|
Czech rally for everybody no.1
Hradek - Liptakov - Stryckovy
All cars available.
Superally after every track.
Rules and results on the web:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Lt1aEkqTnESrMOixt8tEsKMnb34veyLy0JyzYoKCeoM/edit?usp=sharing
HAVE FUN!!!
8.3.2021 9:55 - 14.3.2021 23:59 |
1234567 |
RZ/SS 6 - Stryckovy okruh Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 9.2 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 6 | DalšíPo RZ 6 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | DZIOK Bartek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 04:49.59 | | 114.4   | 2. | | VACULIK Tom Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 04:52.62 | +3.03 +3.03 | 113.2 +0.33 | 3. | | ROKITA Miroslaw Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA | H/A | 04:58.83 | +9.24 +6.22 | 110.8 +1.00 | 4. | | Alessio Lodigiani Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 05:04.60 | +15.00 +5.76 | 108.7 +1.63 | 5. | | PLADANO Roberto Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:15.70 | +26.11 +11.11 | 104.9 +2.84 | 6. | | SkodaFeliciaKitCar Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:21.01 | +31.41 +5.30 | 103.2 +3.41 | 7. | | ALVAREZ Daniel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:21.97 | +32.36 +0.96 | 102.9 +3.52 | 8. | | KUTEJ Radek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:40.37 | +50.77 +18.39 | 97.3 +5.52 | 9. | | CIN Ramon Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:47.56 | +57.97 +7.19 | 95.3 +6.30 | 10. | | JIMÉNEZ Ramón Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 05:52.53 | +1:02.94 +4.97 | 93.9 +6.84 | 11. | | Marušák Ondřej Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:59.85 | +1:10.26 +7.32 | 92.0 +7.64 | 12. | | Cap Petr Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 06:26.20 | +1:36.61 +26.36 | 85.8 +10.50 | 13. | | SOWA Marek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:44.90 | +1:55.30 +18.69 | 81.8 +12.53 | 14. | | RICICA Jan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 07:39.38 | +2:49.79 +54.49 | 72.1 +18.46 | 15. | | PEREZ Cristian Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 07:53.72 01:40.00 | +3:04.13 +14.34 | 69.9 +20.01 | 16. | | OGRODZKI Marek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 09:49.59 05:00.00 | +5:00.00 +1:55.87 | 56.2 +32.61 | = | | FILGUEIRA Adri Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:49.59 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 56.2 +32.61 | = | | BARTUNEK Honza Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 09:49.59 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 56.2 +32.61 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | DZIOK Bartek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 26:37.86 | | 97.8   | 2. | | | ROKITA Miroslaw Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA | H/A | 28:01.37 | +1:23.51 +1:23.51 | 92.9 +1.92 | 3. | | | CIN Ramon Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 30:38.72 | +4:00.86 +2:37.35 | 85.0 +5.55 | 4. | | | KUTEJ Radek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 31:51.43 | +5:13.57 +1:12.70 | 81.7 +7.23 | 5. | | | Marušák Ondřej Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 33:07.35 | +6:29.49 +1:15.92 | 78.6 +8.97 | 6. | | | Alessio Lodigiani Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 33:37.68 05:00.00 | +6:59.82 +30.33 | 77.4 +9.67 | 7. | +2 | | SkodaFeliciaKitCar Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 34:44.17 05:00.00 | +8:06.31 +1:06.48 | 75.0 +11.21 | 8. | +2 | | ALVAREZ Daniel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 35:00.96 05:33.00 | +8:23.10 +16.79 | 74.4 +11.59 | 9. | +3 | | JIMÉNEZ Ramón Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 36:01.23 05:00.00 | +9:23.37 +1:00.27 | 72.3 +12.98 | 10. | +5 | | VACULIK Tom Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 37:37.46 10:00.00 | +10:59.60 +1:36.23 | 69.2 +15.20 | 11. | +3 | | SOWA Marek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 38:02.10 | +11:24.24 +24.64 | 68.5 +15.77 | 12. | +1 | | PEREZ Cristian Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 38:22.19 06:50.00 | +11:44.33 +20.09 | 67.9 +16.23 | 13. | -6 | | OGRODZKI Marek Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 39:06.38 10:45.00 | +12:28.52 +44.19 | 66.6 +17.25 | 14. | -6 | | FILGUEIRA Adri Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 39:12.07 10:00.00 | +12:34.21 +5.69 | 66.4 +17.38 | 15. | +1 | | PLADANO Roberto Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 39:15.31 10:00.00 | +12:37.45 +3.24 | 66.3 +17.45 | 16. | -5 | | BARTUNEK Honza Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 39:46.23 05:10.00 | +13:08.37 +30.92 | 65.5 +18.17 | 17. | | | Cap Petr Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 44:48.66 15:00.00 | +18:10.80 +5:02.43 | 58.1 +25.13 | 18. | | | RICICA Jan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 47:10.23 10:10.00 | +20:32.36 +2:21.57 | 55.2 +28.40 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|