Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Ukraine Championship Rally Chumatskiy Shlyah 2014
Второй этап Чемпионата Украины по ралли в городе Херсоне. "Ралли Чумацкий Шлях 2014"
13.7.2014 11:30 - 19.7.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 1 - SS1 Tiaginka 1
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
10.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WRX STI
Subaru Impreza N14
N4
05:09.63
117.4
 
2.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
05:20.23
+10.60
+10.60
113.5
+1.05
3.
C
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N11
N4
05:28.38
+18.75
+8.16
110.7
+1.86
4.
RISTIC Uros
Subaru Impreza N14
N4
05:29.65
+20.02
+1.27
110.3
+1.98
5.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
05:30.68
+21.05
+1.03
110.0
+2.08
6.
PIGHYRNYAK Sasha
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
05:30.70
+21.07
+0.02
109.9
+2.09
7.
C
ARYCH Sasha
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
05:36.38
+26.75
+5.68
108.1
+2.65
8.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
05:40.65
+31.02
+4.26
106.7
+3.07
9.
UZDOWSKI Filip
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:40.83
+31.19
+0.17
106.7
+3.09
10.
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:41.18
+31.55
+0.35
106.6
+3.12
11.
SOROKIN Nikita
Subaru Impreza N10
N4
05:42.13
+32.50
+0.95
106.3
+3.22
12.
JANGAS Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
05:52.41
+42.78
+10.28
103.2
+4.24
13.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:53.52
+43.89
+1.11
102.8
+4.35
14.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
05:58.87
+49.24
+5.35
101.3
+4.87
15.
Oliver Ojaveer
Subaru Impreza N14
N4
05:59.49
+49.85
+0.62
101.1
+4.94
16.
tomasz kk
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:00.06
+50.42
+0.56
101.0
+4.99
17.
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
06:01.33
+51.69
+1.27
100.6
+5.12
18.
SHESTAVIN Dmitriy
Subaru Impreza N14
N4
06:07.45
+57.81
+6.12
99.0
+5.72
19.
HRONEC Stanislav
Subaru Impreza N12
N4
06:08.81
+59.18
+1.37
98.6
+5.86
20.
C
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
06:09.18
+59.54
+0.36
98.5
+5.90
21.
ZURMAN David
Subaru Impreza N14
N4
06:16.21
+1:06.58
+7.04
96.6
+6.59
22.
KOWALIK Artur [AERTE]
Subaru Impreza N12
N4
07:20.24
+2:10.60
+1:04.03
82.6
+12.93
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WRX STI
Subaru Impreza N14
N4
05:09.63
117.4
 
2.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
05:20.23
+10.60
+10.60
113.5
+1.05
3.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N11
N4
05:28.38
+18.75
+8.16
110.7
+1.86
4.
RISTIC Uros
Subaru Impreza N14
N4
05:29.65
+20.02
+1.27
110.3
+1.98
5.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
05:30.68
+21.05
+1.03
110.0
+2.08
6.
PIGHYRNYAK Sasha
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
05:30.70
+21.07
+0.02
109.9
+2.09
7.
ARYCH Sasha
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
05:36.38
+26.75
+5.68
108.1
+2.65
8.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
05:40.65
+31.02
+4.26
106.7
+3.07
9.
UZDOWSKI Filip
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:40.83
+31.19
+0.17
106.7
+3.09
10.
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:41.18
+31.55
+0.35
106.6
+3.12
11.
SOROKIN Nikita
Subaru Impreza N10
N4
05:42.13
+32.50
+0.95
106.3
+3.22
12.
JANGAS Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
05:52.41
+42.78
+10.28
103.2
+4.24
13.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:53.52
+43.89
+1.11
102.8
+4.35
14.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
05:58.87
+49.24
+5.35
101.3
+4.87
15.
Oliver Ojaveer
Subaru Impreza N14
N4
05:59.49
+49.85
+0.62
101.1
+4.94
16.
tomasz kk
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:00.06
+50.42
+0.56
101.0
+4.99
17.
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
06:01.33
+51.69
+1.27
100.6
+5.12
18.
SHESTAVIN Dmitriy
Subaru Impreza N14
N4
06:07.45
+57.81
+6.12
99.0
+5.72
19.
HRONEC Stanislav
Subaru Impreza N12
N4
06:08.81
+59.18
+1.37
98.6
+5.86
20.
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
06:09.18
+59.54
+0.36
98.5
+5.90
21.
ZURMAN David
Subaru Impreza N14
N4
06:16.21
+1:06.58
+7.04
96.6
+6.59
22.
KOWALIK Artur [AERTE]
Subaru Impreza N12
N4
07:20.24
+2:10.60
+1:04.03
82.6
+12.93
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.