Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ludvíku, přiznám se, že jsem tvůj příspěvek nepochopil. Proč by nebylo s čím jet?

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 7:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že to Ludvík myslel tak, že se změní skupiny a A8 dále třeba v TR nebude. To samozřejmě není možné. Pokud je to tak jak je, tak se rozjedou klasicky ty skupiny, které se jezdily dosud. A pokud se nové fyziky rozjedou v půlce sezony, tak tím spíše není možné skupiny měnit.

Jinak ještě k tomu, že lidi už třeba zaplatili a pak se pojede s jinými fyzikami - snad neplatíte závody kvůli tomu, že se jede s těmi či jinými fyzikami, ale proto že chcete závodit ne ? A jak už jsem uvedl - v minulosti se fyziky měnily několikrát a nikdy se jezdců nikdo neptal, zda s tím souhlasí či ne. O těchto fyzikách se naopak vede obrovská diskuse, vysvětluje se kde co ....

Opravdu bych doporučil zvážit vývoj komunity RBR v současnosti a zda tento trend mohou nové fyziky obrátit. Myslím, že nejsem sám, kdo se domnívá, že mohou.
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 8:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

...řekl bych,že Ludva má obavy - kdyby se postupně,např v průběhu TR najelo na nové fyziky,nemohl by se starou pokračovat.... - sk. A8 "je ve fázi rozpracovanosti"...takže by ho to do závodů nepustilo....
aspoň to tak chápu....
Jinak,děkuji ředitelství za vyřešení mého "registračního dublu"
...tak mě Jarda předběhl....
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 8:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Budte bez obav. Fyziky se menit "skokem" na nove nebudou, a mam pro to hned dva dobre duvody:

    Zaprve, nejsem priznivec toho, aby se hazely ruzne evoluce predpisu do jedne skupiny. Podivejte se na "realnou" rally, kdy v jedne skupine ted jezdi S2000, S1600T a R5. Jeste ze uz tam zaplatpambu nejsou stare N4, to uz by byla jen tresnicka na dortu. Proste, nove fyziky dostanou nove skupiny, a mozna se ty stare postupne smazou a mozna taky ne. Spis bych videl ze ne a budou urcene pro "veterany" Smile

    Zadruhe, uvedomte si prosim, ze RBR plugin neni jenom o TR, ale jedou se tu i ostatni sampionaty, namatkou treba polske WRSMP. Kdybych zmenil fyziky pro TR na nove, okamzite bych dostal vynadano od ostatnich poradatelu Rolling Eyes


Opravdu to bude tak, ze budu muset zalozit nove tridy a postupne se do nich budou pridavat auta. Vzhledem k tomu, ze na pluginu jsou tridy napsane dost "natvrdo", tak to bude prace jak na kostele. Takze, muj plan je, ze prvni dam nejak dohromady trate, a pak se teprve vrhnu na auta - kdyz zbyde cas Razz

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 9:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Vašku za vysvětlení.

K tomu dodám jen to, že pokud by se řekněme najelo na nové fyziky v rámce stejné skupiny, mohla by se změna udělat během jedné sezóny. Pokud se bude jednat o novou skupinu (např. WRC 1,6) nebude možné toto namíchat do jedné výsledkové tabulky.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 10:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, předpoklad je, že by se udělala nová společná skupina pro WRC 2.0 i 1.6. Myslím, že na základě testů je možné ty auta mít ve stejné skupině. Ale to by se vidělo v praxi.
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 10:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já spíš myslel, že by to byla nová sk. WRC 1.6. Přeci jen ty auta mají jiné parametry. Co se týče TR, viděl bych to asi stejně,jak už tu někdo psal. Jedno auto old WRC a druhé 1.6 pro tým. Moc bych je mezi sebe nemíchal. A taky nevidím problém v tom, pustit to v průběhu nové sezony.
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zas po dlouhý době mrknul co se děje, jestli se konečně něco novýho objeví ale koukám že vše při starým, plno těch co se bojí že se fyzika změní, a klidně narovinu řeknu že část z těch odpůrců se bojí jen kvůli tomu že už mají vše nalítanyý poslepu na starejch fyzikách a museli by se proboha něco zas užit znova? Nemyslitelný že?
Takže si jednu sezonu vynechám a když už ji vynechám tak nevím, snad už ani nebudu mít po dalším roce nějak motivaci na návrat.
Od posledního TR jsem to nezapnul a absolutně mi to nechybí. Pár závodů v posledním TR jsem jel jen kvůli týmu a už fakt bez absolutní motivace a taky to tak vypadalo. Jediný co mě tady celou dobu zajímalo a drželo byla ta vize toho že se to konečně pohne dopředu. Ale plugin je pro mě v týhle situaci bohužel fakt mrtvej a to se bohužel nezmění tím že se další sezona TR pojede, páč se pojede zase na těch starejch fyzikách kterejch už mám fakt až po krk a zůstávat tady jen kvůli tomu že jsem u toho nechal pár let života jen tak ze setrvačnosti to fakt nE!E
Takže dejte mi vědet jestli se to někam pohne, páč za týhle situace už sem zase asi pěknou dobu nevlezu.
Mějte se fajn a užívejte si starejch fyzik

Edit: Sorry Michale, nedalo mi to, musel jsem když to zas vidím... Klidně to smaž...


Naposledy upravil MATOUSEK Vlastimil dne út srpen 06, 2013 12:35, celkově upraveno 2 krát

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím že míchat WRC 2,0 a 1,6 je nesmysl a dovolím si tvrdit že to tak na 99% nebude. Uvidíme co vůbec bude reálné a co ne.
Příspěvky jako od Vlasty Matouška časem vymažu, protože nám jen znepřehledňují diskusi.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 12:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za fyziky odpovida Walter, nicmene, pokud bude chtit poradit ode me, reknu mu, ze nechci, aby se michaly. Pokud to nepujde, budu chtit po autorech turnaju, aby v turnajich pouzivali bud jedny nebo druhe, ne oboji najednou.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 13:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud dobře chápu, tak je možné, že se fyziky změní během TR. Osobně mi to vůbec nevadí a velmi kvituji snahu je co nejdříve spustit Smile
Jen bych ještě možná upozornil, že nové fyziky jsou pomalejší jak stávající. Ostrých 190 km by na nových fyzikách byl maraton, ne závod. Takže by nebylo špatné, kdyby byla když tak možnost a týmy i s tím počítaly, že při náběhu na nové fyziky by bylo nutné nějaké RZ vypustit z jejich připraveného podniku.
A je to i další argument k tomu, proč nejet jeden závod na starých i nových fyzikách zároveň.
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 15:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nove fyziky jsou pomalejsi, ale na vetsine trati ne az tak zasadne. Chirdonhead s moji Fiestou WRC jde zajet za 3:20. To je asi jen o 10% pomalejsi nez soucasne fyziky.
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkouším to teda jako real tedy jezdím teď z kokpitu , tak že ty časy nejsou tak závratné ale jsou to časy o pár s pomalejší než na součastné fyzice s S1600 ( Chirdonhead 3:24 , Hrádek 1 3:44 , Sheprd Shill II 2:41 ) vše Fiesta WRC a řízení z kokpitu , z nárazníku bych to dolu dal ale myslím že bych se stejně na moje časy s S1600 nedostal Smile tak že závratnost ve zpomalení tam je Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FIESTA WRC: http://files.nebulastation.net/fiesta_20130805.zip

FABIA S2000: http://files.nebulastation.net/fabia_20130704.zip
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Hack Odpovědět s citátem

Prosimtě aktuální hack je RBR Physics Hack Alpha 1 ?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út srpen 06, 2013 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Strana 4 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme