Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. Fusion Rally 1.1.-7.1.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak balíček textur (instalátor) nedělám já. Textury jsem dodal a zmíněný Sipirkakim též (s mírným zpožděním). Bohužel to zřejmě Michalovi a Hroudovi z instalátoru vypadlo.

Jinak teda bacha na jednu věc - Hrádek 2 - vyjedete ze startu levou zatáčkou do kopce po takové "šotolině" pak projedete mostek, zatáčka vlevo a na hlavní asfaltce 180 stupňový vracák doprava. No a pak následuje zatáčka doleva zase na šotolinu.

Je tam ve vnitřní straně zapáskovaný prostor. Tak jak to tam nikdy neberu smykem takového kalibru, tak teď v testu funkčnosti jsem to vzal a v místě pásky je nějaký bug, prostě není tam nic než tráva a páska a stejně vás to zastaví na místě.

Tak bacha na to, zvláště se snow france modem.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 0:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Instalátor je doplněn o Sipirkakim. Soubory PS_... nemám čas a ani jak řešit. Textury od Jardy byly pozdě. Jsem rád, že jsem to vůbec stihl vydat. Už vážně hrozilo, že bude celý závod zrušen.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 8:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V instalátoru mi proběhly všechny tratě kontrolou ok, pak se začly kopírovat nějaké soubory, napsalo to v instalátoru přístup byl odepřen a ahoj. Win XP

edit: Tak co s tím? Mě se ty textury nenainstalovaly.

edit2: Po stažení opraveného balíčku od Hroudy je všechno ok Smile

edit3: Už mlčím Very Happy


Naposledy upravil PETER Marek dne čt prosinec 29, 2011 9:41, celkově upraveno 3 krát

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 9:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Klucí. Byl jsem tu zmíněn, tak se musím ozvat Smile Mám RBR na třech počítačích (XP, 2003 a W7) a nikde nemám ty PS*.ini ReadOnly, ale není problém to ošetřit. Opravil jsem instalátor, co se těch PS souborů týče, aby i té naprosté většině z Vás, jak píše JaPan, se to naistalovalo. Nevím, proč by tomu měly windowsy dávat RO, ale obecně Visty a W7 jsou komlikované vzhledem k Vašim právům, nastavení UAC atd..

p.s. Ahoj Máro. Nevotravuj. U Vás na severu stejně nesněží, tak nemůžeš mít PS soubory s vločkama, naopak bys tam měl mít popílek, nebo co to tam u Vás padá. Laughing Ale kdyby jsi mermomocí trval na padajícím sněhu, tak si stáhni instalátor znovu Wink

p.p.s. nenaistalovaly se ti asi jen PS soubory, které na funkci rostlináře nemají vliv.

p.p.p.s. Hodnej kluk Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OTRUBA Pavel





Založen: 23. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Neradice 2311, 688 01 Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stáhl jsem si textury dnes v 9:40, instalace bez problémů a Shakedown v pohodě bez problémů. Jen rundu s PirkaMenoko a Peklo jsem jel na sotolinovém setupu. A Sosnu jsem zkoušel na asfaltovém i šotolinovém setupu a žádný problém.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 10:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:


...........
A ještě jedno upozornění pro různé experimentátory. Ačkoli se jede podnik Fusion Rally se snow france modem, není naší zodpovědností, pokud někdo použije celý balík Snow France verze tuším 1.0, který možná ještě někde koluje. Nevím co ten instalátor dělá, ale zřejmě dělá pouze paseku. Podstatou Snow France modu je změna parametrů v souboru physics.lsp v souboru fyziky. Podobně jako se Snow Modem. Zbytek jsou pouze textury a nějaké aktivní mazání či co.

Takže pokud jste nedočkaví a chcete testovat, sežeňte si pouze soubor physics.lsp pro Snow France Mod anebo prostě počkejte na balíček Fusion Rally, ve kterém jsou nejen textury pro tuto rally, ale i úprava fyziky pro Snow France mod + malý bonus, viz. moje screeny z loňské Carlsbad.




Přesně tohle jsem sem chtěl napsat, zkoušel jsem dva instalátory Snow France a oba totálně podělají jak textury, tracksettings, track.ini tak přepíšou všechny položky v physics.rbz. Takže pozor na to !
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SOBEK Jarda





Založen: 08. 02. 2009
Příspěvky: 2
Bydliště: komárno

Příspěvek Předmět: 7. Fusion Rally 1.1.-7.1.2012 Odpovědět s citátem

prosím o radu, při načítání Sosnové mi hra pokaždé spadne do Windows. Veškeré možné přeinstalace nezabírají. PROSÍM O RADU. Děkuji
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 11:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hm,myslím,že jsem kdysi stáhl mod z REVa - je označený SnowFrance+....nemám pocit,že by nějak dělal problémy...
Textury k TR parádní....hlavně v Japonsku je mazec a ve Francii legračně chumelí
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 11:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já konkrétně: od Bicman14 a ten druhý je také Bicman14 + Armin Schwarz. Příznačné Very Happy
První natvrdo přepíše physics - všechny položky- kontroloval jsem to, druhý se hrabe v tracksettings a pak stačí určitá kombinace tratí v turnaji + nastavit originální počasí a nazdar bazar.
6 stránek rad komu jo a komu ne a proč.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 12:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SOBEK Jarda





Založen: 08. 02. 2009
Příspěvky: 2
Bydliště: komárno

Příspěvek Předmět: 7. Fusion Rally 1.1.-7.1.2012 Odpovědět s citátem

myslíš, že mám ten samý problém? co s tím?kde seženu spravný snow france mod?dík
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 12:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi vy mne desite. Budu mit sanci to "vyzkouset" nejdrive tak hodinu pred startem a tahle diskuze vede skoro k tomu abych to dopredu skrecoval.
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 12:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Re: 7. Fusion Rally 1.1.-7.1.2012 Odpovědět s citátem

SOBEK Jarda napsal:
prosím o radu, při načítání Sosnové mi hra pokaždé spadne do Windows. Veškeré možné přeinstalace nezabírají. PROSÍM O RADU. Děkuji


S tímhle jsem měl problém jak já, i týmový kolega...a po koupení nového PC vše jede tak jak má - tudíž bys asi mohl mít nějaké starší PC a Sosna Ti možná nepůjde...
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATUSU Jaromir





Založen: 11. 02. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Všemina (ČÍNA)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já se toho včera taky obával a dokonce se mi úplně ztrácely pekla všechny z rbr po instalaci balíčku vše jede jak má, je to chyby v SNOW FRANCE MODU, balíček už tohle všechno obsahuje takže žádný mod není potřeba, tímto se omlouvám panu PANČOCHOVI Wink
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji Šnekovi a Hroudovi za přípravu instalátoru. Kvůli svátkům byly textury nachystané v průběhu úterý a i tak jsou vydány daleko dřív než u všech předchozích závodů. Díky též za opravu přepisu Particles - jen poznámka - pokud se nepletu, tak všechny takovéto soubory Burnse jsou po instalaci Read Only v kterémkoli Windows a s právy to nesouvisí.

No a k instalaci - můžu napsat jediné - mějte čistou instalaci RBR bez nějakých modů a podobně, nainstalujte balíček a vše vám půjde jak má. Jediné co můžete pokazit, když do toho budete zasahovat, cpát tam nějaké jiné mody a bůhvíco. Exclamation
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 13:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teť jsem jel test od Ládi Barvika a všem to padlo na peklu2. Už jsem kdysi upozorňoval vedení (bez odezvy) že určitá kombinace počasí na peklu shodí comp. Je vidět že problém vyřešen nebyl a kokuám že stejný pomínky počasí na pekle2 jsou i v TR.... Je tahle kombinace vyzkoušená?
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 29, 2011 15:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme