Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
25. Pneumant Rallye 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 2. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at:
East Legends Cup
:::::::: Open Cup for all
20.3.2017 0:01 - 27.3.2017 0:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
RZ/SS 4 - Waldwege
Výpis pro třídu (skupinu):
H/B
povrch rozbitý a mokrý, dobré podmínky, dopoledne, mírná mlha, zataženo
8.7 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 4
Další
Po RZ 4
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
05:45.37
90.7
 
2.
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
05:49.19
+3.82
+3.82
89.7
+0.44
3.
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B
05:51.82
+6.45
+2.63
89.0
+0.74
4.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
05:56.71
+11.34
+4.88
87.8
+1.30
5.
MAJKA Rafal
Skoda 130 LR GrpB
H/B
06:03.47
+18.09
+6.76
86.2
+2.08
6.
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
06:06.24
+20.86
+2.77
85.5
+2.40
7.
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
06:10.60
+25.23
+4.37
84.5
+2.90
8.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
06:16.85
+31.48
+6.25
83.1
+3.62
9.
HERMAN_Jakub
Skoda 130 LR GrpB
H/B
06:40.46
+55.09
+23.62
78.2
+6.33
10.
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B
07:48.76
+2:03.38
+1:08.29
66.8
+14.18
11.
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B
10:45.37
05:00.00
+5:00.00
+2:56.62
48.5
+34.48
=
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
10:45.37
05:00.00
+5:00.00
+0.00
48.5
+34.48
=
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
10:45.37
05:00.00
+5:00.00
+0.00
48.5
+34.48
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
19:29.40
82.2
 
2.
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
20:11.00
+41.60
+41.60
79.4
+1.56
3.
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
20:40.78
+1:11.38
+29.78
77.5
+2.67
4.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
21:14.15
+1:44.75
+33.36
75.4
+3.92
5.
+2
MAJKA Rafal
Skoda 130 LR GrpB
H/B
30:04.95
10:00.00
+10:35.54
+8:50.79
53.3
+23.80
6.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
30:15.33
10:00.00
+10:45.92
+10.38
52.9
+24.19
7.
-2
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B
30:57.00
10:00.00
+11:27.60
+41.67
51.8
+25.75
8.
+1
HERMAN_Jakub
Skoda 130 LR GrpB
H/B
31:06.47
10:00.00
+11:37.07
+9.47
51.5
+26.11
9.
+1
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B
34:35.85
15:00.00
+15:06.45
+3:29.38
46.3
+33.95
10.
-2
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
34:53.03
15:00.00
+15:23.63
+17.18
45.9
+34.59
11.
-1
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
34:54.63
15:00.00
+15:25.23
+1.60
45.9
+34.65
12.
-2
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B
36:32.78
15:00.00
+17:03.38
+1:38.15
43.8
+38.33
13.
-3
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
39:29.40
20:00.00
+20:00.00
+2:56.62
40.6
+44.94
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
01:47.92
03:38.65
05:45.37
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:02.40
+00:03.60
+00:03.81
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:02.62
+00:05.07
+00:06.44
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:04.24
+00:06.54
+00:11.33
MAJKA Rafal
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:07.38
+00:12.94
+00:18.09
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:13.05
+00:16.16
+00:20.86
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:09.11
+00:15.87
+00:25.22
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:12.98
+00:23.28
+00:31.47
HERMAN_Jakub
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:16.55
+00:33.00
+00:55.08
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:21.40
+00:53.56
+02:03.38
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:52.74
+01:06.91
+05:00.00
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:05.29
+00:08.22
+05:00.00
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:05.74
+00:15.32
+05:00.00
JEDLICKA Patrik
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:09.83
--:--:--
--:--:--
MENYHERT Kevin
Lada VFTS GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:07.76
+00:22.72
--:--:--
SOJAK Ondrej
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Mokrá šotolina
+00:19.13
+02:20.29
--:--:--
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.