Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
580
2.
BURIÁNEK Tomáš
539
3.
BUJACEK Martin
538
4.
STEINER Pavel
519
5.
KORALEWSKI Mateusz
507
6.
POLOK Mateusz
400
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
RBR-RU Championship 2012-2013 - 5 - Gornye vershiny [ROSGRAFIT]
Registration:
rbr-russia.ru
New forum:
New forum
17.1.2013 12:00 - 21.1.2013 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
RZ/SS 1 - Kalugskaya 1
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a mokrý, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo
6.6 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
ZOLOTAREV Oleg
Subaru Impreza N14
N4
04:13.08
93.9
 
2.
STEINBERG Kurt
Subaru Impreza N12
N4
04:16.06
+2.98
+2.98
92.8
+0.45
3.
C
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
04:19.73
+6.65
+3.67
91.5
+1.01
4.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:22.46
+9.39
+2.74
90.5
+1.42
5.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:22.69
+9.61
+0.23
90.4
+1.46
6.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:25.65
+12.58
+2.96
89.4
+1.91
7.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:25.84
+12.77
+0.19
89.4
+1.93
8.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:26.62
+13.54
+0.77
89.1
+2.05
9.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
04:27.02
+13.94
+0.40
89.0
+2.11
10.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
04:29.37
+16.29
+2.35
88.2
+2.47
11.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
04:30.28
+17.21
+0.91
87.9
+2.61
12.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
04:34.99
+21.91
+4.71
86.4
+3.32
13.
C
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:37.26
+24.18
+2.27
85.7
+3.66
14.
C
SOPIK Miroslav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:41.14
+28.06
+3.88
84.5
+4.25
15.
DOOM777
Subaru Impreza N14
N4
04:43.10
+30.03
+1.97
83.9
+4.55
16.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
04:47.82
+34.75
+4.72
82.5
+5.26
17.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:48.18
+35.11
+0.36
82.4
+5.32
18.
C
MÄESTU Indrek
Subaru Impreza N14
N4
04:49.65
+36.58
+1.47
82.0
+5.54
19.
PIDLUSKY Oleksandr
Subaru Impreza N14
N4
04:54.96
+41.89
+5.31
80.6
+6.35
20.
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
05:03.69
+50.61
+8.72
78.2
+7.67
21.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
05:05.12
+52.05
+1.44
77.9
+7.89
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
ZOLOTAREV Oleg
Subaru Impreza N14
N4
04:13.08
93.9
 
2.
STEINBERG Kurt
Subaru Impreza N12
N4
04:16.06
+2.98
+2.98
92.8
+0.45
3.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
04:19.73
+6.65
+3.67
91.5
+1.01
4.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:22.46
+9.39
+2.74
90.5
+1.42
5.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:22.69
+9.61
+0.23
90.4
+1.46
6.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:25.65
+12.58
+2.96
89.4
+1.91
7.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:25.84
+12.77
+0.19
89.4
+1.93
8.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:26.62
+13.54
+0.77
89.1
+2.05
9.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
04:27.02
+13.94
+0.40
89.0
+2.11
10.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
04:29.37
+16.29
+2.35
88.2
+2.47
11.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
04:30.28
+17.21
+0.91
87.9
+2.61
12.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
04:34.99
+21.91
+4.71
86.4
+3.32
13.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:37.26
+24.18
+2.27
85.7
+3.66
14.
SOPIK Miroslav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:41.14
+28.06
+3.88
84.5
+4.25
15.
DOOM777
Subaru Impreza N14
N4
04:43.10
+30.03
+1.97
83.9
+4.55
16.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
04:47.82
+34.75
+4.72
82.5
+5.26
17.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:48.18
+35.11
+0.36
82.4
+5.32
18.
MÄESTU Indrek
Subaru Impreza N14
N4
04:49.65
+36.58
+1.47
82.0
+5.54
19.
PIDLUSKY Oleksandr
Subaru Impreza N14
N4
04:54.96
+41.89
+5.31
80.6
+6.35
20.
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
05:03.69
+50.61
+8.72
78.2
+7.67
21.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
05:05.12
+52.05
+1.44
77.9
+7.89
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.