Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
NRC SEAS8N - I. CzWRC Hohenelbe Rallye
Sedmý závod osmé sezony Napa RBR Cupu. Pořadatel: ŠTOLFA Onřej - Oficiální WEB nebo FACEBOOK Only Czech and Slovak drivers - FORUM NRC Tratě zveřejňujeme těsně před závodem
11.1.2018 6:00 - 16.1.2018 23:59
NRC8 (
8. sezóna Napa RBR Cupu
)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
RZ/SS 4 - Travanca do Monte
Výpis pro třídu (skupinu):
RC4
povrch nový a mokrý, špatné podmínky, dopoledne, mírný déšť, zataženo
3 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 4
Další
Po RZ 4
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
VALENTA Frantisek Jr.
Opel ADAM R2
RC4
02:00.09
89.9
 
2.
PAVLIK Denis
Skoda Fabia R2
RC4
02:02.04
+1.95
+1.95
88.5
+0.65
3.
C
JACKO Kristian
Renault Twingo R2 Evo
RC4
02:02.47
+2.38
+0.43
88.2
+0.79
4.
SALAC Michal
Ford Fiesta R2
RC4
02:02.91
+2.82
+0.44
87.9
+0.94
5.
MENYHERT Kevin
Renault Twingo R2 Evo
RC4
02:05.42
+5.33
+2.52
86.1
+1.78
6.
HOPP Tomas
Opel ADAM R2
RC4
02:07.34
+7.25
+1.92
84.8
+2.42
7.
MARCIK Dominik
Ford Fiesta R2
RC4
02:07.41
+7.32
+0.07
84.8
+2.44
8.
KUCA Milan
Ford Fiesta R2
RC4
02:08.29
+8.19
+0.88
84.2
+2.73
9.
ORAL Jakub
Opel ADAM R2
RC4
02:08.61
+8.52
+0.32
84.0
+2.84
10.
C
HANAK Tomas
Skoda Fabia R2
RC4
02:08.93
+8.84
+0.32
83.8
+2.95
11.
SOJAK Ondrej
Citroen C2 R2 Max
RC4
02:11.05
+10.97
+2.12
82.4
+3.66
12.
JEZEK Stanislav
Opel ADAM R2
RC4
02:12.23
+12.14
+1.18
81.7
+4.05
13.
PETRISKA Lukas
Opel ADAM R2
RC4
02:12.89
+12.80
+0.66
81.3
+4.27
14.
SUHAJDA Roman
Opel ADAM R2
RC4
02:14.62
+14.53
+1.73
80.2
+4.84
15.
POLAK Pavel
Skoda Fabia R2
RC4
02:18.87
+18.78
+4.25
77.8
+6.26
16.
C
SK0UPIL Vladimir
Opel ADAM R2
RC4
02:20.75
+20.66
+1.88
76.7
+6.89
17.
POKORNY Ondrej
Opel ADAM R2
RC4
02:58.67
00:33.00
+58.58
+37.92
60.4
+19.53
18.
JURSIK Jakub
Opel ADAM R2
RC4
03:05.59
+1:05.50
+6.93
58.2
+21.83
19.
C
BERAN Petr
Peugeot 208 R2
RC4
04:04.46
+2:04.37
+58.87
44.2
+41.46
20.
FRUHBAUER Patrik
Skoda Fabia R2
RC4
07:00.09
05:00.00
+5:00.00
+2:55.63
25.7
+100.00
=
SUKOP Svatek
Opel ADAM R2
RC4
07:00.09
05:00.00
+5:00.00
+0.00
25.7
+100.00
=
SERBAUM Lukas
Skoda Fabia R2
RC4
07:00.09
05:00.00
+5:00.00
+0.00
25.7
+100.00
=
ZAVESKY Michal
Opel ADAM R2
RC4
07:00.09
05:00.00
+5:00.00
+0.00
25.7
+100.00
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SALAC Michal
Ford Fiesta R2
RC4
21:06.05
87.0
 
2.
PAVLIK Denis
Skoda Fabia R2
RC4
21:21.57
+15.52
+15.52
86.0
+0.51
3.
VALENTA Frantisek Jr.
Opel ADAM R2
RC4
21:26.32
+20.27
+4.75
85.6
+0.66
4.
ORAL Jakub
Opel ADAM R2
RC4
21:37.18
+31.13
+10.86
84.9
+1.02
5.
JACKO Kristian
Renault Twingo R2 Evo
RC4
21:38.08
+32.03
+0.90
84.9
+1.05
6.
HOPP Tomas
Opel ADAM R2
RC4
21:59.29
+53.24
+21.21
83.5
+1.74
7.
MARCIK Dominik
Ford Fiesta R2
RC4
22:11.21
+1:05.16
+11.92
82.8
+2.13
8.
KUCA Milan
Ford Fiesta R2
RC4
22:16.78
+1:10.73
+5.57
82.4
+2.31
9.
PETRISKA Lukas
Opel ADAM R2
RC4
22:35.91
+1:29.86
+19.13
81.2
+2.94
10.
HANAK Tomas
Skoda Fabia R2
RC4
22:36.00
+1:29.95
+0.09
81.2
+2.94
11.
JEZEK Stanislav
Opel ADAM R2
RC4
22:54.16
+1:48.11
+18.16
80.2
+3.53
12.
+1
MENYHERT Kevin
Renault Twingo R2 Evo
RC4
23:19.62
+2:13.57
+25.46
78.7
+4.37
13.
-1
SUHAJDA Roman
Opel ADAM R2
RC4
23:22.39
+2:16.34
+2.77
78.6
+4.46
14.
+1
SOJAK Ondrej
Citroen C2 R2 Max
RC4
23:52.46
+2:46.41
+30.07
76.9
+5.44
15.
+1
POLAK Pavel
Skoda Fabia R2
RC4
24:14.07
+3:08.02
+21.61
75.8
+6.14
16.
+2
SK0UPIL Vladimir
Opel ADAM R2
RC4
24:27.82
+3:21.77
+13.75
75.1
+6.59
17.
JURSIK Jakub
Opel ADAM R2
RC4
25:11.79
+4:05.74
+43.97
72.9
+8.03
18.
+1
POKORNY Ondrej
Opel ADAM R2
RC4
25:38.57
00:33.00
+4:32.52
+26.78
71.6
+8.91
19.
-5
BERAN Petr
Peugeot 208 R2
RC4
25:44.91
+4:38.86
+6.34
71.3
+9.11
20.
FRUHBAUER Patrik
Skoda Fabia R2
RC4
36:03.96
15:00.00
+14:57.92
+10:19.05
50.9
+29.34
21.
SUKOP Svatek
Opel ADAM R2
RC4
36:05.30
15:00.00
+14:59.25
+1.33
50.9
+29.39
22.
SERBAUM Lukas
Skoda Fabia R2
RC4
36:10.64
15:00.00
+15:04.59
+5.34
50.8
+29.56
23.
ZAVESKY Michal
Opel ADAM R2
RC4
36:12.32
15:00.00
+15:06.27
+1.68
50.7
+29.62
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
POKORNY Ondrej
10
Havárie na RZ 10
BIDA Zdenek
11
Havárie na RZ 11
VAREKA Patrik
11
Havárie na RZ 11
NIGRIN Ondrej
11
Havárie na RZ 11
KORIENEK Lukas
11
Havárie na RZ 11
KELLNER Tomas
11
Havárie na RZ 11
STOLFA Ondrej
12
Havárie na RZ 12
GABRHELIK Ondra
12
Havárie na RZ 12
HOFBAUER Jakub
12
Havárie na RZ 12
JURSIK Jakub
12
Havárie na RZ 12
ZURMAN David
12
Havárie na RZ 12
CIBULKA Michal
12
Havárie na RZ 12
BUJACEK Jakub
12
Havárie na RZ 12
CVANCARA Petr
12
Havárie na RZ 12
UHER Tomas
12
Nenastoupil na RZ 12
VESELY Jan
12
Havárie na RZ 12
LABUDEK Michal
12
Havárie na RZ 12
MENYHERT Kevin
13
Havárie na RZ 13
SUKOP Svatek
13
Havárie na RZ 13
KUZELA Petr
13
Nenastoupil na RZ 13
SUHAJDA Roman
13
Havárie na RZ 13
NOVAK Jenda
13
Havárie na RZ 13
PERSEIN Danny
13
Havárie na RZ 13
KVASNICAK Miroslav
14
Havárie na RZ 14
ORAL Jakub
14
Havárie na RZ 14
KUBIN Dominik
14
Havárie na RZ 14
ZAVESKY Michal
15
Havárie na RZ 15
BASKO Karel
15
Havárie na RZ 15
HANAK Tomas
15
Havárie na RZ 15
MARES Michal
15
Havárie na RZ 15
FRUHBAUER Patrik
15
Havárie na RZ 15
SK0UPIL Vladimir
16
Nenastoupil na RZ 16
PALEC Jan
17
Havárie na RZ 17
SPERGL Martin
17
Havárie na RZ 17
DURDAK Jaroslav
17
Havárie na RZ 17
HOPP Tomas
18
Havárie na RZ 18
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.