Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
RBR-RU Championship 2011-2012 - 7 - Belye Nochi
rbr-russia.ru
16.2.2012 21:00 - 20.2.2012 18:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
RZ/SS 1 - Harvia
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
4.9 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
02:41.21
109.4
 
2.
C
NECHIPORUK Igor
Subaru Impreza N14
N4
02:41.78
+0.56
+0.56
109.0
+0.12
3.
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N4
02:45.07
+3.87
+3.29
106.9
+0.79
4.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
02:46.17
+4.97
+1.10
106.2
+1.01
5.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
02:47.21
+6.00
+1.04
105.5
+1.22
6.
TARSHIN Sergey
Subaru Impreza N14
N4
02:47.78
+6.57
+0.56
105.1
+1.34
7.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
02:48.36
+7.15
+0.57
104.8
+1.46
8.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
02:49.60
+8.40
+1.25
104.0
+1.71
9.
PILKA Donatas
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:51.30
+10.09
+1.69
103.0
+2.06
10.
PETRENKO Stas
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:52.12
+10.92
+0.83
102.5
+2.23
11.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
02:52.25
+11.04
+0.13
102.4
+2.25
12.
DOOM777
Subaru Impreza N14
N4
02:52.68
+11.47
+0.43
102.2
+2.34
13.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:53.08
+11.87
+0.40
101.9
+2.42
14.
POLOVININ Pafnutii
Subaru Impreza N14
N4
02:53.43
+12.22
+0.35
101.7
+2.49
15.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
02:55.17
+13.96
+1.74
100.7
+2.85
16.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
02:56.16
+14.95
+0.99
100.1
+3.05
17.
Yakimiv Bohdan
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:58.42
+17.21
+2.25
98.9
+3.51
18.
AHMETSHIN Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
02:58.43
+17.22
+0.01
98.9
+3.51
19.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:58.51
+17.30
+0.08
98.8
+3.53
20.
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:59.06
+17.85
+0.56
98.5
+3.64
21.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
02:59.30
+18.09
+0.24
98.4
+3.69
22.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
03:00.11
+18.89
+0.80
97.9
+3.86
23.
GAVINSKI Viktor
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:05.55
+24.34
+5.44
95.1
+4.97
24.
Soshnikov
Subaru Impreza N14
N4
03:09.10
+27.89
+3.55
93.3
+5.69
25.
C
FOMIN Germann
Subaru Impreza N12
N4
03:24.50
+43.29
+15.40
86.3
+8.83
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
02:41.21
109.4
 
2.
NECHIPORUK Igor
Subaru Impreza N14
N4
02:41.78
+0.56
+0.56
109.0
+0.12
3.
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N4
02:45.07
+3.87
+3.29
106.9
+0.79
4.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
02:46.17
+4.97
+1.10
106.2
+1.01
5.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
02:47.21
+6.00
+1.04
105.5
+1.22
6.
TARSHIN Sergey
Subaru Impreza N14
N4
02:47.78
+6.57
+0.56
105.1
+1.34
7.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
02:48.36
+7.15
+0.57
104.8
+1.46
8.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
02:49.60
+8.40
+1.25
104.0
+1.71
9.
PILKA Donatas
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:51.30
+10.09
+1.69
103.0
+2.06
10.
PETRENKO Stas
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:52.12
+10.92
+0.83
102.5
+2.23
11.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
02:52.25
+11.04
+0.13
102.4
+2.25
12.
DOOM777
Subaru Impreza N14
N4
02:52.68
+11.47
+0.43
102.2
+2.34
13.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:53.08
+11.87
+0.40
101.9
+2.42
14.
POLOVININ Pafnutii
Subaru Impreza N14
N4
02:53.43
+12.22
+0.35
101.7
+2.49
15.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
02:55.17
+13.96
+1.74
100.7
+2.85
16.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
02:56.16
+14.95
+0.99
100.1
+3.05
17.
Yakimiv Bohdan
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:58.42
+17.21
+2.25
98.9
+3.51
18.
AHMETSHIN Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
02:58.43
+17.22
+0.01
98.9
+3.51
19.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:58.51
+17.30
+0.08
98.8
+3.53
20.
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:59.06
+17.85
+0.56
98.5
+3.64
21.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
02:59.30
+18.09
+0.24
98.4
+3.69
22.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
03:00.11
+18.89
+0.80
97.9
+3.86
23.
GAVINSKI Viktor
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:05.55
+24.34
+5.44
95.1
+4.97
24.
Soshnikov
Subaru Impreza N14
N4
03:09.10
+27.89
+3.55
93.3
+5.69
25.
FOMIN Germann
Subaru Impreza N12
N4
03:24.50
+43.29
+15.40
86.3
+8.83
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.