Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. Fusion Rally 1.1.-7.1.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný Very Happy Mě by se ta C4 rozpadla na prvočinitele. Stačilo minule jak sem se otřel blatníkem o strom a bylo po půlce auta Smile

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2012 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rána jak z děla a auto netknuté,jaký tam máš mod Question Něco od Ptáka Question Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2012 22:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám tu jednu drobnou revizi k texturám - pokud chcete, aby se Vám na Cote d'Arbroz zobrazily správně reklamní bannery, tak je nutné ve složce RBR/Maps/track-41_M_textures vytvořit složku damp a do ní přesunout ze složky RBR/Maps/track-41_M_textures/dry soubory:

BANNER_PIRELLI_BLACK_ON_YELLOW.dds a
BANNER_RALLY_MONT_BLANC.dds

V opačném případě se vám na trati zobrazí reklamní panely původní rally, popř. KCM Rally, pokud jste si neodinstalovali poslední textury z této tratě. Je to drobnost, která nemá vliv na povrch tratě, týká se to pouze reklam.
Příspěvek Zaslal: po leden 02, 2012 10:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo oprav mě pokud se mýlím,ale pokud je nastavena kontrola textur, tak by to mělo potom vyhodit chybovou hlášku ne? Aby to pak spousta lidí nemusela znova odinstalovávat a instalovat stažené textury, popřípadě stahovat je celé znova!

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: po leden 02, 2012 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bych mohl být tak smělý a poprosit direktoriát šampionátu a průběžné udílení resetu, čas neúprosně běží . . . . . . a na reset nás čeká už několik. A to poťápávání v mrazu jen overalu a jezdeckých botách není dvakrát příjemné. Grog si dát nemůžem a na čaj tedy chuť nemám Laughing




A když už tu hovořím o udělování resetů, opět připomenu svoji myšlenku, na kterou nikdo nereagoval.
Chytrolínů je tu sice dost, ale lidí kteří by skutečně mohli fundovaně odpovědět nepohledáš.

Pokud se reset obecně přiděluje při statutu "Nenastoupil na RZxy" bez zkoumání příčin a vlastně automaticky, proč tímto úkonem zatěžovat lidsté ruce?

Opravdu nejde nakonfigurovat udílení resetů v těchto případech zcela automaticky?
Mnoho jiných funkcí tu bez zásahu lidského jedince běžně maká, tak se domnívám že toto by šlo taky.


Jen si představte kolika lidem by to zpříjemnilo život?
Jezdec, který je postižen by nemusel útrpně čekat na udělení resetu, kterého se nezřídka nedočká vůbec, nebo až v čase, kdy už nemá možnost rally dokončit!
A to nehovořím o samotných tvůrcích turnajů, kteří by tímto automatem neztráceli čas, obzvláště jedná-li se o tak početně obsazený turnaj jako je TR nebo třeba IRC!




EDIT: Děkuji (asi Šnekovi) za překvapivě rychlé reakci na žádost o reset!
Než-li jsem tu ze sebe vypotil "revoluční" myšlenku, plugin hlásí že mám auto zpět na startu . . .
Very Happy

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: po leden 02, 2012 16:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáš zač.

Tato Tvoje myšlenka je nereálná a ani by se nám nehodila. To by si pak každý mohl odjíždět TR třeba i po RZtě a vesele si ukončovat turnaj kdy by se mu zachtělo. I z tohoto důvodu jsem zavedl do pravidel omezení resetů na max. 2 za soutěž. Z důvodů padání některých problematických tratí toto neplatí při opakovaném pádu na jedne RZ.
A myslím že čekání na reset zase není až tak hrozné. Vetšinou čekají pouze Ti co nemají něco v pořádku, nebo nepošlou mail dle pravidel. V každém závodě se najde někdo, kdo reset z tohoto důvodu nedostane.
Samozřejmě taky hrozí těm co jezdí závod v posledních 2-3 hodinách platnosti etapy, že reset nedostanou, protože u toho neusím sedět každou středu a sobotu do půlnoci. To je holt riziko těch co to takhle nechávají na poslední chvíli.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po leden 02, 2012 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

. . . ani by se nám nehodila. To by si pak každý mohl odjíždět TR třeba i po RZtě a vesele si ukončovat turnaj kdy by se mu zachtělo . . .

Tak tento důvod mě nenapadl.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: po leden 02, 2012 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEST Karel





Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 31
Bydliště: Kout na šumavě

Příspěvek Předmět: textury Fusion Odpovědět s citátem

Ahoj PETER Marek píše: Po stažení opraveného balíčku od Hroudy je všechno ok.rád bych věděl kde stáhnu ten opravený balíček??Děkuji za odkaz nebo radu.
Příspěvek Zaslal: út leden 03, 2012 14:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se nepletu, tak většinou bývá odkaz na instalátor v záhlaví turnaje a i opravené balíčky jsou tamtéž Idea
Příspěvek Zaslal: út leden 03, 2012 14:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: textury Fusion Odpovědět s citátem

KEST Karel napsal:
Ahoj PETER Marek píše: Po stažení opraveného balíčku od Hroudy je všechno ok.rád bych věděl kde stáhnu ten opravený balíček??Děkuji za odkaz nebo radu.

Ahoj. Není žádný opravný balíček, alébrž opravený balíček. "Opravil" jsem ten původní s chybkou a nahradil ho novým, takže je jen jeden.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 03, 2012 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEST Karel





Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 31
Bydliště: Kout na šumavě

Příspěvek Předmět: textury Odpovědět s citátem

Díky,zkusím to stáhnout znova.
Příspěvek Zaslal: út leden 03, 2012 17:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZEMEK Michal





Založen: 20. 11. 2008
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mám následující problém: Po dojetí poslední RZ jsem si pročítal komentáře (kvůli texturám, skladbě, no prostě ohlasy na "domácí" rally), pak jsem dal enter, naskočila ta hláška o spojení (což se mimochodem dělo celý závod zřejmě kvůli vytíženosti serveru), opakovat spojení ANO a buch, byl jsem v hlavní nabídce === nepustilo mě to na servis a taky ke komentáři. Na pluginu mám připsaný čas a všechno se tváří OK, ale ten servis - to je mi nějaký divný. Co radíte? Dostanu se k servisu, resp. dostanu se vůbec do druhé etapy? Mám žádat o reset? Prosím o info, pokud tento problém někdo znáte. Díky


Naposledy upravil ZEMEK Michal dne út leden 03, 2012 22:26, celkově upraveno 1 krát

_________________
FUSION Racing driver
Příspěvek Zaslal: út leden 03, 2012 22:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O reset žádat nemusíš. Zkontroluju Ti (za pomoci admina), jestli máš nějaké poškození na autě. S nejvetší pravděpodobnstí to bude OK. Do druhé etapy Tě to samozřejmě pustí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út leden 03, 2012 23:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím o totéž zkontrolování, stalo se mi přesně totéž ... asi sabotáž domácího týmu Smile
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2012 0:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZEMEK Michal





Založen: 20. 11. 2008
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, díky za informaci - toto jsem ještě nikdy nemusel řešit.

_________________
FUSION Racing driver
Příspěvek Zaslal: st leden 04, 2012 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme