Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
507
2.
PAULAT Stepan
472
3.
STEINER Pavel
411
4.
BURIÁNEK Tomáš
395
5.
BUJACEK Martin
364
6.
POLOK Mateusz
310
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Peklo II Snow - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
China
Belgium
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Colombia
Nový Zéland
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Venezuela
Paraguay
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
India
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Cyprus
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Martinique
Lebanon
Uzbekistan
Montserrat
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Další
Jméno
Auto
Čas
1.
MARZOA Juan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
06:07.84
2.
BURIÁNEK Tomáš
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
06:08.16
3.
MORAVEK Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
06:08.28
4.
ERIKSSON Micael
Lancia Delta HF Integrale GrpA
06:09.84
R
5.
GORCZYCA Jan
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
06:10.77
6.
KARKACH Alex
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
06:11.09
7.
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
06:11.25
8.
PETERA Jiri
Lancia Delta HF Integrale GrpA
06:11.41
9.
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
06:12.27
10.
ROKITA Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
06:12.64
11.
ZATKO Petr
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
06:14.80
12.
ESTEVEZ Oscar
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
06:14.84
13.
Ruben Rocha
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
06:15.29
14.
WALKOWSKI Michal
Lancia Delta HF Integrale GrpA
06:16.33
15.
CHIROKOV Vladimir
Lancia Delta HF Integrale GrpA
06:16.50
16.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
06:16.61
17.
MATVEENKOV Gleb
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
06:16.89
18.
ROMANENKO Aleksandr
Lancia Delta HF Integrale GrpA
06:18.65
19.
IVANOV Sergey
Lancia Delta HF 4WD GrpA
06:18.86
20.
VECERA Lukas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
06:19.41
21.
CONKA Robert
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
06:19.64
22.
KALININ Denis
Lancia Delta HF Integrale GrpA
06:19.98
23.
TOMECEK Libor
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
06:20.15
24.
JAROSEVSKY Jiri
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
06:20.31
25.
SWIECH Pawel
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
06:20.38
26.
TENREIRO Fran
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
06:20.47
27.
DIACONESCU Remus
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
06:20.79
28.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta HF Integrale GrpA
06:21.07
29.
STRNAD Vlastimil
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
06:21.42
30.
ZDEPA Josef
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
06:22.55
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11195
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3232
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.35%
2 roky
Hlasů: 3579
10.9%
3 roky
Hlasů: 3848
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.