Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
66
2.
BUJACEK Jakub
56
3.
BUJACEK Martin
54
4.
BURIÁNEK Tomáš
54
5.
VALENTA Lukas
50
6.
VECERA Lukas
42
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Mineshaft II - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
Belgium
China
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Venezuela
Paraguay
Bolivia
Afghanistan
Barbados
Jamaica
Georgia
Luxembourg
Moldova, Republic Of
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Cyprus
India
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Martinique
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Lebanon
Uzbekistan
Montserrat
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Další
Jméno
Auto
Čas
1.
TOMECEK Libor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:00.33
2.
Jirka2
Lancia Delta HF Integrale GrpA
05:03.23
3.
STOLFA Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:05.48
4.
BEZSTAROSTI Jiri
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:07.49
5.
KALA Ludvik
Lancia Delta HF 4WD GrpA
05:08.56
6.
SOPIK Miroslav
Lancia Delta HF Integrale GrpA
05:10.70
7.
POUSTKA Vaclav
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
05:11.22
8.
DOLEZAL Jakub
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:11.30
9.
BENES Alan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
05:11.59
10.
KUCA Milan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
05:12.76
11.
SIMEK Michael
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:14.51
12.
BUJACEK Jakub
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
05:14.85
13.
SMEIDLER Ivo
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:17.00
14.
HRABEC Zbynek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
05:18.59
15.
MASARYK Vladimír
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:19.32
16.
NYVLT Karel
VW Golf II GTI 16V GrpA
05:19.41
17.
KULHANEK Miras
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
05:20.71
18.
ADAMEK Ondrej
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
05:21.52
19.
VOHNICKY Filip
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:21.75
20.
CERNY Lukas
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
05:25.54
21.
RAFAJ Dalibor
Audi 200 quattro GrpA
05:26.00
22.
RAFAJ David
VW Golf I GTI GrpA
05:26.11
23.
JANEK David
Peugeot 106 Rallye S20 GrpA
05:27.55
24.
VALEK Vlasta
Lancia Delta HF Integrale GrpA
05:27.77
25.
BRUDER Martin
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
05:28.01
26.
HUDECEK Dalibor
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
05:28.16
27.
NOVAK Jenda
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:28.19
28.
MARYSKO Tony
VW Golf II GTI 16V GrpA
05:29.68
29.
SPERGL Martin
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
05:29.71
30.
ZELIK Jiri
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:30.16
1
2
3
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11185
34.09%
6 měsíců
Hlasů: 3231
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.35%
2 roky
Hlasů: 3578
10.9%
3 roky
Hlasů: 3848
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.