Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Special events by Skuba e-LARČ #1 - Stasys Brundza
1st event of "Special events by Skuba e-LARČ" championship dedicated for Lithuanian rally personalities and events All info in www.facebook.com/eLARCLT
11.3.2019 0:00 - 16.3.2019 23:59
1
2
3
4
5
6
7
RZ/SS 2 - SS2
Výpis pro třídu (skupinu):
H/2
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
13.3 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 2
Další
Po RZ 2
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
BOGDANOWICZ Jurek
Lada 1600R Grp2
H/2
06:54.36
115.6
 
2.
C
Mantvydas Ralys
Lada 1600R Grp2
H/2
06:59.12
+4.76
+4.76
114.2
+0.36
3.
Irmantas Buivydas
Lada 1600R Grp2
H/2
07:13.79
+19.43
+14.67
110.4
+1.46
4.
MAJKA Rafal
Lada 1600R Grp2
H/2
07:24.19
+29.83
+10.40
107.8
+2.24
5.
ELIJUS Paplauskas
Lada 1600R Grp2
H/2
07:27.65
+33.29
+3.46
107.0
+2.50
6.
KULIKAUSKAS Robertas
Lada 1600R Grp2
H/2
07:57.40
+1:03.04
+29.76
100.3
+4.74
7.
Rinkevicius Rytis
Lada 1600R Grp2
H/2
07:59.09
+1:04.72
+1.68
99.9
+4.87
8.
NOVOSAD Rostislav
Lada 1600R Grp2
H/2
08:00.81
+1:06.45
+1.73
99.6
+5.00
9.
STREJT Michal
Lada 1600R Grp2
H/2
08:02.83
+1:08.47
+2.02
99.2
+5.15
10.
Larionov Sergey
Lada 1600R Grp2
H/2
08:15.67
+1:21.30
+12.83
96.6
+6.11
11.
Gediminas Rackevicius
Lada 1600R Grp2
H/2
08:37.04
+1:42.68
+21.37
92.6
+7.72
12.
DARIUS Mackevicius
Lada 1600R Grp2
H/2
09:09.75
+2:15.38
+32.71
87.1
+10.18
13.
KASPARAS Jurkevicius
Lada 1600R Grp2
H/2
09:17.41
+2:23.05
+7.66
85.9
+10.76
14.
ANDRIUSA Sostak
Lada 1600R Grp2
H/2
10:09.76
+3:15.40
+52.35
78.5
+14.69
15.
ZILINSKAS Aurimas
Lada 1600R Grp2
H/2
11:54.36
05:00.00
+5:00.00
+1:44.60
67.0
+22.56
=
CHETIN Evgeniy
Lada 1600R Grp2
H/2
11:54.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
67.0
+22.56
=
IVANOV Sergey
Lada 1600R Grp2
H/2
11:54.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
67.0
+22.56
=
RINKEVICIUS Dalius
Lada 1600R Grp2
H/2
11:54.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
67.0
+22.56
=
Giedrius Rackevičius
Lada 1600R Grp2
H/2
11:54.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
67.0
+22.56
=
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/2
11:54.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
67.0
+22.56
=
IGNATAVICIUS Edgaras
Lada 1600R Grp2
H/2
11:54.36
05:00.00
+5:00.00
+0.00
67.0
+22.56
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
BOGDANOWICZ Jurek
Lada 1600R Grp2
H/2
12:54.51
96.2
 
2.
+1
Mantvydas Ralys
Lada 1600R Grp2
H/2
13:09.39
+14.88
+14.88
94.4
+0.72
3.
+1
Irmantas Buivydas
Lada 1600R Grp2
H/2
13:30.70
+36.19
+21.31
91.9
+1.75
4.
+2
MAJKA Rafal
Lada 1600R Grp2
H/2
13:47.41
+52.90
+16.71
90.1
+2.56
5.
ELIJUS Paplauskas
Lada 1600R Grp2
H/2
13:50.13
+55.62
+2.72
89.8
+2.69
6.
+2
STREJT Michal
Lada 1600R Grp2
H/2
14:42.38
+1:47.87
+52.25
84.5
+5.21
7.
+2
KULIKAUSKAS Robertas
Lada 1600R Grp2
H/2
14:45.30
+1:50.79
+2.92
84.2
+5.35
8.
+3
Larionov Sergey
Lada 1600R Grp2
H/2
15:13.30
+2:18.79
+27.99
81.6
+6.70
9.
+5
NOVOSAD Rostislav
Lada 1600R Grp2
H/2
15:19.98
+2:25.47
+6.68
81.0
+7.03
10.
DARIUS Mackevicius
Lada 1600R Grp2
H/2
16:02.94
+3:08.43
+42.96
77.4
+9.10
11.
+5
Rinkevicius Rytis
Lada 1600R Grp2
H/2
16:17.78
+3:23.27
+14.84
76.2
+9.82
12.
+1
KASPARAS Jurkevicius
Lada 1600R Grp2
H/2
16:28.10
+3:33.58
+10.32
75.4
+10.32
13.
+4
Gediminas Rackevicius
Lada 1600R Grp2
H/2
17:39.90
+4:45.38
+1:11.80
70.3
+13.79
14.
+1
ANDRIUSA Sostak
Lada 1600R Grp2
H/2
17:56.67
+5:02.14
+16.77
69.2
+14.60
15.
-3
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/2
18:59.18
05:00.00
+6:04.66
+1:02.51
65.4
+17.62
16.
+2
Giedrius Rackevičius
Lada 1600R Grp2
H/2
22:54.52
10:00.00
+10:00.00
+3:55.34
54.2
+28.99
=
+2
RINKEVICIUS Dalius
Lada 1600R Grp2
H/2
22:54.52
10:00.00
+10:00.00
+0.00
54.2
+28.99
=
+2
IVANOV Sergey
Lada 1600R Grp2
H/2
22:54.52
10:00.00
+10:00.00
+0.00
54.2
+28.99
=
+2
CHETIN Evgeniy
Lada 1600R Grp2
H/2
22:54.52
10:00.00
+10:00.00
+0.00
54.2
+28.99
=
+2
ZILINSKAS Aurimas
Lada 1600R Grp2
H/2
22:54.52
10:00.00
+10:00.00
+0.00
54.2
+28.99
21.
+2
IGNATAVICIUS Edgaras
Lada 1600R Grp2
H/2
24:26.03
05:00.00
+11:31.51
+1:31.51
50.8
+33.41
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.