Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
PTD Rallysprint - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
China
Belgium
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Colombia
Nový Zéland
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Venezuela
Paraguay
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Cyprus
India
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Martinique
Lebanon
Uzbekistan
Montserrat
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Další
Jméno
Auto
Čas
1.
Karol MYRCHA
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:35.66
2.
GORCZYCA Jan
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:36.62
3.
ESTEVEZ Oscar
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
03:36.79
4.
MORAVEK Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
03:38.32
5.
Robert Virves
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
03:38.64
6.
MAKINEN Tommi
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
03:38.68
7.
SOPIK Miroslav
Lancia Delta HF Integrale GrpA
03:38.78
8.
HUST Matej
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
03:38.83
9.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:39.61
10.
Miguel Lopez
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
03:39.87
11.
FADLER Matej
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:40.19
12.
VAHER Jaspar
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
03:40.57
13.
biboul
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
03:40.89
14.
BENITEZ echedei
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
03:41.11
15.
WEZOWSKI Marek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:41.58
16.
HOFFMANN Jakub
Lancia Delta HF Integrale GrpA
03:41.82
17.
STOLFA Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
03:41.98
18.
caterham
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:42.14
19.
LOTJONEN Roni
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
03:42.28
20.
SADOWSKI Adrian
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
03:42.31
21.
berni
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
03:42.67
22.
TRNKA Victor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:42.70
23.
Bud34
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
03:42.89
24.
KARIMAA Joona
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
03:42.94
25.
HOPP Tomas
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:42.96
26.
lahute
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
03:42.98
27.
kadetontoukka
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
03:43.02
28.
LASKINS Andris
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
03:43.14
29.
TETSUYA Tanaka
Lancia Delta HF Integrale GrpA
03:43.26
30.
PRIEDE Viesturs
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
03:43.29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11128
33.97%
6 měsíců
Hlasů: 3231
9.86%
1 rok
Hlasů: 3724
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.92%
3 roky
Hlasů: 3848
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.