Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
580
2.
BURIÁNEK Tomáš
539
3.
BUJACEK Martin
538
4.
STEINER Pavel
519
5.
KORALEWSKI Mateusz
507
6.
POLOK Mateusz
400
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Joux Plane - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
China
Belgium
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Colombia
Nový Zéland
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Paraguay
Venezuela
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Bosnia And Herzegovina
India
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Cyprus
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Martinique
Uzbekistan
Montserrat
Lebanon
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
Předchozí
Další
Jméno
Auto
Čas
1261.
BARTUNEK Jan sen.
Wartburg 353 W 460 GrpA
07:36.65
1262.
SMITH Tony
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
07:36.77
1263.
BerzeEinars
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
07:36.81
1264.
Zuev Mikhail
Renault Clio 16S Williams GrpA
07:36.84
1265.
Bernatowicz Dawid
Ford Sierra RS Cosworth GrpA
07:37.17
1266.
dejkoo
Peugeot 106 Rallye S20 GrpA
07:37.76
1267.
LUKINYK Denis
LADA Kalina RC2 GrpA
07:38.65
1268.
braisvide
Citroen AX Sport GrpA
07:38.73
1269.
ROTSEDL Tomas
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
07:38.97
1270.
GONZALEZ Ivan
Renault Clio 16S Williams GrpA
07:39.24
1271.
Makinen Tuomas
Wartburg 353 W 460 GrpA
07:39.30
1272.
KŘIVÁČEK Martin I
Skoda Favorit 136 L GrpA
07:40.05
1273.
Sebastien Zob
Peugeot 106 Rallye S20 GrpA
07:40.15
1274.
ERIK STAMCAR
Citroen AX Sport GrpA
07:40.25
1275.
LARRAL Felipe
Skoda Favorit 136 L GrpA
07:40.89
1276.
FERNANDEZ Juan Pablo
Renault Clio 16S Williams GrpA
07:41.10
1277.
CHOVANEC Pavel s.
Skoda Favorit 136 L GrpA
07:41.22
1278.
Oscar Garcia
Renault Clio 16S Williams GrpA
07:41.29
1279.
RAPOSO Eugenio
Renault Clio 16S Williams GrpA
07:41.67
1280.
PIEDA Dariusz
Ford Sierra RS Cosworth GrpA
07:41.95
1281.
RIAL Aitor
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
07:43.11
1282.
SERBAUM Ondrej
Lancia Delta HF Integrale GrpA
07:43.21
1283.
Tamara P
Citroen AX Sport GrpA
07:43.24
1284.
FIRSOV Rwp
LADA Kalina RC2 GrpA
07:43.29
1285.
ALFONSO Airam
Renault Clio 16S Williams GrpA
07:43.40
1286.
scout1434
Wartburg 353 W 460 GrpA
07:45.79
1287.
MALENOVSKY Jakub
Skoda Favorit 136 L GrpA
07:46.17
1288.
GRANHA Alfonso
Peugeot 106 Rallye S20 GrpA
07:46.29
1289.
LUKES Vladik
Trabant P 800 RS GrpA
07:46.66
1290.
BONCELA Damian
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
07:46.68
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7247
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.