|
43. Rajd Polski 1986
43. Rajd Polski 1986
5. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 5. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
23.7.2018 0:01 - 29.7.2018 23:59 |
12345678910111213 |
RZ/SS 1 - Sobotka -> Sulistrowiczki Výpis pro třídu (skupinu): H/2 povrch nový a vlhký, dobré podmínky, večer, mlhavo, jasno 4.8 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| Na RZ 1 | DalšíPo RZ 1 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:04.15 | | 93.8   | 2. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:04.67 | +0.52 +0.52 | 93.6 +0.11 | 3. | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 03:06.35 | +2.20 +1.68 | 92.7 +0.46 | 4. | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:16.49 | +12.34 +10.14 | 87.9 +2.57 | 5. | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 03:16.50 | +12.35 +0.01 | 87.9 +2.57 | 6. | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 03:21.24 | +17.07 +4.73 | 85.9 +3.56 | 7. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:24.40 | +20.23 +3.16 | 84.5 +4.22 | 8. | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:32.72 | +28.57 +8.33 | 81.2 +5.95 | 9. | | KAJZAR Slawomir Fiat 126 Grp2 | H/2 | 03:36.05 | +31.90 +3.33 | 80.0 +6.65 | 10. | | OLFun Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 08:04.15 05:00.00 | +5:00.00 +4:28.10 | 35.7 +62.50 | = | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 08:04.15 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 35.7 +62.50 |
|
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:04.15 | | 93.8   | 2. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:04.67 | +0.52 +0.52 | 93.6 +0.11 | 3. | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 03:06.35 | +2.20 +1.68 | 92.7 +0.46 | 4. | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:16.49 | +12.34 +10.14 | 87.9 +2.57 | 5. | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 03:16.50 | +12.35 +0.01 | 87.9 +2.57 | 6. | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 03:21.24 | +17.07 +4.73 | 85.9 +3.56 | 7. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:24.40 | +20.23 +3.16 | 84.5 +4.22 | 8. | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:32.72 | +28.57 +8.33 | 81.2 +5.95 | 9. | | KAJZAR Slawomir Fiat 126 Grp2 | H/2 | 03:36.05 | +31.90 +3.33 | 80.0 +6.65 | 10. | | OLFun Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 08:04.15 05:00.00 | +5:00.00 +4:28.10 | 35.7 +62.50 | = | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 08:04.15 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 35.7 +62.50 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
| 27.01.2024: Nová trať:
|
|
|
|