|
12. Rallye Valašská Zima
12. Rallye Valašská Zima
1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2019::::
1. Rally of east legends Championship 2019::::
free for all
28.1.2019 0:01 - 3.2.2019 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 5 - Držková - Kašava 1 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch běžný a suchý, dobré podmínky, odpoledne, mlhavo, polojasno 8.1 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 5 | DalšíPo RZ 5 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:23.97 | | 75.9   | 2. | | Penny_Menny Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:24.84 | +0.87 +0.87 | 75.8 +0.11 | 3. | | Woifeh Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:27.38 | +3.41 +2.54 | 75.3 +0.42 | 4. | | Marcel Zarda Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:32.04 | +8.07 +4.67 | 74.4 +1.00 | 5. | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:34.29 | +10.32 +2.25 | 74.0 +1.27 | 6. | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:36.90 | +12.93 +2.61 | 73.5 +1.60 | 7. | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:37.38 | +13.41 +0.47 | 73.4 +1.66 | 8. | | TOKOLY Vlado Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:39.41 | +15.44 +2.02 | 73.0 +1.91 | 9. | | STEINBACH Lutz Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:39.77 | +15.80 +0.36 | 72.9 +1.95 | 10. | | NEUMAN Antonin Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:43.47 | +19.50 +3.70 | 72.3 +2.41 | 11. | | DROZDA Karel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:48.01 | +24.04 +4.53 | 71.5 +2.97 | 12. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:58.06 | +34.09 +10.06 | 69.7 +4.21 | 13. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:58.16 | +34.19 +0.10 | 69.7 +4.22 | 14. | | YANOLIDIS Jannis Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 07:06.99 | +43.02 +8.83 | 68.3 +5.31 | 15. | | TOMECEK Josef Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 07:12.66 | +48.69 +5.67 | 67.4 +6.01 | 16. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 07:18.00 | +54.04 +5.35 | 66.6 +6.67 | 17. | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 07:32.56 | +1:08.59 +14.55 | 64.4 +8.47 | 18. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 11:23.97 05:00.00 | +5:00.00 +3:51.41 | 42.6 +37.04 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 24:58.24 | | 77.4   | 2. | | | Penny_Menny Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 25:20.47 | +22.23 +22.23 | 76.2 +0.69 | 3. | +2 | | Woifeh Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 25:45.34 | +47.10 +24.87 | 75.0 +1.46 | 4. | +2 | | Marcel Zarda Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 25:56.17 | +57.93 +10.83 | 74.5 +1.80 | 5. | +2 | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 26:04.38 | +1:06.14 +8.21 | 74.1 +2.05 | 6. | +2 | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 26:16.95 | +1:18.70 +12.57 | 73.5 +2.44 | 7. | +2 | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 26:19.58 | +1:21.34 +2.63 | 73.4 +2.53 | 8. | +2 | | STEINBACH Lutz Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 26:27.74 | +1:29.50 +8.16 | 73.0 +2.78 | 9. | +2 | | TOKOLY Vlado Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 26:51.97 | +1:53.73 +24.23 | 71.9 +3.53 | 10. | +2 | | NEUMAN Antonin Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 27:05.71 | +2:07.47 +13.74 | 71.3 +3.96 | 11. | +2 | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 27:30.13 | +2:31.88 +24.42 | 70.2 +4.72 | 12. | +3 | | DROZDA Karel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 28:04.79 | +3:06.55 +34.65 | 68.8 +5.79 | 13. | +1 | | YANOLIDIS Jannis Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 28:20.46 | +3:22.22 +15.67 | 68.2 +6.28 | 14. | +2 | | TOMECEK Josef Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 28:59.31 | +4:01.07 +38.85 | 66.6 +7.49 | 15. | +2 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 29:42.69 | +4:44.45 +43.38 | 65.0 +8.83 | 16. | -12 | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 30:40.32 05:00.00 | +5:42.08 +57.63 | 63.0 +10.62 | 17. | +2 | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 31:52.85 05:00.00 | +6:54.61 +1:12.53 | 60.6 +12.88 | 18. | | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 32:24.82 | +7:26.58 +31.97 | 59.6 +13.87 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
| 27.01.2024: Nová trať:
|
|
|
|