Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
580
2.
BURIÁNEK Tomáš
539
3.
BUJACEK Martin
538
4.
STEINER Pavel
519
5.
KORALEWSKI Mateusz
507
6.
POLOK Mateusz
400
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
---- SLORBR 7 ---- 11. Richard Burns Rally
11th round of SLORBR7 cup. More info @ www.slorbr.com
29.3.2012 12:00 - 4.4.2012 23:59
SLORBR (SLORBR)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
7
8
/
9
10
11
12
13
14
15
RZ/SS 1 - Diamond Creek II
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a vlhký, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
6.8 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
JALAK Mario
Subaru Impreza N12
N4
02:54.04
140.7
 
2.
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
02:54.63
+0.59
+0.59
140.2
+0.09
3.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
03:00.44
+6.39
+5.81
135.7
+0.94
4.
C
UTRATA Lukas
Subaru Impreza N14
N4
03:01.22
+7.18
+0.78
135.1
+1.06
5.
GANTAR Domen
Subaru Impreza N14
N4
03:01.49
+7.45
+0.27
134.9
+1.09
6.
HOMOLKA Miroslav
Subaru Impreza N14
N4
03:03.82
+9.77
+2.33
133.2
+1.44
7.
SEDEJ Vojko
Subaru Impreza N14
N4
03:04.02
+9.98
+0.20
133.0
+1.47
8.
C
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
03:05.18
+11.14
+1.15
132.2
+1.64
9.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
03:07.32
+13.28
+2.14
130.7
+1.95
10.
C
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
03:08.08
+14.04
+0.76
130.2
+2.06
11.
MARKOV Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
03:08.23
+14.19
+0.15
130.1
+2.09
12.
BACZYNSKI Michal
Subaru Impreza N14
N4
03:09.90
+15.86
+1.67
128.9
+2.33
13.
C
KUZMINOV Alexander
Subaru Impreza N12
N4
03:11.81
+17.77
+1.91
127.6
+2.61
14.
WEZOWSKI Marek
Subaru Impreza N14
N4
03:17.19
+23.15
+5.39
124.1
+3.40
15.
DRBAL Tomas
Subaru Impreza N14
N4
03:21.26
+27.22
+4.07
121.6
+4.00
16.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:23.08
+29.04
+1.82
120.5
+4.27
17.
SEDEJ San Novak
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:28.55
+34.50
+5.47
117.4
+5.07
18.
C
SOWA Slawomir
Subaru Impreza N14
N4
03:37.61
+43.57
+9.07
112.5
+6.41
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
JALAK Mario
Subaru Impreza N12
N4
02:54.04
140.7
 
2.
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
02:54.63
+0.59
+0.59
140.2
+0.09
3.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
03:00.44
+6.39
+5.81
135.7
+0.94
4.
UTRATA Lukas
Subaru Impreza N14
N4
03:01.22
+7.18
+0.78
135.1
+1.06
5.
GANTAR Domen
Subaru Impreza N14
N4
03:01.49
+7.45
+0.27
134.9
+1.09
6.
HOMOLKA Miroslav
Subaru Impreza N14
N4
03:03.82
+9.77
+2.33
133.2
+1.44
7.
SEDEJ Vojko
Subaru Impreza N14
N4
03:04.02
+9.98
+0.20
133.0
+1.47
8.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
03:05.18
+11.14
+1.15
132.2
+1.64
9.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
03:07.32
+13.28
+2.14
130.7
+1.95
10.
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
03:08.08
+14.04
+0.76
130.2
+2.06
11.
MARKOV Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
03:08.23
+14.19
+0.15
130.1
+2.09
12.
BACZYNSKI Michal
Subaru Impreza N14
N4
03:09.90
+15.86
+1.67
128.9
+2.33
13.
KUZMINOV Alexander
Subaru Impreza N12
N4
03:11.81
+17.77
+1.91
127.6
+2.61
14.
WEZOWSKI Marek
Subaru Impreza N14
N4
03:17.19
+23.15
+5.39
124.1
+3.40
15.
DRBAL Tomas
Subaru Impreza N14
N4
03:21.26
+27.22
+4.07
121.6
+4.00
16.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:23.08
+29.04
+1.82
120.5
+4.27
17.
SEDEJ San Novak
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:28.55
+34.50
+5.47
117.4
+5.07
18.
SOWA Slawomir
Subaru Impreza N14
N4
03:37.61
+43.57
+9.07
112.5
+6.41
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
BABAK Ondrej
10
Havárie na RZ 10
ZIVKO Rok
10
Havárie na RZ 10
VANA Kamil
10
Havárie na RZ 10
ZYZAK Damian
10
Nenastoupil na RZ 10
HARANT Lubos
10
Havárie na RZ 10
VIZULIS Uldis
11
Havárie na RZ 11
KULIKAUSKAS Robertas
13
Havárie na RZ 13
JEZEK Stana
14
Nenastoupil na RZ 14
DELCZYK Bartosz
14
Nenastoupil na RZ 14
SZYMONIAK Piotr
14
Nenastoupil na RZ 14
KARKACH Alex
14
Nenastoupil na RZ 14
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7247
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.