Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Mlynky Snow - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
Belgium
China
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Venezuela
Paraguay
Bolivia
Afghanistan
Barbados
Jamaica
Georgia
Luxembourg
Moldova, Republic Of
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Cyprus
India
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Martinique
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Lebanon
Uzbekistan
Montserrat
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Další
Jméno
Auto
Čas
1.
BURIÁNEK Tomáš
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
03:57.42
2.
hebbi
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
04:00.09
3.
MORAVEK Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:01.71
4.
PETERA Jiri
Lancia Delta HF Integrale GrpA
04:01.76
5.
KOVARICEK Miroslav
Lancia Delta HF Integrale GrpA
04:05.12
6.
STOLFA Ondrej
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
04:05.12
7.
TOMECEK Libor
Lancia Delta HF Integrale GrpA
04:05.46
8.
BURAVCHIK Karl
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:06.23
9.
KUBINI Vladimir
Lancia Delta HF Integrale GrpA
04:06.32
10.
TRNKA Victor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:06.47
11.
PTACEK Martin
Audi 200 quattro GrpA
04:07.74
12.
IF Motorsport
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:08.08
13.
ROJEK Jakub
Lancia Delta HF Integrale GrpA
04:08.22
14.
DOHNAL Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:09.28
15.
SOPIK Jarda
Lancia Delta HF Integrale GrpA
04:09.46
16.
RAFAJ David
Subaru Legacy BC RS GrpA
04:10.22
17.
MASARYK Vladimír
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:10.28
18.
SOPIK Miroslav
Lancia Delta HF Integrale GrpA
04:10.59
19.
MAZANEC Jan
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
04:11.42
20.
PALA Michal
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
04:12.84
21.
marek.du
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
04:12.92
22.
SOUREK Vaclav
Audi 200 quattro GrpA
04:13.70
23.
Stepan Paulat
Renault Clio 16S Williams GrpA
04:13.74
24.
MIKLIK Jaroslav
Lancia Delta HF Integrale GrpA
04:15.13
25.
SERY Jakub
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:15.35
26.
HRADIL David
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:17.06
27.
VALEK Vlasta
Audi 200 quattro GrpA
04:17.58
28.
OMELKA Zdenek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:18.00
29.
SIMEK Jakub
VW Golf II GTI 16V GrpA
04:18.40
30.
KANDLER Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:18.80
1
2
3
4
5
6
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11185
34.09%
6 měsíců
Hlasů: 3231
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.35%
2 roky
Hlasů: 3578
10.9%
3 roky
Hlasů: 3848
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.