|
DRL - Rallye Wismut 1981
Rallye Wismut 1981 :::: 7.Lauf zur Deutschen Rallye Legenden Meisterschaft und zur Ostlegendenmeisterschaft 2021 :::: 7. Round to the German Rally Legends Championship and the East Legends Championship 2021 :::: free for all
27.9.2021 0:01 - 3.10.2021 23:59 |
12345678910 |
RZ/SS 1 - Karl Marx Stadt - Stadtkurs Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 5.7 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| Na RZ 1 | DalšíPo RZ 1 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | YANOLIDIS Jannis Audi 200 quattro GrpA | H/A | 04:34.59 | | 74.7   | 2. | | BRUHY Frank Audi 200 quattro GrpA | H/A | 04:34.76 | +0.17 +0.17 | 74.7 +0.03 | 3. | | JANEK David Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:48.31 | +13.72 +13.55 | 71.2 +2.41 | 4. | | Miguel Lopez Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 04:48.99 | +14.40 +0.69 | 71.0 +2.53 | 5. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:51.39 | +16.80 +2.40 | 70.4 +2.95 | 6. | | BUCZEK Lukas Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:58.46 | +23.88 +7.07 | 68.8 +4.19 | 7. | | BARBADOS Antonio Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:59.34 | +24.75 +0.87 | 68.6 +4.34 | 8. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:00.03 | +25.44 +0.69 | 68.4 +4.46 | 9. | | ROMANENKO Aleksandr Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:00.99 | +26.40 +0.96 | 68.2 +4.63 | 10. | | Hirozuka Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:06.10 | +31.51 +5.11 | 67.0 +5.53 | 11. | | HULEWICZ Darek VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 05:08.24 | +33.65 +2.15 | 66.6 +5.90 | 12. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:08.80 | +34.21 +0.55 | 66.5 +6.00 | 13. | | SCHORN Juergen Audi 200 quattro GrpA | H/A | 05:28.99 | +54.40 +20.19 | 62.4 +9.54 | 14. | | TILLER Michal Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:36.71 | +1:02.12 +7.72 | 60.9 +10.90 | 15. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:37.57 | +1:02.98 +0.87 | 60.8 +11.05 |
|
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | YANOLIDIS Jannis Audi 200 quattro GrpA | H/A | 04:34.59 | | 74.7   | 2. | | BRUHY Frank Audi 200 quattro GrpA | H/A | 04:34.76 | +0.17 +0.17 | 74.7 +0.03 | 3. | | JANEK David Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:48.31 | +13.72 +13.55 | 71.2 +2.41 | 4. | | Miguel Lopez Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 04:48.99 | +14.40 +0.69 | 71.0 +2.53 | 5. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:51.39 | +16.80 +2.40 | 70.4 +2.95 | 6. | | BUCZEK Lukas Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:58.46 | +23.88 +7.07 | 68.8 +4.19 | 7. | | BARBADOS Antonio Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:59.34 | +24.75 +0.87 | 68.6 +4.34 | 8. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:00.03 | +25.44 +0.69 | 68.4 +4.46 | 9. | | ROMANENKO Aleksandr Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:00.99 | +26.40 +0.96 | 68.2 +4.63 | 10. | | Hirozuka Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:06.10 | +31.51 +5.11 | 67.0 +5.53 | 11. | | HULEWICZ Darek VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 05:08.24 | +33.65 +2.15 | 66.6 +5.90 | 12. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:08.80 | +34.21 +0.55 | 66.5 +6.00 | 13. | | SCHORN Juergen Audi 200 quattro GrpA | H/A | 05:28.99 | +54.40 +20.19 | 62.4 +9.54 | 14. | | TILLER Michal Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:36.71 | +1:02.12 +7.72 | 60.9 +10.90 | 15. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:37.57 | +1:02.98 +0.87 | 60.8 +11.05 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|