, japan a british s atributem read only. A přes to se instalátor nedostane. Aspoň u mně se nedostal (Win 7). Je nutné tedy prvně odstranit atributy Read Only, pak instalátor projde. To zase znamená, že naprosté většině uživatelů se instalace nezdaří.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 0:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok. Má cenu pouštět balíček textur, když víš že to nemáte vyřešené? Obvykle se textury dávaj v pátek,.. to to nešlo opravit?....
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 0:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo Jardo Jardo, jako znamy prudic a rypal vseho v TR se ve "svym" podniku pekne koupes Very Happy

neni mysleno vazne, jen male rypnuti Smile
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 0:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wink
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 0:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 2 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme