|
Catch Gryazin #2 - Poland
Try to catch a real rally driver! Championship is OPEN and FREE for everyone!
8.3.2021 0:00 - 14.3.2021 23:59
Catch Gryazin (Try to catch a real rally driver! Championship is OPEN and FREE for everyone!) |
123456789101112 |
RZ/SS 4 - Chirdonhead II Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch rozbitý a vlhký, dobré podmínky, dopoledne, před deštěm, oblačno 6.9 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 4 | DalšíPo RZ 4 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | TRZCINSKI Damian Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 03:34.71 | | 115.7   | = | | SIMSON Gabriel Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 03:34.71 | +0.00 +0.00 | 115.7 +0.00 | 3. | | Tomppelix Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 03:37.65 | +2.94 +2.94 | 114.1 +0.43 | 4. | | WEZOWSKI Marek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 03:38.17 | +3.46 +0.52 | 113.9 +0.50 | 5. | | Karol MYRCHA Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 03:40.53 | +5.82 +2.36 | 112.6 +0.84 | 6. | | Nikulshin Sergei Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 03:50.30 | +15.59 +9.77 | 107.9 +2.26 | 7. | | LANIK Dusan Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 03:50.92 | +16.20 +0.61 | 107.6 +2.35 | 8. | | CANALETA David Audi 200 quattro GrpA | H/A | 03:53.32 | +18.61 +2.40 | 106.5 +2.70 | 9. | | OGRODZKI Marek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 03:54.97 | +20.25 +1.65 | 105.7 +2.94 | 10. | | VACULIK Tom Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 04:00.24 | +25.53 +5.28 | 103.4 +3.70 | 11. | | SANTIAGO, Francisco Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 04:13.79 | +39.08 +13.54 | 97.9 +5.66 | 12. | | CLAVERO Oscar Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 04:21.50 | +46.78 +7.71 | 95.0 +6.78 | 13. | | Zuev Mikhail Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 04:37.81 | +1:03.10 +16.30 | 89.4 +9.14 | 14. | | MACHACEK Jiri Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 08:34.71 05:00.00 | +5:00.00 +3:56.90 | 48.3 +43.48 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | TRZCINSKI Damian Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 12:43.98 | | 101.8   | 2. | | | SIMSON Gabriel Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 12:44.18 | +0.19 +0.19 | 101.8 +0.01 | 3. | | | WEZOWSKI Marek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 12:59.12 | +15.14 +14.95 | 99.8 +0.70 | 4. | | | Tomppelix Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 13:35.13 | +51.15 +36.01 | 95.4 +2.37 | 5. | | | CANALETA David Audi 200 quattro GrpA | H/A | 14:02.25 | +1:18.27 +27.12 | 92.3 +3.62 | 6. | | | LANIK Dusan Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 14:13.03 | +1:29.04 +10.78 | 91.2 +4.12 | 7. | | | SANTIAGO, Francisco Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 14:59.28 | +2:15.30 +46.26 | 86.5 +6.26 | 8. | +1 | | CLAVERO Oscar Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 17:38.45 | +4:54.45 +2:39.16 | 73.5 +13.63 | 9. | +1 | | Nikulshin Sergei Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 23:14.14 10:00.00 | +10:30.15 +5:35.69 | 55.8 +29.17 | 10. | +1 | | Zuev Mikhail Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 24:36.49 10:00.00 | +11:52.50 +1:22.35 | 52.7 +32.99 | 11. | +1 | | Karol MYRCHA Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 27:44.43 15:00.00 | +15:00.44 +3:07.94 | 46.7 +41.69 | 12. | | | OGRODZKI Marek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 27:58.87 15:00.00 | +15:14.88 +14.44 | 46.3 +42.36 | 13. | -1 | | VACULIK Tom Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 28:04.14 15:00.00 | +15:20.15 +5.27 | 46.2 +42.60 | 14. | -2 | | MACHACEK Jiri Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 32:38.61 20:00.00 | +19:54.61 +4:34.47 | 39.7 +55.31 |
|
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|