Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
580
2.
BURIÁNEK Tomáš
539
3.
BUJACEK Martin
538
4.
STEINER Pavel
519
5.
KORALEWSKI Mateusz
507
6.
POLOK Mateusz
400
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
---- SLORBR 7 ---- 10. Rally Alpi Orientali
10th round of SLORBR7 cup. More info @ www.slorbr.com
15.3.2012 12:00 - 20.3.2012 23:59
SLORBR (SLORBR)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
7
8
/
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RZ/SS 1 - Frazier Wells II
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch běžný a vlhký, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
5 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
01:59.69
150.4
 
2.
JALAK Mario
Subaru Impreza N12
N4
02:00.75
+1.07
+1.07
149.1
+0.21
3.
GEZEVICIUS Deividas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:01.54
+1.86
+0.79
148.1
+0.37
4.
C
UTRATA Lukas
Subaru Impreza N14
N4
02:03.39
+3.70
+1.85
145.9
+0.74
5.
C
BRODZICKI Jakub
Subaru Impreza N12
N4
02:03.68
+4.00
+0.30
145.5
+0.80
6.
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14
N4
02:04.08
+4.40
+0.40
145.1
+0.88
7.
C
GANTAR Domen
Subaru Impreza N14
N4
02:04.79
+5.11
+0.71
144.2
+1.02
8.
Marcin Staniurski
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:04.95
+5.27
+0.16
144.0
+1.05
9.
KANGRO Antti
Subaru Impreza N14
N4
02:05.93
+6.25
+0.98
142.9
+1.25
10.
KRPELAN Michal
Subaru Impreza N12
N4
02:06.35
+6.67
+0.42
142.5
+1.33
11.
SEDEJ Vojko
Subaru Impreza N14
N4
02:06.96
+7.27
+0.61
141.8
+1.45
12.
PROCHAZKA Ales
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:07.20
+7.52
+0.25
141.5
+1.50
13.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
02:08.44
+8.76
+1.24
140.1
+1.75
14.
BURCZYNSKI Radek
Subaru Impreza N14
N4
02:08.52
+8.84
+0.08
140.0
+1.77
15.
C
BLOMNIEKS Arvis
Subaru Impreza N14
N4
02:08.85
+9.16
+0.33
139.7
+1.83
16.
MARKOV Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
02:10.58
+10.89
+1.73
137.8
+2.18
17.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:11.27
+11.59
+0.70
137.1
+2.32
18.
C
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
02:12.16
+12.48
+0.89
136.2
+2.50
19.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
02:13.56
+13.87
+1.40
134.8
+2.77
20.
HOMOLKA Miroslav
Subaru Impreza N14
N4
02:14.22
+14.53
+0.66
134.1
+2.91
21.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
02:20.08
+20.39
+5.86
128.5
+4.08
22.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
04:59.69
03:00.00
+3:00.00
+2:39.61
60.1
+36.00
=
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:59.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
60.1
+36.00
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
01:59.69
150.4
 
2.
JALAK Mario
Subaru Impreza N12
N4
02:00.75
+1.07
+1.07
149.1
+0.21
3.
GEZEVICIUS Deividas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:01.54
+1.86
+0.79
148.1
+0.37
4.
UTRATA Lukas
Subaru Impreza N14
N4
02:03.39
+3.70
+1.85
145.9
+0.74
5.
BRODZICKI Jakub
Subaru Impreza N12
N4
02:03.68
+4.00
+0.30
145.5
+0.80
6.
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14
N4
02:04.08
+4.40
+0.40
145.1
+0.88
7.
GANTAR Domen
Subaru Impreza N14
N4
02:04.79
+5.11
+0.71
144.2
+1.02
8.
Marcin Staniurski
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:04.95
+5.27
+0.16
144.0
+1.05
9.
KANGRO Antti
Subaru Impreza N14
N4
02:05.93
+6.25
+0.98
142.9
+1.25
10.
KRPELAN Michal
Subaru Impreza N12
N4
02:06.35
+6.67
+0.42
142.5
+1.33
11.
SEDEJ Vojko
Subaru Impreza N14
N4
02:06.96
+7.27
+0.61
141.8
+1.45
12.
PROCHAZKA Ales
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:07.20
+7.52
+0.25
141.5
+1.50
13.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
02:08.44
+8.76
+1.24
140.1
+1.75
14.
BURCZYNSKI Radek
Subaru Impreza N14
N4
02:08.52
+8.84
+0.08
140.0
+1.77
15.
BLOMNIEKS Arvis
Subaru Impreza N14
N4
02:08.85
+9.16
+0.33
139.7
+1.83
16.
MARKOV Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
02:10.58
+10.89
+1.73
137.8
+2.18
17.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:11.27
+11.59
+0.70
137.1
+2.32
18.
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
02:12.16
+12.48
+0.89
136.2
+2.50
19.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
02:13.56
+13.87
+1.40
134.8
+2.77
20.
HOMOLKA Miroslav
Subaru Impreza N14
N4
02:14.22
+14.53
+0.66
134.1
+2.91
21.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
02:20.08
+20.39
+5.86
128.5
+4.08
22.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
04:59.69
03:00.00
+3:00.00
+2:39.61
60.1
+36.00
=
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:59.69
03:00.00
+3:00.00
+0.00
60.1
+36.00
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7247
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.