Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
---- SLORBR 7 ---- 12. SLORBR Rally
12th and last round of SLORBR 7 cup.
11.4.2012 10:00 - 17.4.2012 23:59
SLORBR (SLORBR)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
/
10
11
12
13
14
15
16
17
RZ/SS 1 - Rally School Stage
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
2.2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
UTRATA Lukas
Subaru Impreza N14
N4
01:16.39
103.7
 
2.
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N4
01:17.58
+1.19
+1.19
102.1
+0.54
3.
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
01:17.97
+1.58
+0.39
101.6
+0.72
4.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
01:18.06
+1.67
+0.09
101.5
+0.76
5.
PROCHAZKA Ales
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:18.31
+1.92
+0.25
101.1
+0.87
6.
GRODZKI Patryk
Subaru Impreza N14
N4
01:18.60
+2.21
+0.28
100.8
+1.01
7.
C
GANTAR Domen
Subaru Impreza N14
N4
01:18.71
+2.31
+0.11
100.6
+1.06
8.
BURCZYNSKI Radek
Subaru Impreza N14
N4
01:19.09
+2.70
+0.38
100.1
+1.23
9.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
01:19.24
+2.85
+0.15
99.9
+1.30
10.
KINEENS Toms
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:19.27
+2.88
+0.03
99.9
+1.31
11.
SEDEJ Vojko
Subaru Impreza N14
N4
01:19.34
+2.96
+0.07
99.8
+1.34
12.
Marcin Staniurski
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:19.67
+3.28
+0.33
99.4
+1.49
13.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
01:19.86
+3.47
+0.19
99.2
+1.58
14.
MYNARSKI Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:20.38
+4.00
+0.52
98.5
+1.82
15.
C
VONDRA Honza
Subaru Impreza N14
N4
01:20.48
+4.09
+0.10
98.4
+1.86
16.
BORTEL Grzegorz
Subaru Impreza N14
N4
01:20.62
+4.23
+0.13
98.2
+1.92
17.
C
PLESNIK Martin
Subaru Impreza N14
N4
01:20.74
+4.34
+0.13
98.1
+1.98
18.
BACZYNSKI Michal
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:20.84
+4.45
+0.10
98.0
+2.02
19.
C
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
01:21.81
+5.43
+0.97
96.8
+2.47
20.
PACNIK Ales
Subaru Impreza N14
N4
01:21.83
+5.44
+0.02
96.8
+2.47
21.
MARKOV Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
01:21.88
+5.49
+0.05
96.7
+2.50
22.
RISTIC Uros
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:22.73
+6.34
+0.85
95.7
+2.88
23.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
01:23.13
+6.74
+0.40
95.3
+3.06
24.
ZIVKOVIC Branislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:23.33
+6.94
+0.20
95.0
+3.16
25.
C
SOWA Slawomir
Subaru Impreza N14
N4
01:23.82
+7.43
+0.49
94.5
+3.38
26.
SEDEJ San Novak
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:32.71
+16.32
+8.89
85.4
+7.42
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
UTRATA Lukas
Subaru Impreza N14
N4
01:16.39
103.7
 
2.
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N4
01:17.58
+1.19
+1.19
102.1
+0.54
3.
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
01:17.97
+1.58
+0.39
101.6
+0.72
4.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
01:18.06
+1.67
+0.09
101.5
+0.76
5.
PROCHAZKA Ales
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:18.31
+1.92
+0.25
101.1
+0.87
6.
GRODZKI Patryk
Subaru Impreza N14
N4
01:18.60
+2.21
+0.28
100.8
+1.01
7.
GANTAR Domen
Subaru Impreza N14
N4
01:18.71
+2.31
+0.11
100.6
+1.06
8.
BURCZYNSKI Radek
Subaru Impreza N14
N4
01:19.09
+2.70
+0.38
100.1
+1.23
9.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
01:19.24
+2.85
+0.15
99.9
+1.30
10.
KINEENS Toms
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:19.27
+2.88
+0.03
99.9
+1.31
11.
SEDEJ Vojko
Subaru Impreza N14
N4
01:19.34
+2.96
+0.07
99.8
+1.34
12.
Marcin Staniurski
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:19.67
+3.28
+0.33
99.4
+1.49
13.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
01:19.86
+3.47
+0.19
99.2
+1.58
14.
MYNARSKI Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:20.38
+4.00
+0.52
98.5
+1.82
15.
VONDRA Honza
Subaru Impreza N14
N4
01:20.48
+4.09
+0.10
98.4
+1.86
16.
BORTEL Grzegorz
Subaru Impreza N14
N4
01:20.62
+4.23
+0.13
98.2
+1.92
17.
PLESNIK Martin
Subaru Impreza N14
N4
01:20.74
+4.34
+0.13
98.1
+1.98
18.
BACZYNSKI Michal
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:20.84
+4.45
+0.10
98.0
+2.02
19.
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
01:21.81
+5.43
+0.97
96.8
+2.47
20.
PACNIK Ales
Subaru Impreza N14
N4
01:21.83
+5.44
+0.02
96.8
+2.47
21.
MARKOV Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
01:21.88
+5.49
+0.05
96.7
+2.50
22.
RISTIC Uros
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:22.73
+6.34
+0.85
95.7
+2.88
23.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
01:23.13
+6.74
+0.40
95.3
+3.06
24.
ZIVKOVIC Branislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:23.33
+6.94
+0.20
95.0
+3.16
25.
SOWA Slawomir
Subaru Impreza N14
N4
01:23.82
+7.43
+0.49
94.5
+3.38
26.
SEDEJ San Novak
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:32.71
+16.32
+8.89
85.4
+7.42
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
UTRATA Lukas
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
00:23.02
00:52.86
01:16.39
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.27
+00:00.60
+00:01.18
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.58
+00:00.98
+00:01.58
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.41
+00:00.99
+00:01.67
PROCHAZKA Ales
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:00.38
+00:01.05
+00:01.91
GRODZKI Patryk
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.60
+00:01.23
+00:02.21
GANTAR Domen
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.69
+00:01.58
+00:02.32
C
BURCZYNSKI Radek
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.80
+00:01.37
+00:02.70
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.31
+00:01.51
+00:02.84
KINEENS Toms
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:01.05
+00:01.44
+00:02.88
SEDEJ Vojko
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.86
+00:01.54
+00:02.95
Marcin Staniurski
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:00.53
+00:01.26
+00:03.28
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.62
+00:01.63
+00:03.47
MYNARSKI Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:00.51
+00:01.86
+00:03.99
VONDRA Honza
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.95
+00:02.28
+00:04.09
C
BORTEL Grzegorz
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:01.07
+00:02.58
+00:04.22
PLESNIK Martin
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.89
+00:02.40
+00:04.35
C
BACZYNSKI Michal
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:00.77
+00:02.75
+00:04.45
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:02.06
+00:03.95
+00:05.42
C
PACNIK Ales
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:01.25
+00:02.56
+00:05.44
MARKOV Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:01.16
+00:03.81
+00:05.49
RISTIC Uros
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:01.66
+00:03.33
+00:06.34
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:01.34
+00:03.55
+00:06.74
ZIVKOVIC Branislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:01.13
+00:02.80
+00:06.94
SOWA Slawomir
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:02.02
+00:04.60
+00:07.43
C
SEDEJ San Novak
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:05.76
+00:10.08
+00:16.32
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.