|
DRL - Sachs-Winter-Rallye 1981
Sachs-Winter Rallye 1981 ::::
1. Lauf zur DRL / Ostlegenden Meisterschaft 2021. ::::
1st Rally of DRL / Eastlegend Championship 2021.
1.3.2021 0:01 - 7.3.2021 23:59 |
12345678 |
RZ/SS 3 - Zorge Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, mlhavo, polojasno 11.5 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 3 | DalšíPo RZ 3 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | hebbi Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | 06:35.78 | | 104.6   | 2. | | CANALETA David Audi 200 quattro GrpA | H/A | 06:42.96 | +7.18 +7.18 | 102.7 +0.62 | 3. | | BUCZEK Lukas VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 06:54.37 | +18.57 +11.41 | 99.9 +1.62 | 4. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 07:08.53 | +32.75 +14.17 | 96.6 +2.85 | 5. | | ROMANENKO Aleksandr Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 07:10.20 | +34.40 +1.66 | 96.2 +2.99 | 6. | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 07:19.48 | +43.70 +9.27 | 94.2 +3.80 | 7. | | LEMOS Fernando Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 07:22.82 | +47.03 +3.34 | 93.5 +4.09 | 8. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 07:24.43 | +48.65 +1.62 | 93.2 +4.23 | 9. | | hill tw Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 07:44.18 | +1:08.40 +19.75 | 89.2 +5.95 | 10. | | GARCIA Diego Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 07:47.59 | +1:11.81 +3.40 | 88.5 +6.24 | 11. | | PMS Rally Team Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 07:51.30 | +1:15.52 +3.71 | 87.8 +6.57 | 12. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 07:56.95 | +1:21.17 +5.66 | 86.8 +7.06 | 13. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 07:59.52 | +1:23.74 +2.57 | 86.3 +7.28 | 14. | | BRUHY Frank Audi 200 quattro GrpA | H/A | 08:06.16 | +1:30.37 +6.63 | 85.2 +7.86 | 15. | | BIRO Zoltan Renault 5 GT Turbo GrpA | H/A | 08:08.51 | +1:32.73 +2.35 | 84.7 +8.06 | 16. | | DARNEDDE Viktor Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 08:09.40 | +1:33.62 +0.89 | 84.6 +8.14 | 17. | | HUMMEL Stefan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 08:36.35 | +2:00.57 +26.95 | 80.2 +10.48 | 18. | | GMEINHART Sascha Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 11:35.78 05:00.00 | +5:00.00 +2:59.43 | 59.5 +26.09 | = | | YANOLIDIS Jannis Audi 200 quattro GrpA | H/A | 11:35.78 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 59.5 +26.09 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | CANALETA David Audi 200 quattro GrpA | H/A | 21:15.95 | | 89.7   | 2. | +7 | | hebbi Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | 22:24.09 | +1:08.14 +1:08.14 | 85.2 +2.14 | 3. | +4 | | BUCZEK Lukas VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 22:24.35 | +1:08.40 +0.26 | 85.2 +2.15 | 4. | +2 | | ROMANENKO Aleksandr Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 22:37.31 | +1:21.36 +12.96 | 84.3 +2.56 | 5. | +3 | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 22:38.78 | +1:22.83 +1.47 | 84.3 +2.60 | 6. | -2 | | BRUHY Frank Audi 200 quattro GrpA | H/A | 23:01.93 00:15.00 | +1:45.98 +23.15 | 82.8 +3.33 | 7. | +3 | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 23:49.63 | +2:33.68 +47.70 | 80.1 +4.83 | 8. | +3 | | GARCIA Diego Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 24:14.82 | +2:58.87 +25.19 | 78.7 +5.62 | 9. | +3 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 25:07.02 | +3:51.07 +52.20 | 76.0 +7.27 | 10. | +4 | | PMS Rally Team Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 25:14.79 | +3:58.84 +7.77 | 75.6 +7.51 | 11. | +2 | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 25:22.23 | +4:06.28 +7.44 | 75.2 +7.74 | 12. | +3 | | hill tw Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 25:23.68 | +4:07.73 +1.45 | 75.1 +7.79 | 13. | +3 | | DARNEDDE Viktor Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 25:58.71 | +4:42.76 +35.03 | 73.4 +8.89 | 14. | -11 | | YANOLIDIS Jannis Audi 200 quattro GrpA | H/A | 26:29.71 05:00.00 | +5:13.76 +31.00 | 72.0 +9.87 | 15. | +2 | | HUMMEL Stefan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 26:35.01 | +5:19.06 +5.30 | 71.8 +10.03 | 16. | -11 | | GMEINHART Sascha Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 26:48.34 05:00.00 | +5:32.39 +13.33 | 71.2 +10.45 | 17. | +2 | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 27:48.57 05:00.00 | +6:32.62 +1:00.23 | 68.6 +12.35 | 18. | +2 | | LEMOS Fernando Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 31:40.22 10:00.00 | +10:24.27 +3:51.65 | 60.2 +19.63 | 19. | +1 | | BIRO Zoltan Renault 5 GT Turbo GrpA | H/A | 32:25.92 10:00.00 | +11:09.97 +45.70 | 58.8 +21.07 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|