Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
25. Pneumant Rallye 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 2. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at:
East Legends Cup
:::::::: Open Cup for all
20.3.2017 0:01 - 27.3.2017 0:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
RZ/SS 2 - Parstein - Boelkendorf
Výpis pro třídu (skupinu):
H/B
povrch nový a vlhký, dobré podmínky, dopoledne, mírná mlha, zataženo
7.2 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 2
Další
Po RZ 2
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
04:22.81
98.6
 
2.
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
04:29.93
+7.12
+7.12
96.0
+0.99
3.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
04:36.13
+13.32
+6.20
93.9
+1.85
4.
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
04:41.54
+18.73
+5.42
92.1
+2.60
5.
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B
04:59.97
+37.15
+18.43
86.4
+5.16
6.
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+4:22.83
46.1
+41.67
=
MENYHERT Kevin
Lada VFTS GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
=
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
=
JEDLICKA Patrik
Skoda 130 LR GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
=
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
=
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
=
SOJAK Ondrej
Skoda 130 LR GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
=
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
=
C
MAJKA Rafal
Skoda 130 LR GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
=
HERMAN_Jakub
Skoda 130 LR GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
=
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B
09:22.81
05:00.00
+5:00.00
+0.00
46.1
+41.67
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
09:12.02
84.1
 
2.
+2
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
09:35.10
+23.08
+23.08
80.8
+1.79
3.
-1
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
09:37.14
+25.13
+2.04
80.5
+1.95
4.
+3
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
09:54.62
+42.60
+17.48
78.1
+3.30
5.
+4
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B
10:39.61
+1:27.60
+44.99
72.6
+6.79
6.
-3
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
14:26.47
05:00.00
+5:14.45
+3:46.85
53.6
+24.38
7.
-2
MAJKA Rafal
Skoda 130 LR GrpB
H/B
14:29.47
05:00.00
+5:17.45
+3.01
53.4
+24.61
8.
-2
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
14:35.65
05:00.00
+5:23.63
+6.17
53.0
+25.09
9.
-1
HERMAN_Jakub
Skoda 130 LR GrpB
H/B
14:53.99
05:00.00
+5:41.98
+18.35
51.9
+26.51
10.
SOJAK Ondrej
Skoda 130 LR GrpB
H/B
19:12.02
10:00.00
+10:00.00
+4:18.02
40.3
+46.51
=
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B
19:12.02
10:00.00
+10:00.00
+0.00
40.3
+46.51
=
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
19:12.02
10:00.00
+10:00.00
+0.00
40.3
+46.51
=
JEDLICKA Patrik
Skoda 130 LR GrpB
H/B
19:12.02
10:00.00
+10:00.00
+0.00
40.3
+46.51
=
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
19:12.02
10:00.00
+10:00.00
+0.00
40.3
+46.51
=
MENYHERT Kevin
Lada VFTS GrpB
H/B
19:12.02
10:00.00
+10:00.00
+0.00
40.3
+46.51
=
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B
19:12.02
10:00.00
+10:00.00
+0.00
40.3
+46.51
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
01:41.48
03:21.45
04:22.81
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
+00:02.91
+00:05.75
+00:07.11
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
+00:05.04
+00:11.04
+00:13.31
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
+00:05.85
+00:14.85
+00:18.73
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
+00:15.34
+00:30.00
+00:37.15
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
+00:10.51
--:--:--
+05:00.00
MENYHERT Kevin
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
JEDLICKA Patrik
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Přechodný asfalt
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
SOJAK Ondrej
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Přechodný asfalt
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
Přechodný asfalt
+00:05.57
+00:13.21
+05:00.00
HERMAN_Jakub
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Přechodný asfalt
+00:09.69
+00:18.37
+05:00.00
MAJKA Rafal
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Přechodný asfalt
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
C
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Přechodný asfalt
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.